Įkraunama...
Įkraunama...

Man jūra iki kelių!

Aciu balsavusiems uz musu uzpakaliuka thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
sveikinimai uzemus prizines vietas first.gif second.gif third.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(megana @ 2005 08 26, 01:07)
Esu maloniai nustebinta-pirmą kartą atsidūrėm taip aukštai... doh.gif ir dėkinga visiems,už mus balsavusiems... wub.gif Nuoširdus ačiū 4u.gif

nuotrauka išties vykusi, ir nuotaika, ir intriga, ir kompozicija, na ir žinoma fotomodelis išvis superinis.
nuoširdžiausiai sveikinu
Atsakyti
QUOTE(ievužė @ 2005 08 26, 10:26)
Sveikinu ir kitus nugalėtojus! Na jau tas rėpliojantis užpakaliukas iš tikro fantastiškas  wub.gif

Ir aš balsavau už tą užpakaliuką biggrin.gif Dar balsavau už vaikutį, kurio mama per ilgai deginosi, ir už kur gi ta jūra. Na toje nuotraukoje mergytė tikras modeliukas smile.gif wub.gif Taip gražiai pozuoja, ir fonas labai gražus tongue.gif
Atsakyti
sveikiname prizininkus.tikrai vertos pirmųjų vietos šios nuotraukytės. wub.gif
ir labai dėkui net už septyniolika balsų 4u.gif pirmas toks nemenkas įvertinimas mūsų dalyvavime šiuose konkursuose.. ax.gif ačiū ačiū
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2005 08 26, 08:18)
Vaidullka
ejeva
Prasom parasyt i asmenine ir atsiimti pazadetus prizus smile.gif

Ačiū. 4u.gif
Prizas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Vaidullka
Kur tu taves dar irgi laukia smile.gif
Saunu kad patiko prizas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lamborgini @ 2005 08 26, 09:53)
nuotrauka išties vykusi,  ir nuotaika, ir intriga, ir kompozicija, na ir žinoma fotomodelis išvis superinis.
nuoširdžiausiai sveikinu

Aciu,Lamborgini smile.gif
Atsakyti
Kadangi pavadinimai ilgoki, tai pasakysiu pagal vardus (dabar jau jie zinomis), uz kurias nuotraukytes balsavau - SuperBaba (na, nuostabi nuotrauka ir tiek thumbup.gif ), Auges ir Gustulis (tokios grazios mergytes saulelydziuose.

Sveikinu visus nugaletojus ir dalyvius thumbup.gif , o nepatenkintu bus visur ir visuomet.. toks jau gyvenimas. Neisivaizduoju, kaip galima tokiuose graziuose juriniuose vaikuose izvelgti koki pavyda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 08 25, 12:49)
Man šįkart pati pačiausia - "Kai jau baigsit žaist, gal nuvestumėt mane prie jūros?": ir situacija, ir pavadinimas, ir jūra  wub.gif  thumbup.gif



QUOTE(ejeva @ 2005 08 25, 13:42)


ačiū už įvertinimą 4u.gif wub.gif
Atsakyti