Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vaiku namams

Sveiki, tikuos, kad tokios temos paskelbtos nera.
Siandiena buvau vaiku blogos namuose, nunesiau keramikiniu zaislu (suvenyru), kurie prisikaupe per keliata metu, ir kurie man tikrai nebuvo reikalingi. Norejau ir as mesti lauk, bet prisiminiau vaiku blogos namus. Nunesiau ir atidaviau vaiku blogos namu medicinos sesutei, labai padekojo.
Juk kodel taip nepasielgus, juk vaiku namuose vaiku yra labai daug, o zaislai tie patys( prisimenu kaip buvau maza ir kaip norejos nauju zaislu, kaip greitai atsibozdavo saviskiai) . Manau, kiekvienas galim vietoj to, kad ismesti atiduoti, kazkieno sirdele pradziuginti ir bent tiek padeti siems maziems zmoguciams siaim pasauly. Ir paciai geriau pasidare , kaip uzejau eidama i mokslus ir uznesiau tuos zaisliukus.Manau, vaiku namams praverstu ne tik zaislai, bet ir rubeliai ( be abejo) svarus. Tai tiek, aciu.
P.S. visas gyvenimas susideda is smulkmenu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(veltinio_avytes @ 2009 03 09, 16:59)



sveikute,

labai grazus gestas 4u.gif , tik idomu ar duos vaikuciams i grupes zaisti su keramikiniais zaisliukais, juk jie suduzti gali ir mazyliai susiziesti gali unsure.gif


P.S. ne blogos namai, o globos namai mirksiukas.gif
Atsakyti
yra tokios temos, net suskirstytos i atskiras temas pagal miestus kur renka mamos naudingus daiktus vaikuciams. 4u.gif
http://www.supermama...hp?showforum=39
Atsakyti

 i 
Šią temą uždarau ir po kiek laiko ištrinsiu, kadangi parama yra nuolat organizuojama kituose (paramos) skyreliuose, nuoroda jau irgi įkelta.
Atsakyti