Įkraunama...
Įkraunama...

Teratoma

QUOTE(neringa26 @ 2009 06 03, 06:37)
Sveikos šaunu , kad Ignui gerai. O tie dantys tai kaip priedas prie visko. Kaip Marijai dabar?
O mes tai su daktaru pakalbėjom, tai žmogus pats pasiūlė į Vilnių mums važinėt.
Nuo šių tyrimų viskas priklausys, jei rodys kraujo pakitimų tai tuomet vėl kompiuterinę tomogramą ir ieškos likučių, o jei geri tyrimai tai daktaras sakė, kad leis Žemynai paugti, tuomet gal ką aptiks. Nes dabar tai kaip suarta dirva mano duktė, maža dėl to nieko negali pamatyti iki galo. Tyrimų atsakymas šį penktadienį arba kitą ketvirtadienį.

laba
kazko marija vemia sad.gif manes vis gydytojai klausia ar nevemia....gal mum auga ir sad.gif nes mum tai paliktas auglys yra,nes nenugrabdo daugiau nuo pagrindines kraujagysles
tai pas ji i vilniu vazinesit? tikekimes nebeliko mazgeliu jokiu 4u.gif
Atsakyti
Man ir vel neramu darosi... jau beveik menuo po operacijos, zaizda sugijo, bet tas guzas neisnyko sad.gif Toks vaizdas, kad prapjove ir vel susiuvo. Gyd. sake, kai israse is ligonines, kad dabar ten viskas patine, bet po tiek laiko juk jau turejo vissa patinimas praeiti... baisu ir neramu... nors verk...
Papildyta:
Su tuo gzeliu jis jau gime. Pediatre vis sake kad praeis, cia tik riebalinis audinys, nors ji ir nemate jo, kol neparodziau "vista". Netycia papuolem ne pas savo neurologe tai ji ir dave mum siuntima i Santariskes issitirti ka ten turim. Ignui buvo jau 4 men. O operacija padare kai jam buvo nepilnai astuoni. Esu labai pikta ant savo pediatres...
Atsakyti
Tai Marijai tikrai negerai vargšiukei, tai jau pas daktarus kreipetės? Gal tik koks nors virusiukas bus?
O Tu Sietka tai ir man atrodo nieko nelauk ir pas daktarus pasiklausk, kad bent jau Tau ramiau būtų.
O aš tai geras naujienas turiu pranešti, kad kraujo tyrimai liko nepakitę ir tyrimus atliksim tik po 3 mėn. ir jau Vilniuje.
Tai iš mūsų trijulės dabar man bent tris mėn. ramu.
O jums mamos vėl stibrybės ir kantrybės.
Atsakyti
QUOTE(sietka @ 2009 06 04, 12:46)
Man ir vel neramu darosi... jau beveik menuo po operacijos, zaizda sugijo, bet tas guzas neisnyko  sad.gif Toks vaizdas, kad prapjove ir vel susiuvo. Gyd. sake, kai israse is ligonines, kad dabar ten viskas patine, bet po tiek laiko juk jau turejo vissa patinimas praeiti... baisu ir neramu... nors verk...
Papildyta:
Su tuo gzeliu jis jau gime. Pediatre vis sake kad praeis, cia tik riebalinis audinys, nors ji ir nemate jo, kol neparodziau "vista". Netycia papuolem ne pas savo neurologe tai ji ir dave mum siuntima i Santariskes issitirti ka ten turim. Ignui buvo jau 4 men. O operacija padare kai jam buvo nepilnai astuoni. Esu labai pikta ant savo pediatres...

sveika
galiu pasakyt kaip mum buvo...po operacijos vaikas atrode tragiskai...bet laikui begant ir randai nebe tokie matomi ant kaklo ir kakle duobe nebetokia ryski gili,o praejometai po operacijos.atrode kad kazka paliko ir,nes ji visa patinus buvo.tai gal ten tas patinimas tikrai g.gif netikiu kad paliktu,nebent gydytojas nepatyres,bet sakiai geras.o is kokio tu mikrorajono?as jeruzales.ar tu ne is vilniaus?netaip supratau?
o man tai 30sav.nestumo rado teratomo kaklo.musu atveju,tik kie nagrinejaus vaikuciu dar plve susiformuoja ta teratoma
sveikinu,Kad Zemynos tyrimai geri.taip ir turi but.kiek tuos musu vaikus gali kankinti
Atsakyti
Sveikos mamos, nu man tai atrodo, kad likimas tiek išbandymų duos, net mirt nebijosiu. Man daktaras pasakė jei tik viduriukai užkietės tai iš karto pas mane atvažiuojat darom kompiuterinę tomogramą, nes pirmas požymis, kad dar liko ko nors. Nu tai Žemyna jau ketvirta diena normaliai nesituština, nes užkietėjo viduriai, tai vis bandau daugiau skysčių, daržovių ir vaisių duot, gal atsistatys? Daktarui nelabai norisi skambinti,bet jei nepagerės , tai vėl trukt už vadžių ir vėl nuo pradžių. Ir dar kai atsikelia ryte vis verkia ir sako kad, popa užpakaliuką. O diena ir naktį viskas normalu nei ką jai skauda, nei blogai atrodo,guvi mergaitė, tik tas rytas jos kažkoks įdomus. Darbar ji miega ir net nenoriu, kad prabustu. Bijau, kad vėl verks kaip išprotėjusi. Na aš dar bandysiu palaukt iki penkadienio ir jei nepagerės tai varysim į savo antrus namus. Man jau atrodo, kad mane atskirai paguldys į nervų skyrių, nes stogas baigia nučiuožti.
Atsakyti
Sveikos.
As gyvenu Vilniuje netoli Kalvariju turgaus.
Pas mus tai po tos operacijos miegelis sunkus pasidare. Prabudineja, verkia, apetitas beveik prapuoles (dienos metu sunku ka ir isiulyti).Per du men priaugo tik 200g. Uztai "istyso" 5 cm smile.gif Kolkas dar laukiu, nes musu gydytojas dabar atostogauja (tapo teveliu), o "patinimas" vis dar laikosi sad.gif .
Atsakyti
Su miegu tai mums iki šiol blogai.Kartą naktį mane nemiga kankino tai aš pastebėjau, kad Žemyna krupteli ištiesia staigiai rankas į viršų ir pradeda verkt, tuomet tik supratau, kad tai pasekmės operacijų. Pasikalbėjau su daktaru ir jis patvirtino, kad vaikas psichologiškai pavargęs nuo visų bėdų. Patarė duoti mėnesį Sedalios tik prieš miegą, bet jokio poveikio nebuvo, po poros mėnesių pati nustojo krupčioti ir verkti isteriškai. Dabar tai tik kokius tris sykius per nakt pabunda paverkia ir toliau miega. Daktaro teigimu tai per pusmetį turėtu praeiti. Oi kaip gera būtų jei nors sykį visą naktį išmiegotu...
Atsakyti
QUOTE(neringa26 @ 2009 06 16, 14:16)
Su miegu tai mums iki šiol blogai.Kartą naktį mane nemiga kankino tai aš pastebėjau, kad Žemyna krupteli ištiesia staigiai rankas į viršų ir pradeda verkt, tuomet tik supratau, kad tai pasekmės operacijų. Pasikalbėjau su daktaru ir jis patvirtino, kad vaikas psichologiškai pavargęs nuo visų bėdų. Patarė duoti mėnesį Sedalios tik prieš miegą, bet jokio poveikio nebuvo, po poros mėnesių pati nustojo krupčioti ir verkti isteriškai. Dabar tai tik kokius tris sykius per nakt pabunda paverkia ir toliau miega. Daktaro teigimu tai  per pusmetį turėtu praeiti. Oi kaip gera būtų jei nors sykį visą naktį išmiegotu...

sveikos.o mum jau metuai smile.gif
kaip Zemynos reikaliukai?pasitustino?
Atsakyti
Miegelis pas mus jau darosi geras, naktele visa vis dazniau ismoega. smile.gif
Atsakyti
Pagaliau turime atsakyma to histologinio darinuko - valio clap.gif jis gerybinis. Tik beda ta, kad jis yra linkes i ataugima, taigi visko dar gali buti fear.gif . Ir vis dar nieko nezinome apie tuos darinukus, kurie yra pazioje galvyteje scare.gif ir dar ta anemija (mazakraujyste). Siandien buvom pas pediatre, nes atsirado bambukes isvarza. Ji nusiunte pas neurologe, ta savo ruoztu skyre vizita pas reabilotologa ir chirurga Zodziu poliklinikos ir ligonines musu antrieji namai verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, man kuo toliau tuo labiau sunku čia užsukti, gal kad čia vis prisimenu, kad turim ligą, kuri kaip ir jums jau per "gerklę lenda". Žemyna tuštintis pradėjo kas antra diena ir normaliai, bet vėl mūsų pediatras nustebino, pamatė, kad pas mus baltoji pilvo išvarža. Nieko nenumanau apie išvaržas daktaras sako, kad pergyventi nėra ko, neleisti kilnoti sunkių daiktų ir viskas. Skaičiau vieno docento Bagzevičiaus straipnį, tai jis pasakoja kitaip. Šį docentą spėjau pažinti klinikose, kai gulėjom su dukra.
Na daug kas sako, kad labai geras daktaras tai dabar nieko nesusigaudau ar tikėti savo pediatru kuris nuoširdžiai aiškina, kad nieko bloga ir nereikia operacijos, bei papildomų tyrimų ar docentu kuris teigia, kad operacija neišvengiama turitiems baltąją pilvo liniją.


Šaunu kad nepiktybinis, o likę dariniai turėtu būti tokie pat, nes pagrindinis taigi geras, tai kaip mžesni blogi. taip gi nedera. O kaip daktarai suzinos apie juos, ką vėl pjaus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringa26: 09 liepos 2009 - 07:20
Apie tuos kitus darinukus gyd. suzinojo kai dare komputerine tomografija (jie ten gerai matosi sad.gif ), o dar sako kad ju ir padaugejo sad.gif . Su isoperuotu darinuku, tie kurie yra galvyteje sako, kad nieko bendra neturi. Gydytojo issireiskimu "jie mums kaip kokia misle".... o musu tai neguodzia....
Atsakyti