Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvėje su vežimėliu

Būna visokių mamų, būna visokių tėvų, tetų, dėdulių, jaunų ir senų. Ne mamas kaltint reikia, arba, tiksliau ne vien mamas. Ir dar negražu iš kelių ar keliolikos atvejų nurašyti visas.


P.s. biggrin.gif nu tu šaunuolė astor 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamike: 18 gruodžio 2008 - 15:15
QUOTE(mamike @ 2008 12 18, 16:11)
Būna visokių mamų, būna visokių tėvų, tetų, dėdulių, jaunų ir senų. Ne mamas kaltint reikia, arba, tiksliau ne vien mamas. Ir dar negraž iš kelių ar keliolikos atvejų nurašyti visas.
P.s.  biggrin.gif  nu tu šaunuolė astor 4u.gif

Aš už teisybę ir ne tik iš mamiškų pozicijų,bet iš žmogiškų,kad visi norim būt suprasti ir nepakliūt į nemalonias situacijas,juk nenustatysi eismo taisyklių maximoj,o ten kur nereguliuojamas eismas,geriausia išeitis mandagumas viena kitų atžvilgiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astor: 18 gruodžio 2008 - 15:24
Pilnai sutinku su tavim astor. Pirmiau reikia į save pažiūrėti, o po to į kitą pirštu besti. hah.gif
Atsakyti
QUOTE(mamike @ 2008 12 18, 16:29)
Pilnai sutinku su tavim astor. Pirmiau reikia į save pažiūrėti, o po to į kitą pirštu besti. hah.gif

Man atrodo,kad aplamai nereik kitų pirštais badyt ir elgtis reik taip kaip norėtum,kad su tavim elgtūs.Mane irgi vargina tos parduotuvės ir apsipirkinėjimai.Daug žmonių visi skuba,visi lekia,visi sušilę ir pavargę.Atsistoja kokia moteriškutė prie lentynos ir nei iš vienos pusės,nei iš kitos kokią prekę pasiimt,nu tai ką ir palauki kol pasitrauks ir atsiprašai .Juk neimsiu dabar skūstis,kad senos bobutės man parduotuvėj maišos,o aš gal jai irgi maišaus,nes jai ne aš ji galėtų visą valandą etiketę skaityt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astor: 18 gruodžio 2008 - 15:44