Įkraunama...
Įkraunama...

Grigas

kaip jums vardas GRIGAS? man asmeniškai labai patinka. žinoma, dar yra Grigalius, bet man labiau patinka būtent Grigas. tačiau mb baisiausiai užprotestavo, kad anoks čia vardas, čia pavardė, etc. tad jau išrinkome kitą vardą, bet vis tiek man Grigas atrodo puikus, retas ir senas vardas. gal kam nors užklius ir pavadins smile.gif
Atsakyti
man tai irgi čia pavardė unsure.gif
Atsakyti
Man gražu rolleyes.gif
Tik vėl gi, kadangi turėjau klasioką tokia pavarde, tai man labiau su pavarde ir asocijuojasi. Bet gražu ir kaip vardas.
Atsakyti
As taip tikrai nevadinciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2009 02 08, 22:06)
Man gražu rolleyes.gif
Tik vėl gi, kadangi turėjau klasioką tokia pavarde, tai man labiau su pavarde ir asocijuojasi. Bet gražu ir kaip vardas.


aš turėjau pažįstamą, kuris iš tikro buvo Grigaitis ar Grigelis, bet visi Grigu šaukdavo. kiti net jo vardo nežinojo doh.gif
ir dar kažkokie Lt mokslininkai turi sūnų Grigalių, esu straipsnyje skaičiusi, bet nepamenu mastau.gif
Atsakyti
Grigas,Dziugas..aiskus vardai..man visai nieko..
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 02 08, 22:26)
kaip jums  vardas GRIGAS? man asmeniškai labai patinka. žinoma, dar yra Grigalius, bet man labiau patinka būtent Grigas. tačiau mb baisiausiai užprotestavo, kad anoks čia vardas, čia pavardė, etc. tad jau išrinkome kitą vardą, bet vis tiek man Grigas atrodo puikus, retas ir senas vardas. gal kam nors užklius ir pavadins  smile.gif

Skambesys neblogas 4u.gif Bet...Mano prosenelis, o ir gimine is mamos puses, turi Grigo pavarde..Tad man i varda tai nepanasu mirksiukas.gif Grigalius irgi zinoma pavarde, bent jau as turejau klases drauga Grigaliu mirksiukas.gif cool.gif
Atsakyti
Grigalius (trump. Girgas, tp variantai Grigolius, Grigalis, Griga, Grigė, Grigis, Grygalis) - graikiškas vardas, graik. gregoreo "budėti".
ir popiežius Grigalius buvo smile.gif
Atsakyti
Man tai labiau į pavardę panašu g.gif
Atsakyti
įdomus toks, gal netgi duočiau sūnui rolleyes.gif
Atsakyti
Nesamone schmoll.gif Zinau zmogu tokia pavarde lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 02 09, 16:06)
Nesamone  schmoll.gif  Zinau zmogu tokia pavarde  lotuliukas.gif


o kaip manai, iš kur ta pavardė atsirado? tongue.gif labai daug pavardžių kilo iš vardų mirksiukas.gif
aš žinau 2 Grigus kaip pavardes - Žalgirio ex treneris ir kažkoks kunigas R. Grigas.
bet mūsų pavardė irgi tokia kaip vardas, nors ne visi žino, kad yra toks vardas, taigi man nekliūva.
Atsakyti