Įkraunama...
Įkraunama...

Knarkimas

Sveikos mamytės 4u.gif
Mes turim tokią kaip ir problemėlę: anksčiau sūnelis visiškai neknarkdavo, bet maždaug prieš du mėnesius pradėjo labai stipriai knarkti.Būna girdėti net kitame kambaryje.Ar gali tai būti kokios nors ligos požymis?Ar jūsų mažyliai knarkia naktimis?
Atsakyti
na,pas mus nera tokiu problemu.mano mazoji neknarkia.gal visgi reiktu pasikonsultuoti su gydyoju? g.gif maza kas....
Atsakyti
Skaičiau, kad tai gali būti dėl polipų
Atsakyti
mes tyliai miegam. manau, jei vaikas knarkia, reik pasikonsultuot su gyd. gali but polipai ar kazkas sun nosiarykle. bus ramiau.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Aš irgi manau, kad būtų geriau jį parodyti gydytojam, bet pas mus čia tokie daktarai, kad kartais geriau ne pas juos eiti, o namie gydytis doh.gif
Atsakyti
Na jei tai tikras knarkimas, o ne uzkimsta nosyte, tai tikrai pasirodykit gydytojui, vaikas neturetu knarkti. Kaip ir suauges smile.gif .
Atsakyti
Mano draugu mazyle smarkiai knarke.Isoperavus polipus knarkimas praejo.Cia reiktu gydytojo konsultacijos.
Atsakyti
Mano sūnelis po ilgų sirgimų ir slogavimų ėmė stipriai knarkti ir kvėpuoti tik per burnytę. Rodos, lyg koks kamštis į nosį įkištas ir palikta mažas tarelis kvėpuoti. Gydytoja pamatė, jog labai padidėję adenoidai nosytėje. Po dviejų sav. laukia operacija ir turėtų pagerėti. Sako kad po operacijos 50% vaikučių gali vėl ataugti adenoidai, jei vaikutis labai serga. Kai bus taip bus, bet tikiuosi, tikrai geriau nei dabar yra verysad.gif
Patariu nueiti pas LOR gydytoją...
Atsakyti
Knarkimas nėra normalu.
Atsakyti
Sveikute 4u.gif
Zinok manasis irgi knarkia,o kartais dar taip garsiai,ciut ne kaip suauges,bet ne kiekviena nakti..Pastebejau,kad jo knarkimas daug priklauso nuo to,kokioje padetyje miega.O tu butinai nueik su Danielyciu pasirodyt daktarams ir prasyk siuntimo i kauna..Lauksim kokiu ziniu 4u.gif
Atsakyti
dėl adenoidų ši problema greičiausiai. Tą patį ie mes turime, tai jau po poros savaičių imsime lauk tuos brudus ax.gif O dėl ataugimo, panelei mano neataugo, bet po operacijos dingo ir knrkimasd ir dažnas sirgimas
Atsakyti
Mano didysis jau ne vienerius metus smarkiai knarkia. Neseniai buvome pas loristą. Pasakė, kad markiai padidėję adenoidai. Dėl to vaikas knarkia, dažnai būna išsižiojęs, serga. Vasarą operuosim. Paklausiau gyd. dėl ataugimo galimybės. Pasakė, kad šiais laikais adenoidus operuoja taikant bendrąją narkozę, tad išpjauna labai tiksliai ir jie daugiau nebeatauga.
Atsakyti