Įkraunama...
Įkraunama...

Jusu nuomone apie "Mirena"

Noreciau suzinot spirales "Mirena"pliusus ir minusus.Koks poveikis organizmui?ar tikrai garantija 6 metai?
Atsakyti
Man Mirena kol kas ideali apsaugos priemone.
Menesines buna labai negausios (reikalingi tik ploniausi paketukai), jokiu skausmu ar problemu.
Nereikia pergyventi, kad kazka pamirsai isgerti ar pamatuoti.
Minusai - gal kiek padidejes pilvo putimas

Turiu jau 2 metus. Koks kas nezadu atsisakyti, nebent kada uzsimanysiu rizikuoti naturaliu planavimu
Atsakyti
As pati nenaudoju, bet kadangi mano ginekologe labai isgyre Mirena, tai manau, jog reikes nusipirkti. Nes kraujavimo stiprus sumazejimas ir beveik jokiu pasaliniu poveikiu,- labai viliojanciai skamba.
Atsakyti
QUOTE (prabegom @ 2004 03 19, 07:33)
Man Mirena kol kas ideali apsaugos priemone.
Menesines buna labai negausios (reikalingi tik ploniausi paketukai), jokiu skausmu ar problemu.
Nereikia pergyventi, kad kazka pamirsai isgerti ar pamatuoti.
Minusai - gal kiek padidejes pilvo putimas

Turiu jau 2 metus. Koks kas nezadu atsisakyti, nebent kada uzsimanysiu rizikuoti naturaliu planavimu

o kaip su svoriu ar jis neauga, ir ar nebuna pienliges ar siaip nepadaugeja kokiu uzdegimu?
Atsakyti
Mano ginekologas tai nepatare Mirenos deti, sako jei nori klimakso tai galiu idet?! Siaip is kitu girdejau irgi, kad pucia vidurius. As ir pati dabar net nezinau ka pasirinkti? g.gif
Atsakyti
nzn,man tai ginekologe pasake: jei neturi kur kist pinigu,gali detis mirena rolleyes.gif bet jei netiks,tai pati busi kalta.
o as isidejus NOVA T ir man labai thumbup.gif menesines tokios kaip ir buvo,niekiek nepagausejo,na tik pirma men po idejimo buvo gausiau dry.gif ir nei pilva pucia nei skauda ka (tfu tfu tfu)
Atsakyti
apie Mirena paskaitykite cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NEBE nesciuke: 22 kovo 2004 - 23:24
merginos,man atrodo,kad bet kokie vaistai ar spirales su harmonais nera gerai,t.y MIRENA irgi sad.gif kodel nepabandzius su variu spirales,as pati ja turiu,jokiu nusiskundymu,nekenksminga ir patogu.Saugokit savo sveikata,ir siulyciau viska kas imanoma pradeti nuo kuo naturalesniu priemoniu,sekmes!
Atsakyti
Na, jokiu pasaliniu pojuciu nera (isskyrus nebent padidejusi pilvo putima, bet jis nera kazkoks ikyrus, priklauso nuo to, ka suvalgau).

Klimakso taip pat nera smile.gif Menesines kaip laikrodis, tik labai negausios.

Man Mirena priimtina del moraliniu dalyku: hormonas uzkerta kelia apvaisinimui, o hormono doze yra mazesne nei tabletese. O paprastos spirales paprasciausiai abortuoja.
Atsakyti
QUOTE (prabegom @ 2004 03 23, 09:21)

Man Mirena priimtina del moraliniu dalyku: hormonas uzkerta kelia apvaisinimui, o hormono doze yra mazesne nei tabletese. O paprastos spirales paprasciausiai abortuoja.

Kazhkurioje ish temu shiame forume skaichiau teigini, kad ir Mirena veikia abortuojanchiai blink.gif . Negaliu patiketi, kad tai tiesa... Tikiuosi ne ? Gal ginekologe gali atsakyti?
Atsakyti
As apsvarsciau visus uz ir pries, N kartu pakalbejau su savo gydytoja ir nusprendziau detis Mirena clap_1.gif Kai jau turesiu, galesiu pasidalinti patirtimi. Bet matyt, kiekvienai ji veikia skirtingai, t.y. gali sukelti ar nesukelti skirtingus pashalinius poveikius smile.gif
Atsakyti
as labai daug svarsciau ka pasirinkti, kokia apsauga, po gimdymo. visdelto nusvere kt "jeanine".man vien nuo minties, kad nuo spirales ,taip pat ir "mirena", gali palikti nevaisinga siurpas nukrato. nueikite i bet kokia vaistine ir paprasykit, kad duotu apie mirena kokiu info knyguciu.
www.mirena.com
Atsakyti