Įkraunama...
Įkraunama...

Simbolinė dovanėlė auklei

gal turit kokių minčių, ką dovanot gerai valandinei auklei, dirbusiai pas mus 7,5 mėn?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rii: 03 rugpjūčio 2005 - 16:00
Priklauso nuo moters amžiaus. Mes saviškei padovanojom gintarinį vėrinį (jai 63m). Gintarinę apyrankę galima gauti už 20-30 lt (jei negalit labai "išsiplėsti". Universalinėje parduotuvėje dovanų skyriuje yra tokie suvenyriniai smėlio laikrodžiai po 20 lt. DAr galima nupirkti įdomius rėmelius nuotraukai (kad ir kubo formos, toje pačioje dovanų parduotuvėje) ir ten įdėti auklės ir vaikučio nuotrauką.
Atsakyti
Mano manymu, geriausia dovanot dovanu ceki, pati nusipirks ka nores, as savo auklei padovanojau ceki Sarmoj, toks tikriausiai tinka bet kokio amziaus zmogui.
Atsakyti
jai 23.
dėkui už idėjas 4u.gif gal kas dar jų turit?
Atsakyti
QUOTE(Kokete @ 2005 08 05, 12:08)
Mano manymu, geriausia dovanot dovanu ceki, pati nusipirks ka nores, as savo auklei padovanojau ceki Sarmoj, toks tikriausiai tinka bet kokio amziaus zmogui.


Na, cia tai jau nuo zmogaus priklauso. Pvz. mano uosviene priziurejo mano vaikuti gana ilga laika (as dirbau). tai ji butu nesupratusi, jei Sarmos ceki padovanojusi buciau schmoll.gif Nei ji kosmetikos naudoja (nesidazo, nesipudruoja), nei kvepinasi, nei kaukes ant veido deda... Nu sampuna koki gal nusipirktu? Bet sakytu, kad supermarkete pigiau.. rolleyes.gif

O va, 23 m. auklei tai Sarmos cekis aisku thumbup.gif toki gavusi ir as apsidziaugciau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spragtukas: 06 rugpjūčio 2005 - 00:21
Labas,
Mes aukles neturejom, tik dabar ieskom. vieni pazistami dovanodavo po 150Lt Kaledom. Kiti, uz 2m darba padovanojo mobilu telefona.
Atsakyti
Mes dovanojom vokelį su pinigais. Kad nebūtų pririšta prie konkrečios parduotuvės ir galėtų pirkti kur nori ir ką nori smile.gif Bet ji pas mus pagyvenus, o jaunai ir "Sarmos" čekis man rodos labai faina smile.gif
Atsakyti
Nemanau,kad ''Sarmos''čekis tinka visoms jaunoms dovanoti,nes ne visos ir jaunos naudoja kosmetiką.Man 30 metų,bet aš nenaudoju kosmetikos ir anksčiau nenaudojau.
Atsakyti
o man atrodo, kad tiktų gražus rėmelis su nuotrauka ir prie to rėmelio vokelis, nes pritariu anksčiau išsakytai nuomonei, kad ne visos jaunos dažosi o ir šiaip perkasi kosmetika būtent Sarmoj (ar kokioje kitoje specialioje parduotuvėje).
Atsakyti
As pati su gimtadieniu gavau kvietima i grozio salona veido masazui. Laaabai apsidziaugiau, taigi, galima padovanoti kokia procedura kad ir SPA centre. Cia tipo pavargusiai auklytei, kad atsipalaiduotu. Ne kiekviena gali sau leisti tokias pramogas, o jos palieka tikrai neapsakoma ispudi smile.gif
Atsakyti
Per savo ilga gyvenima esu padariusi isvadu, kad labai ne kas gauti ceki, o juolab ceki kokiai tai paslaugai sad.gif Turim mes savo paslaugu palete, vienos renkasi viena, kitos- kita, savo kosmetologes, kur dazniausiai einam ir gal zmogus niekada nedaro kokio veido valymo, masazo ar depiliacijos, o uz ta 30Lt gal apsimoketu telefono saskaita. Taip kad maza simboline dovanele+vokelis- idealu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jei pirkčiau čekį, tai nebent iš Drogo parduotuvės. Ten jei nenori kosmetikos gali daug ko išsirinkti ir buičiai. Ir kainos nesikandžioja. Ir pati labaiu apsidžiaugčiau gavus čekį iš Drogo o ne iš Sarmos.
Atsakyti