Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo klijai


 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 02 07, 13:05)
rayheriu prekiauja geros akys...dekovita turejo...bet anksciau minejo, kad issipardavus jau nebesives...na galetu visgi apsigalvoti..:)manau klientu bus visgi...nu ir creativa kalbejo, nezinau kiek rimtai....galetu ir atsivezti... rolleyes.gif buciau pirkeja, kuri tikrai daug paimtu..ir dar kitiem parekomenduotu:)

man rayheris dar patinka, ka tai yra visgi klijai...o ne kaip dauguma atrodo praskiestas lipalas:)...

gal dar kas kokius bandesi??noretusi kokius dar susirasti..jei jau rayherio tektu atsisakyt, jei niekas netures...

Ačiū už rekomendaciją. Užvakar perskaičiau apie Rayher ir pagalvojau kas tai per stebuklas. Vakar radau juos netyčia Silver City, stovėjo trys buteliukai. Pagal kainą ir kiekį pasirodė neblogai, nes naudoju Hobby Line po 150 ml. už tą pačia kainą. Vakar jau išbandžiau Rayher. Šakės kaip patiko. Panašu į Hobby Line, bet geresnis kvapas. Ir anie man per tiršti, tad dažnai skiedžiu. Šių nereikia skiesti. Tepasi gerai, nebrinkina servetėlės. Lengva dirbti smile.gif (o gal čia nuo to, kad jau ranka šiek tiek pralavėjusi, bet ir lenktos linijos gavosi be jokių raukšlyčių? g.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 05 birželio 2009 - 14:43
va va, kai ju neskiedi, tai servetele nei raukslejasi, graziai slysta ir prilimpa...patinka man jie:), nors ir marabu smagus.
Atsakyti
Gal galit paveiksliuka tu kliju ideti? smile.gif ar nuoroda kokia smile.gif
Atsakyti
Čia yra Rayher produktų katalogai, manau, turėtum rast, o gal kas konkrečiau parodys...
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 02 06, 22:39)
Lachese:
visai geri klijai yra raiherio ,kaina apie 30 lt už 260 ml, beveik sakyčiau geriausi,



QUOTE(baltė @ 2009 06 05, 14:41)
Ačiū už rekomendaciją. Užvakar perskaičiau apie Rayher ir pagalvojau kas tai per stebuklas. Vakar radau juos netyčia Silver City, stovėjo trys buteliukai. Pagal kainą ir kiekį pasirodė neblogai, nes naudoju Hobby Line po 150 ml. už tą pačia kainą. Vakar jau išbandžiau Rayher. Šakės kaip patiko. Panašu į Hobby Line, bet geresnis kvapas. Ir anie man per tiršti, tad dažnai skiedžiu. Šių nereikia skiesti. Tepasi gerai, nebrinkina servetėlės. Lengva dirbti  smile.gif (o gal čia nuo to, kad jau ranka šiek tiek pralavėjusi, bet ir lenktos linijos gavosi be jokių raukšlyčių? g.gif )



niu va as irgi uzbegau i silver city Megoj ir pagriebiau paskutini buteliuka rayher kliju... anksciau klijavau su lipalu tai kazkaip labai sunkiai man sekes (bet tai ka noret as dar tik mokaus) taigi ispandzius tuos klijus ir visai nieko gavos, lengviau klijuojasi, nesirauksleja taip smarkiai ir neistysta servetele, nors gal cia viskas priklauso ir nuo serveteles g.gif
Atsakyti
beje uz 236ml mokejau 22.99lt nezinau ar cia butent tie kur gabi minejo g.gif uzrasyta kad servetelems klijai
Atsakyti
sveikos,
Aš naudoju šiuos klijus:
http://www.creativa....s/603/DC03M.jpg
http://www.creativa....images/23/DC01M - Decoupage glue 80ml.jpg
Atsakyti
Sveikos, uzsimaniau ir as ismegint dekupaza. Skaiciau, skaiciau, ir nusiskaiciau matyt. Gal kuri galetu papasakot, kaip klijuot su lipalu? Na, koki menka darbeli zadu lipalu pameginti, taupymo sumetimais biggrin.gif klijuot ant pakabos medines zadu, tai lipala skiest vandeniu atskiram induky 1/3? kazkur skaiciau... ar kaip jus darote? O laka, koki is pigesniu siulytumet nusipirkt? Na bet ne visiska S ir ne pati sauniausia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2009 06 18, 13:19)
1) lipala skiest vandeniu atskiram induky 1/3? kazkur skaiciau... ar kaip jus darote?
2) O laka, koki is pigesniu siulytumet nusipirkt? Na bet ne visiska S ir ne pati sauniausia  biggrin.gif

1) Taip. Santykis nebūtinai turi būti toks, gal tau bus lengviau dirbti su skystesniu, arba tirštesniu - pabandysi ir pamatysi. mirksiukas.gif
2) Pigesnių lakų ieškok Senukuose, yra toks neblogas dispersinis, su žaliu kamšteliu, apie 15Lt kainuoja.
Atsakyti
RAYHER klijai tarodo taip:

user posted image

Taip pat man patikimi yra HOBBY LINE klijai, kurie yra kelių rūšių matinis, blizgus, servetelėms, dekupažo popieriui, žvakėms ir t.t. Pasirinkti galima kuris labiausiai tinka.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 07 12, 14:59)
RAYHER klijai tarodo taip:

Super klijai, dėkoju merginoms, kurios patarė nusipirkti 4u.gif
Atsakyti