Įkraunama...
Įkraunama...

Sriuba "Charčio"

sveikos, gal kas galite parašyti, kaip ir iš ko verdama "karčio" sriubytė? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shaimon @ 2009 02 18, 17:23)
sveikos, gal kas galite parašyti, kaip ir iš ko verdama "karčio" sriubytė? 4u.gif

O sriubu temoje tingi pasiieskoti g.gif
Atsakyti
Gal charčio? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesssija @ 2009 02 19, 14:43)
Gal charčio? rolleyes.gif


Charčo drinks_cheers.gif . Aš tai nusiperku tokią pakelyje rusiška kur būna (berods apie 1 lt kainuodavo seniau g.gif ) verdu ją, dar pridedu papildomai ryžių ir faršo kokio su prieskoniais ir dar pomidorų padažo įdedu ax.gif kartais dar čili pipirų įberiu, nes mėgstam labai aštriai, nes ten tam pakelyje jau yra to čiliako ir taip smile.gif Šiaip išvaizda gal ir nelabai "skani" gaunas, bet skonis tai jau mum labai patinka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(shaimon @ 2009 02 18, 17:23)
sveikos, gal kas galite parašyti, kaip ir iš ko verdama "karčio" sriubytė? 4u.gif

http://giedrius-v.li....com/52834.html - su iliustracijomis mirksiukas.gif

http://www.skanaus.e...?article_id=257

http://www.skanausvi...wp/charcio-235/

Yra internete ir daugiau, bet pradžiai pakaks mirksiukas.gif
Atsakyti
Siandien kaip tik valgiau oj kokia astri ir skani mmm smile.gif mielai pakartociau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2009 02 21, 16:23)


Dėkui už nuorodas smile.gif
Atsakyti
as verdu taip,keptuveje pakepinu pomidorus savose sultyse,pries tai svoguna su cesnaku,kai pomidorai gaunas vientisa mase tai dedu farsa dar pakepinu.O puode verdu ryzius,siek tiek ir dedu taip CHARCIO pakeli sriubos,na ta su gaideliu ir super,skanaus
Atsakyti
Sveiki,as naujoke siame forume,bet ne virtuveje lotuliukas.gif Jai kam patiks mano receptas tai tik pasidziauksiu,kad dar vienas zmogus moka yvertinti gera maista thumbup.gif Jautiena(0.500gr)verdame kol bus visiskai minksta.Tuo pat metu as troskinu 3 sutarkuotas morkas,1 smulkiai supjaustyta svoguna,bet kokios spalvos supjaustytas 2 paprikas.Kai darzoves suminksteja dedu zaliu jalapeno pipireliu ir raudonosios astrios paprikos,ir savo sultyse konservuotu pomidoru stiklainiuka.Truputi patroskinu kol nusigarina skystimas ir palieku troskintuveje kol isverda jautiena. tongue.gif Jautiena sumaisau su darzovemis,uzpilu verdanciu vandeniu ir uzvirus supilu ryzius , imetu viena skiltele cesnako,Paverdu 10min,isjungiu,uzdengiu dangciu ir neleidziu niekam net pauostyti puse valandos schmoll.gif Gardumelis.Man si sriuba netinka kasdieniniu sriubu vartojimui,man ji idealiai tinka po pirteles ir isimaudymo saltame vandenyje,o jai patinka zvejyba ziema tai namo gryzus(susalus)geresnes sriubytes neisivaizduoju bigsmile.gif
Atsakyti
juri, skamba pasakiskai........bet ar cesnako nemazai?

........ir dar........koks jautienos kaulas netiktu vietoj mesytes?......ar cia turi buti tik minksta mesa? blush2.gif
Atsakyti
Mano toks receptukas, as nemegstu pagal normas, nes dazniausiai dedu kiek turiu, aisku proto ribose blush2.gif jautienos 0,5kg verdu kol suverda. paprika, cesnoko (jei neturiu nededu smile.gif , svoguno, bulviu stambiai pjaustytu. viska sudedu ir jautiena be sultinio. patroskinu tada supilu sultini, tomata. paverdu 15min ir uzdengus palieku. verdu zepter puoduose tai paskui ten savaime troskinasi dar. niam niam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juri77 @ 2009 04 27, 11:00)
Sveiki,as naujoke siame forume,bet ne virtuveje lotuliukas.gif Jai kam patiks mano receptas tai tik pasidziauksiu,kad dar vienas zmogus moka yvertinti gera maista thumbup.gif Jautiena(0.500gr)verdame kol bus visiskai minksta.Tuo pat metu as troskinu 3 sutarkuotas morkas,1 smulkiai supjaustyta svoguna,bet kokios spalvos supjaustytas 2 paprikas.Kai darzoves suminksteja dedu zaliu jalapeno pipireliu ir raudonosios astrios paprikos,ir savo sultyse konservuotu pomidoru stiklainiuka.Truputi patroskinu kol nusigarina skystimas ir palieku troskintuveje kol isverda jautiena. tongue.gif Jautiena sumaisau su darzovemis,uzpilu verdanciu vandeniu ir uzvirus supilu ryzius , imetu viena skiltele cesnako,Paverdu 10min,isjungiu,uzdengiu dangciu ir neleidziu niekam net pauostyti puse valandos schmoll.gif Gardumelis.Man si sriuba netinka kasdieniniu sriubu vartojimui,man ji idealiai tinka po pirteles ir isimaudymo saltame vandenyje,o jai patinka zvejyba ziema tai namo gryzus(susalus)geresnes sriubytes neisivaizduoju bigsmile.gif



isbandem sita.....skonis toks teisingas, kad vyrija namie pradejo reikalauti kaip atskiro savaitgalinio patiekalo drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katyte mamyte: 31 gegužės 2009 - 23:39