Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtinės bėdos: guzeliai, išskyros, skausmai...

Laba diena.Man 27m.,su krutim problemos prasidejo kiek pamenu nu 16 metu,kairiojoje kruti buvo suketejimas,kartais skaudedavo.Tada gydytoja israse gert vitaminus,kalio jodida,pasake,kad kai pagimdysi,praeis ir liepe vis atvaziuot pasitikrint.Taip ir dariau.Tai sumazedavo,tai vel padidedavo.Buvau ir onkologiniam,takart dare tyrimus,nieko pikto nerado,parase,kad fibroadenoma(kiek pamenu)Paskyre vel vitaminu-antioksidantu ir vel pasake,kad reik gimdyt.Atvykt liepe po metu pasitikrint.Tuo laiku kai reikejo tikrintis ir pastojau.Nestumo eigoje jauciau,kad kartais labiau paskaudedavo,net ranka kartais tirpt pradedavo,pasakius savo gydytojai,si sake,kad reik pirma pagimdyt,kad dabar nieks tau nieko nedarys.Pagimdzius maitinu jau metai,vel girdejau,kad reikia nutraukus maitinima tirtis ir pan.Girdejau,kad nestumo metu ir maitinant suaktyveja visokie augliai ir todel dar labiau skauda.Man taip ir yra.Kodel tada sako,kad kai pagimdysi praeis.Ir kodel man pradejo ranka skaudet ir nutirpineja kartais,gal jau cia kazkas baisaus darosi?Negaliu normalai gyvent ir galvoju tik apie blogiausia.Patarkit ka daryt,nes nenoriu nutraukt maitinimo.Dekoju uz atsakyma.
Atsakyti
Fibroadenoma yra gėrybinis krūties aglys, supiktybėjantis ypatingai retai.
Maitinant krūtimi visiškai pasikeičia krūties liaukų struktūra, ir pavojus,kad išsivystis piktybinis navikas kur kas mažesnis, negu pieno negaminusioje krūtyje.
Taigi, nemanau, kad Jums galėtų būti piktybinis procesas. Bet, jei neramu, pasikonsultuokite su mamologu.
Atsakyti
laba diena,
mano speneliai yra siek tiek nevienodi. vienas yra beveik visiskai nejautrus, susijaudinus nesukieteja kaip kitas ir neisryskeja kraujagysles. kodel tap yra ir ar tai turi kokios nors itakos mano sveikatai?
Atsakyti
Tai greičiausiai įgimta, ir jokios įtakos sveikatai neturi.
Atsakyti
laba diena,pries kelis menesius man buvo tarp mazuju ir didziuju lytiniu lupu nedidelis ir nelabai skausmingas guzelis. Jis isnyko savaime. Kaip tik tuo metu as turejau maksties uzdegima. norejau paklausti, del kokiu priezasciu galejo atsirasti tas guzelis. Ar tai galejo kaip nors itakoti uzdegimas? Ar galejo guzelis atsirasti nuo salcio(tada buvo ziema, o as labai jautri salciui). Paprasciausiai, noriu suzinoti, kokia galejo buti to guzelio kilme,nes labai nenorecia, kad visai tai pasikartotu. Man tai labai svarbu,lauksiu jusu atsakymo. Aciu is anksto
Atsakyti
Jūsų parašymas labai abstraktus,iš ties sunku atsakyti. Jei tai buvo poodžio darinukas, tai greičiausiai užsikimšusi liaukutė. Ilgainiui skystis arba riebalinis sekretas rezorbavosi.Nei uždegimas, nei šaltis tam reikšmės neturi.
Atsakyti
Laba diena,
17 sav. esu nėščia, krūtinę skauda nuo pat pirmųjų nėštumo dienų, gydytojas sako, kad tai yra normalu. Tačiau šiandiena per pietus pajutai aštresnį skausmą vienoje iš krūtų, o vakare aptikau, kad tai mažytis skaudantis guzelis.
Sakykite galbūt bereikalo nerimauju ir tai yra normalus reiškinys besilaukiančiai moteriai.
Dėkuj už užsakymą.
Atsakyti
Manau, kad tai yra normalu.Krūties liaukos keičia savo struktūrą, ruošiasi pienuko gamybai.
Atsakyti
krūtis dilgčioja jau pora mėnesių. Šiandien paspaudusi spenelį pastebėjau, kad išbėga žalsvo- gelsvo lipnaus skysčio lašeliai. Kas tai galėtų būti? Nėštumo metu (prieš 4 metus) krūtys buvo itin jautrios, turėdavau šaltesniu metu specialiai šildytis. Maitinau 2 mėn, nes po Cezario operacijos pieno nebuvo daug, o vaikas valgus.Turiu antsvorio.Beje, mano terapeutė yra įsitikinusi, kad man užsitęsusi depresija, na, bet aš nežinau, nemanau, kad tai gali turėt reikšmės, bet visgi parašiau...
Jaučiu, kad reikia skubėti pas savo gydytoją, bet dar norėčiau Jūsų konsultacijos. Gumbelių nė vienoje krūtyje neapčiuopiu.
Ačiū.
Atsakyti
Greičiausiai nieko baisaus, tačiau tokiais atvejais rekomenduojama mamologo konsultacija.
Atsakyti
Laba diena
Man ekoskopu nustatė krūties cista 12x7 išrašė vaistų ir liepė pasitikrinti po pusės metų.Norėčiau sužinoti daugiau apie jas ir ar ateityje nereikės jos operuoti. Dėkoju.
Atsakyti
Tai Jūs turite aptarti su gydytoju mamologu.
Atsakyti