Įkraunama...
Įkraunama...

LITTLEST PET SHOP

sveikos mamytes 4u.gif gal zinote kur gauti siu gyvuneliu nama g.gif labai jau merginai reikia wub.gif jo,o zaislu planetoj yra tik ligonine verysad.gif gal zinote koki internet psl is kur parsisiusti g.gif butu didele staigmena per kaledas lotuliukas.gif aciukas
Atsakyti
QUOTE(ziuzytea @ 2008 12 05, 13:16)
sveikos mamytes 4u.gif gal zinote kur gauti siu gyvuneliu nama g.gif labai jau merginai reikia  wub.gif jo,o zaislu planetoj yra tik ligonine verysad.gif gal zinote koki internet psl is kur parsisiusti g.gif butu didele staigmena per kaledas lotuliukas.gif aciukas

Parsisiunciau is JAV. Isejo 205 Lt su pristatymu iki paciu namu. Bet Jus, deja, jau niekaip nespesit parsisiusti is ten. O Lietuvoje as butent tokio nemaciau. Tu namu jie isvis nedaug turi, tai is didesniu pas mus, atrodo, tik ligonine ir galima rasti. Gal ir klystu.
Namas toks
user posted image
Atsakyti
nezinau is kokio jus miesto, bet Vilniuj, Mindaugo Maximoj pries valanda tokiu buvo daug ir niekas ju neima. mirksiukas.gif
user posted image

Vis geriau negu nieko, o ir kaina su nuolaida labai jau gera gaunasi. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 05 gruodžio 2008 - 17:33
QUOTE(ziuzytea @ 2008 12 05, 13:16)
sveikos mamytes 4u.gif gal zinote kur gauti siu gyvuneliu nama g.gif labai jau merginai reikia  wub.gif jo,o zaislu planetoj yra tik ligonine verysad.gif gal zinote koki internet psl is kur parsisiusti g.gif butu didele staigmena per kaledas lotuliukas.gif aciukas

Ten is tokio puslapio:
ebay.co.uk
doh.gif ok.gif
Atsakyti
As cia kada su savo dukryte apsipirkinejo i mokykla... smile.gif
Nu ir zyze zyze,kad einam i zaislu skyriu... blush2.gif
Nu nueijom,oten ji labai uzsispyre to gyvunelio teko nupirkti Kaina :11,99
Vilniaus Akropoli ozo g.
Ten daug yra,bet kaip buwom tai zuikis,katyte,suniukas,pelikanas ir paukstis su akiu raisciu...
Nes jos drauge turi 25 du namus tai ir jai reikia....
Ten maciau pora namu vienas tai rodos 149,99
mirksiukas.gif
Atsakyti
mamytes, gal galit pasakyti kuo ypatingi sie gyvuneliai? ar cia tik mados reikalas? geda blush2.gif , bet nesuprantu as. ka su jais vaikai daro? tik kolekcionuoja ar ir zaidzia? kokio amziaus vaikam jie jau idomus?
is anksto dekoju uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(joojoooj @ 2009 09 08, 13:53)
mamytes, gal galit pasakyti kuo ypatingi sie gyvuneliai? ar cia tik mados reikalas? geda blush2.gif , bet nesuprantu as. ka su jais vaikai daro? tik kolekcionuoja ar ir zaidzia? kokio amziaus vaikam jie  jau idomus?
is anksto dekoju uz atsakymus

aš irgi iš pradžių į juos žiūrėjau skeptiškai, bet didžioji dukra mano labai žaidžia thumbup.gif turim daug gyvūnėlių, didelį namą blush2.gif daug veiklos su jais..... tik kolekciją papildyti vis reikalauja doh.gif beje, jie su magnetukais mirksiukas.gif todėl mažiukams nesiūlyčiau..... o didesniems faina, be to prie šaldytuvo gerai limpa bigsmile.gif
Atsakyti
mano panele irgi labai su jais zaidzia, tiesa kolekcija kol kas nedidele, bet gal akledu senelis papildys rolleyes.gif
jei neibaidot devetu tai mamyte nicu yra pardavineja savo mergaites kolekcija, keleta nusipirkom ir mes, zaisliukai geros bukles, nenutrinti, tikrai verti demesio, beja ji turiu ir keleta namu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neramuole: 07 gruodžio 2009 - 12:46
Mano merginos didziosios kaledu seniui laiska rase, ten irgi sitie padarai irasyti doh.gif Sako: " mama, Kaledu seniui pasnibzdejau kokiu reikia", sakau tai ir man pasakyt, as ju net nemaciusi, reiks eit ziuret, apie kuriuos ten ji "snabzdejo"
Mildai sakau, bet jie gali buti brangus, sako: "mama, gi ne tau reiks pirkti, o Kaledu seniui wink.gif "
Atsakyti
Skelbimų skyrelyje yra atskira tema, yra dvi pagrindinės pardavėjos ir yra bendra tema. Tai jei dar su nuolaidom neapsiprekinot tai pas tas mamytes žymiai pigiau gaunasi.
Atsakyti
O gal kas turi LPS stalo zaidimus?

Toki user posted image
arba toki user posted image

Is aprasymo Internete jokios nuomones suformuoti nesigauna.
Atsakyti
mano mergina pernai kliedejo del ju ,tai kaledu senis atnese zaidima.nu nieko gero 1 karta zaide ir stovi numestas blush2.gif
Atsakyti