Įkraunama...
Įkraunama...

Rūkymas ir Alkoholis

Gerb. gydytoja,
Mano paskutinės menstruacijos buvo gruodzio 15. Ciklas 28 d. 30 d patyriau didelį sresą, gėriau valerijo lašiukais. Plius šventinis laikotarpis, pavartojau alkoholio. Ar nieko blogo mažiukui? Dabar mėnesine veluoja 5 dienas. Pastoti nesitikėjau.
Atsakyti
Ne, savo mažiukui tikrai nepakenkėte.
Atsakyti
Laba diena,

Laukiuosi pirmojo kūdikėlio. Todėl dėl visko labai nerimauju ir pergyvenu. Esu 5-6 savaitė nėščia.
Šiandien, galima sakyti, buvau priversta išgerti balto vyno, bet ne daugiau kaip 50 ml. Ar tai gali pakenkti vaisiui?

Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Atsakyti
Ne, vaisiui tai tikrai nepakenkė.
Atsakyti
Laba diena,
Aš esu neščia nežinau kiek blush2.gif (turbūt labai juokingai skamba), nes dar nebuvau pas gydytoją. Testas teigiamas, paskutinės mmm nuo sausio 2 d.
Na čia dabar ne pagal temą klausimas kiek laiko gali būt mano mažiui? blush2.gif
O dabar teminis klausimas:
Aš girdėjau, kad retkarčiais yra sveika išgerti prie stalo raudono vyno, tik nežinau ar tai gali būti taikytina ir nėščioms. Na klausimas iškilotodėl, kad reiks važiuot pas uošvius, o pas juos visada prieš pietus raudonas vynas patiekiamas, tai ar nieko jei išgersiu taurę?
Labai labai ačiū, kad išklausėt. Ir už atsakymą taip pat ačiū blush2.gif
Atsakyti
Nėštumo laikas skaičiuojamas nuo pirmos paskutinių mėnesinių dienos. taigi Jums jau beveik 6 sav.
Taurė vyno retkarčiais tikrai nepakenks.
Atsakyti