Įkraunama...
Įkraunama...

Nesivystantis nėštumas

Sveikos, skaiciau jusu pasisakymus, bet lygtais neradau tokios situacijos kaip mano...pagal menesines man jau 5 savaites, nuejau siandien pas ginekologe mato 6mm puslele taciau mato ir kazkoki skysti...nelabai suprantu ka tai reiskia taciau ji perspejo dar nesidziaugti nestumu ir reiks vel pasirodyti po savaites..labai neramu del to skyscio, kiek skaiciau nei viena neminejo kazkokio skyscio..gal zinote ka nors apie tai, ar tai jau tikrai gali reiksti blogiausia?
Atsakyti
QUOTE(KarinaKazl @ 2014 11 03, 10:57)
Sveikos esamos ir busimos mamytes,esu mama turiu dukryte ir laukiames antro zirniuko: mano diagnoze skaudi nesivystantis nestumas ,nustojo vystitis ties6 savaite nors turetu buti 9 siuo metu,ginekologe sius pirmadieni medikamentiniui abortui gal kuri turejote tokios patirties kokia eiga medikamentinio aborto ? Ar lengva po jo pastoti ?[B]


Sveika, labai uzjauciu, pati auginau sveikus dukryte ir suneli,be galolaukem savo pagrandukes,dariausi 15 sav echo,viskas buvo tobula, o kai nuejau 18 sav darytis echo pasake kad sirdele sustojo apie 16 sav.,tai didelis sokas, stiprus skausmas. Dare medikamentini aborta,ikisa tabletikes ir skatina gimdyma,nemalonu ir skaudu zinoti kad tuoj gims dalele taves kurios neturesi.Dukryte gime geguzes 10d., tada privaciai dariausi visus tyrimus, viskas buvo gerai, mano kraujo grupe 1 neigiama,o MB pliusas,tai mes dar ir "konflikta "turim. Bet nenorejau delsti, kai lygonines gydytojos paklausiau kada galesiu vel pastoti, ji man atsake, kad tik tadakai busiu pati pasiruosusi. As nedelsiau, tai jau rugseji laikiau teigiama testuka! Nestumas buvo psihologiskai labai sunkus,nes buvau ziauri paranojike,bijojau kiekvieno apsilankymo, bijojau vel isgirsti ka nors blogo. Ir taip iki pat gymdymo! Dabar dziaugiames birzelio 21 d.,gimusiu suneliu!Jis musu stebukliukas! Linkiu visoms daug stiprybes ir kantrybes. Neklauskite saves "kodel butent man taip nutiko",kaip pasake mano genetike,tau viskas gerai, tiesiog kudikis yra didelis stebuklas ir dazniausiai apie tai negalvojame, o pastoja pagal statistikair iki galo isnesioja tik kas 5 moteris! Kas atsitinka kitoms jus jau zinote. Tad nepraraskite vilties ir kalbekite su savo pilvukais, prasykite ju kad gimtu nuo pat zinios jog laukiates,kas zino gal tai pades jusu stebuklui ateiti! wub.gif
Atsakyti
Sveikutes,noriu jusu paklausti.Ar tikrai HCG turi dvigubeti kas 1-3 dienas?Man pradzioj taip ir buvo,pirmas savaites,dabar 5 savaite ir pvz paskutini kart buvo HCG 26000,o po 3 dienu-38000,ar cia jau blogai?Kai 4 sav echo ziurejo nemate dar trynio maiselio.Ar yra kuriai taip buve?
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif sakykite po kiek laiko po nesivystančio bandėt ir vėl pastoti?
Atsakyti
QUOTE(Stebuklinga*** @ 2015 04 13, 11:55)
Sveikos mamytės  4u.gif  sakykite po kiek laiko po nesivystančio bandėt ir vėl pastoti?

Čia aktyviai merginos bendrauja http://www.supermama...;#entry68867807 4u.gif
Atsakyti
Laba diena visoms.. Turiu problemele kaip ir dauguma cia esanciu... Turiu nesivystanti nestuma desiniajame kiausintaki. Siandienai jau yra 6sav 3 d leido chemine injekcija praejo nuo suleidimo 6 dienos kas 3 dienas stebi daro analizus hormonas kyla, maiselis auga.. Sako tai normalu nuo injekcijos kad yra augimas, paskui kris...Sakykit ar kuriai nors buvo leista chemine injekcija ar padejo? Dekui didelis
Atsakyti
sveikos,
verkiu atsisedus siandien suzinojau kad pas mane nesivystantis nestumas, nusiunte i ligonine, o ten liepe laukti kol viskas savaime susitvarkys, o as tenoriu kd viskas greiciau baigtusi ir kaip baisu sapna pamirsciau..
Atsakyti
sveiki,
prisijungiau prie Jusu pasidalinti savo skausmu. esu 6 sav. nestume, ir jau 4 diena, kaip prasidejo nestiprus kraujavimas. vakar buvau pas gydytoja ir jis nustate nesivystanti nestuma. mano zirniukas 6 men. per mazas. tik 1,8 mm. liepe laukti dar sav., bet pasak gydytojo 95%, kad tuo viskas ir bagsis. reiks laukti, kol organizmas pats atmes vaisiu. skauda sirdy nezmoniskai. esu 42 metu, ir tai buvo pirmas mano gyvenime nestumas.....noresi rekti.....
Atsakyti
Sveikos,

as siandien irgi isgirdau zinia, kad mano maziukas turbut nesivysto unsure.gif Siandien pasirode kraujas, todel nulekiau pas ginekologe.Pagal kalendoriu ir pagal tai kada man nestumo testai parode teigiama atsakyma, ginekologe mano, kad nestumas turetu buti didesnis 10 dienu..ekoskopas rodo 6 savaites ir 2d.
Visi pozymiai ne mano naudai..kraujuoju (negausiai)..krutine pasidare normali..ir nestumas pagal kalendoriu atsilieka.. Bet kadangi nebuvau pas ginekologe,galvoju gal tiesiog mano nestumas mazesnis, nes mano menesines nereguliarios..tik ar tada nestumo testas galejo taip anksti parodyti 2 juosteles? unsure.gif
Tiesa, kai dar nezinojau, kad esu nescia mane buvo uzpuoles kazkoks virusas..burnoje tokios kaip pusleles iskilusios buvo..galvoju gal tai ir pakenke mano maziukui unsure.gif
Atsakyti