Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo klijai

Aš naudojau iki šiol perffeto klijus, jie tokie tiršti, na man jie patiko smile.gif Ir ne brangūs ir geri wink.gif Tik vat jau į pabaigą ėjo. tai buvau čia kada silver city ir buvo dekupažo priemonių išpardavimas, tai pasiemiau hobby line klijus, baltą dežutę, tai kol kas didelių servetėlių neklijavau, o tik auskariukus dariau, tai su juo dirbau. Šiaip nieko tokie, tik vat jei jau spausdint paveiksliuką ant popieriaus, nelabai gerai su jais limpa man. Reikės pabandyt spausdint ant sumuštinių popieriaus, geriau lips prie pagrindo smile.gif
Atsakyti
agnea123, kaip klijuoji popierių?
Atsakyti
Ta prasme paveiksliukus atspausdintus?
Klijuoju taip : atspausdinu paveiksliukus ant paprasto lapo lazeriniu printeriu. Ištepu formelę klijais ir patepu paveiksliuką, prilipinu. Kai esu įsitikinusi, kad viskas gerai prilipę, lakuoju.
Atsakyti
Įtarimai pasitvirtino...wink.gif
Spausdintą paveiksliuką dėl visa ko tikslinga nupurkšti sintetiniu aerozoliniu laku tam, kad galėtume drąsiai klijuoti.
Tada paveikslėlį būtina išmirkyti vandenyje, kai išmirks (apytiksliai 10-15min.), nusausinti popieriniu rankšluosčiu, pasidėti kniūbsčią paveikslėlį, patepti klijais, patepti tą vietą, ant kurios klijuosim, dėti paveikslėlį ir, tepant klijais antvirš paveikslėlio, tuoj pat išcentriškai plokščiu teptuku, pakankamai spaudžiant, braukti į paveikslėlio kraštus, kad išspaustume klijų perteklių ir oro pūsleles. Tada jau galime laukti rezultato wink.gif
Perfetto pakankamos kokybės visų rūšių paveikslėliams klijuoti. Jei prisiklijuodavo nepatikimai, tai ne dėl klijų, o dėl nemirkymo.
Mirkymas išbrinkina popierių, be to, į popierių įsigėręs vanduo padaro paveikslėlį laidžiu klijams.
Atsakyti
O kokį sintetinį laką siūlytumėt purkšt? Nes norėjau pirkti TO-DO firmos, bet galvoju gal kokiuose senukuose ar dar kur rasčiau, jei galit pasidalinkit ax.gif
Ne atvirkščiau, kaip tik su perffeto laaaabai gerai limpa, o vat su hobby line ne, man su jais labiausiai servetėlės patinka klijuoti.
Atsakyti
Hobby line klijų yra daug rūšių, matyt, servetėlėms skirtus ir turi.
Purškiamo lako reikia sintetinio, dekoruojamam daiktui tas pats, kur jį pirkai... wink.gif
Sintetinių lakų yra daug kur, statybinių medžiagų parduotuvėse taip pat.
Atsakyti
Tai tikriausiai. Buvau nuėjusi į senukus,tai neradau nieko. Gal galite pasakyti kokį jūs naudojate? Ir kaip atrodo?
Atsakyti
QUOTE(agnea123 @ 2011 10 04, 17:44)
Tai tikriausiai. Buvau nuėjusi į senukus,tai neradau nieko. Gal galite pasakyti kokį jūs naudojate? Ir kaip atrodo?

Kaip supratau, sintetinio purškiamo lako reikia ieškoti prie automobilių prekių 4u.gif

Pati dar tik Moki Veži Vilkpėdėj buvau, tai ten radau tik akrilinį purškiamą automobilio kėbului. Man reikia karščiui atsparaus, tai pabijojau, kad netiks. O gal būtų tikęs? g.gif
Atsakyti