Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai kartu su dovana

QUOTE(lialia12 @ 2008 11 30, 20:32)
aciu uz  info  thumbup.gif  labai  gera ideja  su  ta  uzkanda drinks_cheers.gif



KLIJAVAU FORTUNOS SALDAINIAIS-TIKRA EGLUTĖ 000059.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na jei saldumynai kartu su dovana, tai i maiseli paprasta popierini idedu dovana ir priberiu saldainiu. Na taip paprastai tongue.gif

Labai buna smagu dovanai nupirkti specialiu kalediniu saldainiu arba tu sokoladu - Kaledu seniu thumbup.gif

Dar saldainiu galima priberti i koki kalediskai papuosta krepsiuka, arba tiesiog spec saldainiu parduotuvej nupirkti koki daikciuka is saldainiu (pvz pernai man padovanojo lupdazio formos saldaini ax.gif )

Geru ideju Jums ir linksmu svenciu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš tai vaikams saldainius
dedu į kalėdines kojnes. smile.gif
O suaugusiems saldainių nelabai dovanojiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmogeliukas @ 2008 11 26, 19:12)




Galvociau, kad drauge sokoladu liekanas supakavo, tikrai man nepaliktu susizavejimo.

QUOTE(PASmane @ 2008 11 28, 17:00)
SU PERMATOMA LIPNIA JUOSTELE. GERIAU KLIJUOTI PO VIENĄ EILUTĖMIS NUO APAČIOS,VIRŠUJE KOKĮ KASPINĄ UŽRIŠTI AR ŽAISLIUKĄ PRIKLIJUOTI,KAD BŪTŲ GRAŽUS UŽBAIGIMAS mirksiukas.gif MAN TAI GRAŽIAU TAIP ŠAMPANO BUTELĮ APKLIJUOTI,BE TO IR PRAKTIŠKIAU(PER NAUJUS LAUKE IŠŠAUNI IR UŽKANDOS TURI thumbup.gif )....

Kam taip vargti? Su kliju sautuvu zymiai paprasciau, o ir atrod o100kart graziau,nes ta lipni juosta, ta doh.gif i klaikiai atrodo
Atsakyti
Mes buvom padare, taip teveliams: nupirkom Norfos parduotuveje dabar maciau nebrangiai tokia didele stikline taure, ant jos uzrasem teveliams kaledinin linkejima (isgraviravom) ir i vidu priberem saldainiu, viska supakavom i permatoma ta traskanti popieriu, nu zinokit efektingai atrode... o paskui ir ta taure atrode gerai...
Atsakyti
QUOTE(inga325 @ 2010 11 21, 18:13)
Mes buvom padare, taip teveliams: nupirkom Norfos parduotuveje dabar maciau nebrangiai tokia didele stikline taure, ant jos uzrasem teveliams kaledinin linkejima (isgraviravom) ir i vidu priberem saldainiu, viska supakavom i permatoma ta traskanti popieriu, nu zinokit efektingai atrode... o paskui ir ta taure atrode gerai...


Super ideja!
Atsakyti
QUOTE(dailele @ 2008 11 27, 08:41)
Kadangi mes šeimoj nesikeičiam "tikrom" dovanom, jos daugiau simbolinės, tai sugalvojau irgi dovanot saldainius, kadangi MB laaaaabai mėgsta saldainius tai jam teks trilitrinis stiklainis "konservuotų" saldainių ir dar kokia smulkmena viduj, kad būtų įdomiau valgyti. Dabar beliko tik etiketę tiems "konservams" sugalvoti.

Koookia ideja thumbup.gif reikes paciai isbandyti toki "ipakavima" thumbup.gif
Atsakyti
Sudėti viską į dėžutę vieną ir supakuoti smile.gif arba kartais mėgstu viską pakuoti atskirai smile.gif kad atrodytų daugiau dovanų smile.gif čia aišku žiūrint kam dovanori jei šeimai tai į temą kuo daugiau dovanų, bet jei į svečius su dovana eini tai geriau viską į vieną dėžę (dėžut) sudėti ir supakuoti smile.gif arba didelis kalėdinis dovanų maišelis smile.gif
Atsakyti
Neisivaizduoju dovanos be saldumynu blush2.gif jeigu tektu rinktis dovana ar saldumynai, man geriau butu saldumynai... wub.gif Esu smalize. Todel visada, kaip mazas vaikas apsidziaugiu gavusi daug skanestu... thumbup.gif O kai dar graziai ipakuoja.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2014 10 30, 09:48)
Neisivaizduoju dovanos be saldumynu  blush2.gif  jeigu tektu rinktis dovana ar saldumynai, man geriau butu saldumynai...  wub.gif Esu smalize. Todel visada, kaip mazas vaikas apsidziaugiu gavusi daug skanestu...  thumbup.gif O kai dar graziai ipakuoja....  biggrin.gif

aš irgi blush2.gif kartais labiau žiūriu ar prie dovanos yra saldainių ir kokių ir kaip skaniai aš juos valgysiu lotuliukas.gif mhhh, o jei dar kokie įdomesni, neragauti, tai išvis, dovana nublanksta lotuliukas.gif
Todėl stengiuosi pati pridėti saldumynų prie dovanos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katanelis: 30 spalio 2014 - 16:42