Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kirpykla

Labu... ax.gif Niuva, artėja dukrytės 3-iasus gimtadienis, o prieš jį norisi pirmą kartą apsilankyt kirpykloje.Nes plaukų galiukai dar nei karto nėra kirpti. Kirpčiukus pati laikas nuo laiko padailinu, o va plaukų galų tikrai nesiryšiu doh.gif Norisi, kad ir vaikas turėtų dailią ,,ševeliūrą''. flirt.gif Mergytės plaukiukai jau siekia liemenį, šiek tiek banguojasi, storoki, tad kirpėjos paslaugos tikrai būtų neprošal smile.gif Tad esu su tokiu prašymu, gal žinot neblogą kirpyklėlę kur kerpa vaikus? mirksiukas.gif Ačiū.
Atsakyti
na va, man irgi reikia, tik berniukui.. o žiūriu per tris mėnesius niekas neatsakė g.gif
Atsakyti
O vaiku paprastoj kirpykloj nekirptu? g.gif
mano pazystama savo vaikus i Burzua akropolyje veda - ten akvariumas, vaikui lengviau issedeti, kol ji kerpa
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 06 09, 11:12)
O vaiku paprastoj kirpykloj nekirptu?  g.gif
mano pazystama savo vaikus i Burzua akropolyje veda - ten akvariumas, vaikui lengviau issedeti, kol ji kerpa

Ačiū už pamąstymą 4u.gif
apie tai jau pagalvojau parašiusi. Ieškojau vyrų kirpyklos, tai parašyta, kad kerpa ir berniukus. Be to man ir ne visai mažiuką reikia apkirpti biggrin.gif
Ai, tiesiog noriu jam tam tikro kirpimo, o ir jis neprieštarauja. Norėjau šian pasiskambinti ir pasiteirauti, ale su tais vaikais pražiopsojau darbo laiką biggrin.gif reiks laukti rytojaus.
Atsakyti