Įkraunama...
Įkraunama...

Inkstų policistozė arba multicistozė

QUOTE(Fixa @ 2009 10 08, 14:42)
Puzinas urologas. iš tiesų, nežinau, kodėl pas jį siuntė, o ne pas nefrologą, bet kai kalbėjau su pažįstamu nefrologu, jis pats pasakė, kad mus tikriausiai pas Puziną siųs rolleyes.gif nesuprantu sistemos biggrin.gif bet labai ir nesigilinu, svarbu apžiūri vaiką ir pamato, kas jam yra.
veiksmas vyksta Santariškių vaikų ligoninėj (Santariškių g. 7)

mūsų šlapimas irgi visad geras biggrin.gif

o kas siunte? pediatras?
Atsakyti
QUOTE(Cerecita @ 2009 10 08, 14:42)
gal kvailas klausimas, bet: ka Puzinas daro, jei echo atlieka Cekuolis?  blush2.gif
cia pas abu reikia atskirai registruotis? kazin ar imanoma ta pacia diena pas juos patekti? nes is Klp iki Vilniaus su mazium sunkoka keleta kartu vazinetis  unsure.gif


kai pirmą kartą nuvažiavom pas Puziną, tai jis pats padarė echo, paminkė pilvuką, apžiūrėjo pimpaliuką. paskui kai reikėjo atvažiuoti kitus kartus, tai apžiūrėdavo tyrimų rezultatus, vėl paminkydavo pilvuką, pimpliuką pažiūrėdavo ir jau siuntė echo darytis pas Čekuolį. pas jį iš anksto rašytis nereikia, iš daktaro eini tiesiai į echo kabinetą, tiesa, kartais eilėj reikia palaukti smile.gif nes jis dar ir skyriuj dirba, ne tik konsultacinėj poliklinikoj.
Papildyta:
QUOTE(Cerecita @ 2009 10 08, 14:45)
o kas siunte? pediatras?


taip. aš tiesiog pasakiau, kad man reikia siuntimo pas urologą ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cerecita @ 2009 10 08, 14:45)
o kas siunte? pediatras?


Cerecita, tu paprasyk Pauzaites, kad parasytu siuntima i Vilniu, pasakyk, kad norit issiaiskinti viska, kad neramu, ji tikrai parasys.Nors paskutiniu metu, ji mums irgi neraso siuntimo pas urologus, sako prasykit savo pediatres (o musu pediatre visada noriai issraso siuntimus), gal cia del finansines padeties ligoninese nenori tu siuntimu issrasyti, siuntineja vieni pas kitus.
Uzsiregistrave pas Puzina, jus dar lauksite maziausiai 2 menesius eileje, kol pas ji pateksit...tai jau gali pradet skambint i registratura:)
Ir kaip keistai, kad Klaipedos gimdymo namuose, zinodami,kad jusu lelius gime su 1 inkstuku (o gal ir su 2) neisstyre maziaus nuodugniai, juk skaitei,kad Vilniuje tokius vaikucius daugiau tiria: nuo galvytes echoskopijos iki...t.t. Mano vaiko gimdymo namuose irgi niekas neapziurejo, vidaus organai be patologijos (hehehehe, siaubas) ir ciuzkit trecia para namo:)

Papildyta:
QUOTE(Dobiliux @ 2009 10 08, 10:03)
prieš Kalėdas eisime pas nefrologę,manau reiks kepenų fermentus pasidaryti,


Sveika Dobiliux,
mano vaikui kepenu fermentus daro kas 3 menesius, niekaip nepavyksta numusti AST fermento iki normos, geriam Carsil,Essentiale forte, numusa kelias padaleles, o jusu maziui ar labai sukile kepenu fermentai, ka sako gydytojai? kad inkstukai nepajegia isvalyti kraujo ir apkrauna kepenis, ar ne? ar geriat kokius vaistukus kepenu apsaugai?
Atsakyti
pas mus šlapimas irgi visada geras,
šlapimtakis yra, bet ikstas užsidaręs, na ten niekas neveikia, į šlapimtakį neina. nedirba kairysis inkstas absoliučiai.
mes pas Puziną buvom kartą, kadangi jis pasakė kad visai ikstas nedirba ir jokios rizikos kad ten papultų infekcija (nes jei dalinai dirba taip gali nutikti) jis pats darė echo pažiūrėjo peliuką ir pan.
dabar einam pas nefrologę ir kartą metuose pas Čekuolį echoskopijai (kadangi jis dirba ir mūsų poliklinikoj kur mes prisiregistravę)
viskas.
dabar karas su ožiais isterijkom ir pan. vyksta... inkstai nublanko visai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm♥nytė @ 2009 10 08, 15:43)
dabar karas su ožiais isterijkom ir pan. vyksta... inkstai nublanko visai  biggrin.gif


va va, ir pas mus tas pats drinks_cheers.gif apie inkstuką visai pamirštu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2009 10 08, 16:46)
va va, ir pas mus tas pats drinks_cheers.gif apie inkstuką visai pamirštu biggrin.gif


sveikos mamikes,
ka veikiat si silta (dar) rudens savaitgali?
Atsakyti
mamukai,
priminkit kas man kreatinino normas.
žinau kad jo spagal amžių... bet nerandu...
man reikia 1metai 8mėn...

šiandien pridavėm kraują, ir vakarop einam echoskopiją darys inkstukų smile.gif
Atsakyti
inkstas jau 6 cm (kai gimė buvo 10 su keliais mm.. jau nebepamenu)
tai va. traukiasi kaip reikalas thumbup.gif
Čekuolis sakė viskas oky, dabar gal tik prieš mokyklą... pasitikrinsim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm♥nytė @ 2009 10 20, 13:17)
inkstas jau 6 cm (kai gimė buvo 10 su keliais mm.. jau nebepamenu)
tai va. traukiasi kaip reikalas  thumbup.gif
Čekuolis sakė viskas oky, dabar gal tik prieš mokyklą... pasitikrinsim ax.gif


geras, kaip šaunu thumbup.gif aš tai irgi neatsimenu kokio dydžio buvo rolleyes.gif
Atsakyti
mes turim tik bendra norma, cia turbut ir suagusiems tinka, niekas nedave mums taip isskaidytu,kaip tu prasai, o kreatinino norma kraujyje 53-115. mano vaiko visada yra maziau nei norma: 1,6 metuku buvo tik 14; 2 metuku:28. kai paklausiu gydytoju,kodel tiek mazai, sako,tik dziaukis,kad ne per daug, taip ir nesugeba niekas paaiskinti,ka pvz. reiskia toks mazas kreatinino kiekis kraujyje, siaip idomu, del fiziologijos, atsimenu net prof.Kaltenio klausiau, o jis juk profesorius,knygas raso, ir pakomentavo: dziaukis, kad ne per daug, jei per daug, negerai:) o kai atvaziavom konsultacijai pas ji del per didelio fosforo kiekio kraujyje, tai informacijos jis ieskojo internete, tiesiog atsisedes pries savo kompo, kabinete, ir tik vaiku nefrologe (is Vliniaus) atsake e-mailu man, o cia tai gydytoja:)
Zmonike, kiek jusu leliui rado kreatinina?
Atsakyti
Sveikos mamikes,kaip gyvenat?
kaip vaikuciai auga,kas naujesnio?
Atsakyti
QUOTE(Namastė @ 2009 11 02, 21:34)
Sveikos mamikes,kaip gyvenat?
kaip vaikuciai auga,kas naujesnio?


labos 4u.gif

man nuo vakar biuletenis doh.gif tik pradėjau dirbti ir va... Ignas suviduriavo, tai namie sėdim. nežinau nuo ko čia jam unsure.gif ar dantys, ar maistas, ar virusas unsure.gif
Atsakyti