Įkraunama...
Įkraunama...

Sinupret

Ar galima juos duoti 1m3 mėn vaikiukui? Skaičiau, kad jie homeopatiniai.
Atsakyti
Berods, Sinupret galima vartoti nuo 2 metu amziaus. Cia daugiau informacijos apie Sinupret:
http://www.pasveik.l...i/sinupret/8884
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2009 02 01, 15:11)
Ar galima juos duoti 1m3 mėn vaikiukui? Skaičiau, kad jie homeopatiniai.

na mes juos geriam kazkur nuo 1m,nes daznos slogos mus kamuoja tai mums gyd liepe gerti situs vaistukus g.gif
Atsakyti
mes juos gerem kai mum buvo 10 men, bet jis mum nepadejo verysad.gif
Atsakyti
jisa labiau nuo virsutiniu kvepavimo taku uzdegimo ir leidzia isvengti sinusito. kazkokio akivaizdaus pagerejimo ner, bet uztat nesidrao sinusitai, nei zaliu snargliu nebuna, greiciau pasveiksta.
Atsakyti
Mano vyras juos naudoja bet tabletemis, kad vaikam naudoja tai isgirdau tik is sio skyrelio, reikes gyditojos paklausti del ju nes mes daznai turime sloga saltuoju laiku.
Atsakyti
O mums tie vaistai visai nepadeda, nei vaikams, nei suaugusiems schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Virginija Šimkiene @ 2009 02 20, 12:09)
Mano vyras juos naudoja bet tabletemis, kad vaikam naudoja tai isgirdau tik is sio skyrelio, reikes gyditojos paklausti del ju nes mes daznai turime sloga saltuoju laiku.

Vaikams duodami Sinupreto lasai. Galima ir visai maziukams, priklausomai pagal amziu atitinkamas lasu skaicius tris kartus per diena.
Vaistukai isties gana geri, tik reikia kantriai jais gydyt ne viena diena. Gydymas gali testis iki dvieju sav. arba pagal gyd. paskyrima. Tik - sinupretas neturi dideles itakos paprastai slogai. Jis efektyvus zmonems, linkusiems i uzsitesusias slogas, sinusitus . Jie skystina sekreta, valo kvepavimo takus...
Tai tiek trumpai.
Atsakyti
Jokio poveikio *teigiamo ar neigiamo) nuo Sinupret nepajutome schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(maam @ 2009 02 28, 17:33)
Vaikams duodami Sinupreto lasai. Galima ir visai maziukams, priklausomai pagal amziu atitinkamas lasu skaicius tris kartus per diena.
Vaistukai isties gana geri, tik reikia kantriai jais gydyt ne viena diena. Gydymas gali testis iki dvieju sav. arba pagal gyd. paskyrima. Tik - sinupretas neturi dideles itakos paprastai slogai. Jis efektyvus zmonems, linkusiems i uzsitesusias slogas, sinusitus . Jie skystina sekreta, valo kvepavimo takus...
Tai tiek trumpai.


Girdejau, kad tie vaistukai geri, bet ar tikrai galima duoti ir maziukams? mano dukrai 4 men., nesiryztu.. Informaciniame lapelyje raso, kad nuo 2 metu...
Atsakyti
QUOTE(Lotta* @ 2009 03 04, 14:56)
Jokio poveikio *teigiamo ar neigiamo) nuo Sinupret nepajutome schmoll.gif

mums irgi jokio poveikio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausriausias @ 2009 03 05, 11:28)
Girdejau, kad tie vaistukai geri, bet ar tikrai galima duoti ir maziukams? mano dukrai 4 men., nesiryztu.. Informaciniame lapelyje raso, kad nuo 2 metu...

Kartais skiria. Bet geriau savo pediatro klaust. Kadangi jis spirituotas tai po kiek lasiuku - tegu daktare paskaiciuoja. Taip, ten raso - nuo 2 metu po 15 ls. tris kart. Savo maziukui (1 metai) daviau po 10 ls. tris kart. Nu nieko negaliu pasakyt - padejo, kaip is mano vyresnelei visad padedavo.
O tai kas per beda? Kad norit juos dauot ?
Atsakyti