Įkraunama...
Įkraunama...

Nesivystantis nėštumas

QUOTE(sytes @ 2009 01 23, 12:42)
man kai buvo nesivystantis nestumas, tai gyd nemate plakancios sirdeles, vaisius nustojo vystytis 6 savaiciu, o 12 - ta savaite ivyko persileidimas. is pradziu rudai patepliojo, o tada ryskus raudonas kraujas pasirode. tavo atveju netikiu, kad 12 savaiciu nestumo nepamatytu, jei viskas butu gerai, nes kai jau veliau emiau lauktis, tai kai turejau 13 savaiciu, dare echo, tai jau net ne zirniukas, o visas zmogutis matesi.


tai tame ir esme as pati suprantu kad tokio laiko jis jau buna susiformaves bet jo nemato va to as ir nesuprantu.jei nesivystytu tai mano manimu vistiek turetu kanors matyt kad ir mazesni
Atsakyti
QUOTE(@rita@ @ 2009 01 23, 12:21)
sveikos mielosios.pas mane yra tokia sunki situacija.esu suio metu ne uk pries pora dienu pradejo tept rudai poto sviesus kraujas nuvaziavus i poliklinika nieko nepasake tik padare nestumo testa patikrino spaudima ir israse skana rytojuj vakarui taigi vakar nuvaziavom pasidaryti skana ir likau apsalus pasake kad pagal mano paskutines menesines iseina kad mano nestumas 12sav ir 2d bet vaiko nemato pasake arba as jau persileidau ir jis jau isejo arba dar anksti nesimato ir liepe ateiti po 10d.bet sekmadieni as skrendu i lt.taigi pirmas dalykas jei buciau persileidus buciau tikrai pajautus ypac tokio laiko o man tik tepe poto  siek tiek daugiau buvo kraujo bet jis buvo be jokiu kresuliu o antru atveju kazkaip neitiketina kad nemato jo suprantu jei butu 5sav.gal kam taip yra buve pasidalinkit savo patirtim nes as jau einu is proto nezinau jauciuosi taip blogai. verysad.gif



tau gali buti anembrionija, kai auga gimda auga HCG, yra visi nestumo pozymiai bet nera vaisiaus, tiesiog taip atsitinka, ir prie to pacio gali rudai teplioti. vienintele iseitis abrazija. stiprybes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zose123 @ 2009 01 23, 13:02)
tau gali buti anembrionija, kai auga gimda auga HCG, yra visi nestumo pozymiai bet nera vaisiaus, tiesiog taip atsitinka, ir prie to pacio gali rudai teplioti. vienintele iseitis abrazija. stiprybes tau 4u.gif



labai aciu
Atsakyti
QUOTE(@rita@ @ 2009 01 23, 11:21)
sveikos mielosios.pas mane yra tokia sunki situacija.esu suio metu ne uk pries pora dienu pradejo tept rudai poto sviesus kraujas nuvaziavus i poliklinika nieko nepasake tik padare nestumo testa patikrino spaudima ir israse skana rytojuj vakarui taigi vakar nuvaziavom pasidaryti skana ir likau apsalus pasake kad pagal mano paskutines menesines iseina kad mano nestumas 12sav ir 2d bet vaiko nemato pasake arba as jau persileidau ir jis jau isejo arba dar anksti nesimato ir liepe ateiti po 10d.bet sekmadieni as skrendu i lt.taigi pirmas dalykas jei buciau persileidus buciau tikrai pajautus ypac tokio laiko o man tik tepe poto  siek tiek daugiau buvo kraujo bet jis buvo be jokiu kresuliu o antru atveju kazkaip neitiketina kad nemato jo suprantu jei butu 5sav.gal kam taip yra buve pasidalinkit savo patirtim nes as jau einu is proto nezinau jauciuosi taip blogai. verysad.gif



o as neatmesciau ir tokio varianto, kad galejo ovuliacija ivykti gerokai veliau, nei tu tikejaisi, ir tau dabar yra maziau savaiciu. Kiek savaiciu buvo, kai suzinojai, kad laukiesi? kaip suzinojai, ar is testo?
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 01 23, 14:12)
o as neatmesciau ir tokio varianto, kad galejo ovuliacija ivykti gerokai veliau, nei tu tikejaisi, ir tau dabar yra maziau savaiciu. Kiek savaiciu buvo, kai suzinojai, kad laukiesi? kaip suzinojai, ar is testo?


nesulaukiau menesiniu 1d ir pasidariau testa buvo neriski antre juostele po sav dar vien pasidariau ir buvo jau riski gruodzio 13 buvau pas lietuve ginekologe ji pasake kad yra 5sav.
Atsakyti
o kaip ji konstatavo? dare echo?
Atsakyti
QUOTE(Laurencija2 @ 2009 01 23, 18:45)
o kaip ji konstatavo? dare echo?


dare vaginalini ekoskopa
Atsakyti
Labai jau įdomi situacija g.gif Kai man buvo 6sav. nesivystantis nėštumas verysad.gif , nes iki to laiko puikiai vystėsi, tai aš jau trečioj dienoj po kraujo pasirodymo ir persileidau, o po to jau viską sutvarkė ligoninėj. Per patį persileidimą buvo gana didelis skausmas ir smarkiai kraujavo su krešuliais.
Dažniausiai nėštumus juk ir nustato 5 - 6sav. ir tada jau mato jok yra vaisius, nes juk visas tiria ar gimdyvinis nėštumas.
Linkiu sėkmės ir stiprybės 4u.gif
Atsakyti
man 3 exoskopijas dare, kol leli pamate. po pirmos patare nieko nesitiketi. jis buvo taip aukstai pasislepes ax.gif , taciau ligonineje patyrusios gydytojos neprarado vilties ir surado. pravaiksciojau su gresenciu............bet dabar laukiu gimstancio. neprarask vilties nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(lly @ 2009 01 23, 19:44)
man 3 exoskopijas dare, kol leli pamate. po pirmos patare nieko nesitiketi. jis buvo taip aukstai pasislepes  ax.gif  , taciau ligonineje patyrusios gydytojos neprarado vilties ir surado. pravaiksciojau su gresenciu............bet dabar laukiu gimstancio. neprarask vilties  nestuke.gif


aciu mergaites visoms uz palaikyma.4d vis dar tepa tai rudai tai sviesiai daugiau ir vel maziau siaip nera skausmu tik tai kad nugara paskauda.kelintij savaitej tau pamate vaikeli?
Atsakyti
QUOTE(@rita@ @ 2009 01 23, 12:21)
sveikos mielosios.pas mane yra tokia sunki situacija.esu suio metu ne uk pries pora dienu pradejo tept rudai poto sviesus kraujas nuvaziavus i poliklinika nieko nepasake tik padare nestumo testa patikrino spaudima ir israse skana rytojuj vakarui taigi vakar nuvaziavom pasidaryti skana ir likau apsalus pasake kad pagal mano paskutines menesines iseina kad mano nestumas 12sav ir 2d bet vaiko nemato pasake arba as jau persileidau ir jis jau isejo arba dar anksti nesimato ir liepe ateiti po 10d.bet sekmadieni as skrendu i lt.taigi pirmas dalykas jei buciau persileidus buciau tikrai pajautus ypac tokio laiko o man tik tepe poto  siek tiek daugiau buvo kraujo bet jis buvo be jokiu kresuliu o antru atveju kazkaip neitiketina kad nemato jo suprantu jei butu 5sav.gal kam taip yra buve pasidalinkit savo patirtim nes as jau einu is proto nezinau jauciuosi taip blogai. verysad.gif

Del negimdinio nestumo įtarimo jokio gydytojams nebuvo? Nesupratau, o poliklinikoje, atlikus nestumo testa, ka jis parode? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolla @ 2009 01 24, 10:22)
Del negimdinio nestumo įtarimo jokio gydytojams nebuvo? Nesupratau, o poliklinikoje, atlikus nestumo testa, ka jis parode? g.gif


parode teigiama.as buvau 5sav lietuviu privacioje klinikoje sake nestumas gimdoj o dabar kai pradejo tep nuveze mane i uk ligonine ten pasake mes nematom vaiko.ir dave 10d termina.bet kadangi rytoj skrendu i lt tai ten iskart eisiu i greitaja.
Atsakyti