Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas darbas ir nėštumas

Apklausa: Po kiek laiko nuo įsidarbinimo galima PRADĖTI planuoti? (211 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
pastojau po metu. Mano nuomone, negrazu pastoti anksciau. O jei norisi pastoti anksciau, tai reikia per priemimo i darba pokalbi taip ir pasakyti, kad planuojame vaikeli siuo metu. Tik bijau, kad ne vienas darbdavys nepriims verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2009 01 28, 18:22)
Nu jau  schmoll.gif  Nesciosios negalima atleisti is darbo nuo tos dienos, kai darbdaviui pristatoma nestumo pazyma.




Sveikos mamytes, as gal cia ne i tema, bet man iskilo toks klausimas, gal zinot ir galit atsakyti. Esu vaiko auginimo atostogose iki dvieju metu. suneliui sueis 2 metukai rugsejo 29d. n oriu antro vaikiuko, bet nezinau ar bus saugoma darbo vieta, ar jos neprarasiu?
Atsakyti
QUOTE(liucyte05 @ 2010 12 22, 16:31)
Sveikos mamytes, as gal cia ne i tema, bet man iskilo toks klausimas, gal zinot ir galit atsakyti. Esu vaiko auginimo atostogose iki dvieju metu. suneliui sueis 2 metukai rugsejo 29d. n oriu antro vaikiuko, bet nezinau ar bus saugoma darbo vieta, ar jos neprarasiu?

Reikia parasyti prasyma iki 3 metu, privalo issaugoti darbo vieta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2009 02 02, 21:32)
Taip paskaičiavus, tarkim pirmas vaikas 25, plius 5 - jau 30, plius dar 5 - jau 35, kaip ir pabaiga vaisingumo.


Nu kurgi jūs tą pabaigą vaisingumo matot? doh.gif Mano mama gimdė trečią vaiką būdama 38 metų, o pažiūrėkit užsieny ir 40 gimdo ir dar vėliau. Čia tik Lietuvoj pas mus tokia nuostata - iki 35 metų, o geriausia iki 30 doh.gif

O dėl tos "etikos", tai viskas priklauso nuo darbdavio. Vienas nieko nepasakys, nors ir po mėnesio pastosit, kitas užsiputuos, kad ir po 2 metų pastosit...
Atsakyti
QUOTE(Afute28 @ 2010 09 11, 13:14)
pastojau po metu. Mano nuomone, negrazu pastoti anksciau. O jei norisi pastoti anksciau, tai reikia per priemimo i darba pokalbi taip ir pasakyti, kad planuojame vaikeli siuo metu. Tik bijau, kad ne vienas darbdavys nepriims verysad.gif

blink.gif cia aks sake, kad reikia informuoti darbdavi??? darbdavys net neturi teises klausti to! kaip ir neturi klausti ar istekejusi, kiek turi vaiku ir pan. cia zmogaus teisiu pazeidimas, reglamentuotas ES.
as dirbu puse metu. mastom vaikiuka planuot rudeniop. bus jau metai organizacijoje. man pats tas butu... kad tik Dievulis palimintu musu planus, tai lb dziaugciausi... biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Apie savo planus nematau reikalo kažką informuoti doh.gif nes taip niekada jokio darbo nerasi... blush2.gif Aišku nesąžininga būtų eiti į naują darbą jau žinant kad esi nėščia ir dievagotis, kad nieko neplanuoji doh.gif bet visa kita... juk gali netikėtai pastoti, o gali planuoti ir kelis metus niekas nesigaus... O beje, manau kad daug kas pradėjęs dirbti ir gaudamas geras pajamas iškart pagalvoja, kad jau laikas, nors prieš kelis mėnesius gal nei minčių nebuvo ax.gif
Atsakyti
Kazkaip ir as manau kad pastot anksciau planuojant nei po metu pakeitus darba negrazu smile.gif

Manau ir sau pakenktum anksciau ptojus nes dar nepradetu darbdavys vertinti.
Atsakyti
Manęs priimdami klausė apie planus dėl šeimos, nors ir neetiška... schmoll.gif Pareiškiau, kad artimiausiu metu neplanuojam, o ką aš vadinu Artimiausiu Metu, tai jau tik man žinoti biggrin.gif Bet štai praėjo jau metai, dabar jau nuo planų pereinam prie praktikos ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
bent puse metuku palaukti,ir isitikinti ar tikrai tai tas darbas i kury noresi veliau grysti 4u.gif
Atsakyti
Aš pastojau po beveik metų (~10mėn.) po įsidarbinimo.
Kažkaip anksčiau pastoti man tikrai būtų negražu ir pačiai nepatogu ir nenaudinga, bent jau mano akimis žvelgiant į tai. blush2.gif
Tikėjausi blogos reakcijos iš darbdavio, bet visi pasveikino, bet kaip ir visada yra blogų akių, kurios nelabai gražiai elgiasi, ir vien pataikaudami savo darbdaviui doh.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal tarp jūsų yra buvusių ar esamų rezidenčių kurios susidūrė su šia bėda? Esu pirmų metų rezidentė (t.y. pusiau studentė, pusiau gydytoja), o mano vyras jau labai labai nori leliaus. Norių ir aš nestuke.gif bet taip pat ir prisibijau ankstyvo nėštumo rezidentūros pradžioje doh.gif . Gal kuri patyrėt tokią situaciją? ax.gif
Atsakyti
As asmeniskai nenoreciau pati pastoti tik pradejusi dirbti naujame darbe. Aisku, jei tai netyciukas - jokie pasisakymai priemimo i darba metu, kad neplanuoji pastoti, nuo to neapsaugos ir teks elgtis taip, kaip yra. Nepatiks darbdaviui? Jei jis Zmogus - priims tai naturaliai, kaip normalus zmogus. Jei jis tik vadovas - tada gali ir pasmerkti, bei nebesudaryti salygu po dekretiniu atostogu grizti i darba.
Atsakyti