Įkraunama...
Įkraunama...

Langu apdaila

Sveiki. gal galit man, nelabai ismanancai ,pasakyti nuo ko pradeti, ir kuo baigi langu apdaila ?? medziagas kaip suprantu visas turiu mirksiukas.gif vyras nusipirkes padare viena langa ir teko baigti darbus.. g.gif tai dbr darbu nusprendziau imtis pati .. thumbup.gif tik nznz nuo ko pradeti , aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
tai galima daryti ivairiai. dazniausiai tiesiog klijuoja GPK, glaisto, dazo. Parasyk daugiau informacijos, viska isaiskinsiu kaip ir ka daryti.
Atsakyti
dar greicau galima apdailos juostelie uzklijot.
Atsakyti
QUOTE(artech @ 2008 12 24, 08:11)
dar greicau galima apdailos juostelie uzklijot.

o kas tai, kaip atrodo ir kur pirkti? nes man angokraščių suleidimas su lango rėmu labai nesigauna...lango rėmas rudas, o niša- balta, tepu sujungimą akrilu, nu bet taip kreivūziškai gaunasi doh.gif
Atsakyti
http://www.senukai.l...st_tab=articles
arba kazka panasu galima rasti. smile.gif
Atsakyti
Sveiki. kaip sau apdaila? Ar pavyko?
Atsakyti
Dar nespejau pradeti.. pati matau kad neprisiruosiu.. gpk tai butu kietas turbut ane ?? jei be jo ? tiuk glaistas ir dazu ?
Atsakyti
QUOTE(Princesse @ 2008 12 08, 15:33)
Sveiki. gal galit man, nelabai ismanancai ,pasakyti nuo ko pradeti, ir kuo baigi langu apdaila ?? medziagas kaip suprantu visas turiu  mirksiukas.gif  vyras nusipirkes padare viena langa ir teko baigti darbus..  g.gif  tai dbr darbu nusprendziau imtis pati ..  thumbup.gif  tik nznz nuo ko pradeti , aciu uz pagalba  4u.gif


pirmiausiai kodel vyras negali paaiskinti kaip daryti?ar langai deti nauji?kokia siena ar detas gipso kartonas ar blokas plikas?
Atsakyti
na ir vyrai šiais laikais. sutvarko vieną langą ir pabėga. Angokraščius reikia nutinkuoti, po to nuglaistyti ir nudažyti. Elementaru, bet kažin ar pagelbėjau...
Atsakyti
Visu pirma,kokias medziagas jus turite ir ka norite naudoti? Mazokai info pateikete. Bet galiu pasakyti,kad apsiemete gan sudetinga darba. Taip,galite padaryti tep lep(dauguma taip padaryti) bet padaryti gerai,kad kampai butu lygus.. Reikia igudziu.
O ar ne geriau kanors pasamdyti.. O patiem uzsiimti paprastesniais darbais.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesse @ 2008 12 08, 15:33)
Sveiki. gal galit man, nelabai ismanancai ,pasakyti nuo ko pradeti, ir kuo baigi langu apdaila ?? medziagas kaip suprantu visas turiu  mirksiukas.gif  vyras nusipirkes padare viena langa ir teko baigti darbus..  g.gif  tai dbr darbu nusprendziau imtis pati ..  thumbup.gif  tik nznz nuo ko pradeti , aciu uz pagalba  4u.gif

imestumet foto,kad isivaizduot kaip kas...
Atsakyti
Kokios galimos alternatyvos plastikinių langų apdailai be tinko/rotbando?
Atsakyti