Įkraunama...
Įkraunama...

KMUK akušerės

QUOTE(vivir @ 2011 03 25, 13:07)
Pries dvi savaites kmuk gimdziau antraji suneli, gimdyma priziurejo ir sunuti prieme akusere Dalia(pavardes neatsimenu  :verysad: ). Kadangi ta nakti buvau vienintele gimdyve, tad ji su mumis issedejo praktiskai visa nakti. Siaip tikrai siltas ir nuostabus zmogutis, dar neprarades zmogiskumo  :super Didelis jai ACIU  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Gali būti, kad pas tą pačią akušerę Dalią gimdėme. Pavardės taip pat nepamenu, minėjo, kad jos darbo stažas 40 metų. Gimdžiau praėjusią savaitę. Paprasta, nuoširdi, profesionali akušerė. Plyšau, bet taip susiuvo, kad po keletos valandų jau galėjau sėdėti. Labai rūpinosi, esu jai ir gydytojui Černiui be galo dėkinga, kad padėjo ateiti mano sūneliui 4u.gif
Atsakyti
o man ir prie gimdymo buvo nuostabi ir skyriuje nerealios visos buvo. wub.gif wub.gif Begalo padėjo, kai tik reikdavo kokios pagalbos. Tik gražiausius žodžius galiu pasakyti apie KMU akušeres. O sutikau kol gulėjau jų ne vieną ir ne dvi. Ir jų dėka ir maitinau netrumpai savo mažylį, o pradžia buvo labai sunki. Jei ne jų palaikymas ir patarimai, tai turbūt būčiau tikrai maniusi, kad man nepavyks, nes vaikas visai nenorėjo imt krūties.
Atsakyti