Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dažnai randate ar pametate pinigus?

Viena narė rado pinigų (istorija kolkas nutyli kur) ir kažkaip norisi pakalbėti tokia optimistine tema biggrin.gif Ar dažnai randate pinigų? Pvz. pamirštate kur pasidėjusi ar tiesiog atrandate gatvėje. Pasiimate seniai nukištą rankinuką, o ten užkištas banknotas.

Mano vyras turi įprotį dalį pinigų įsikišti į kišenes. Kokį rūbą bepaimsi: švarką, striukę, paltą, kelnes, visur gali atrasti popierinių. Tai koks 10 Lt., tai 50, tai 100 "pamirštas" guli. Ir taip nuo seniausių laikų.

Sesuo žiopla. doh.gif Jau nežinau kiek piniginių yra pametusi. Kur ji jas mėto - niekas nežino. Bet faktas - pameta reguliariai.

Be to yra tokių laimingųjų ar kaip juos pavadinti, kurie nuolat randa pamestus pinigus. Juk būna, kad kažkas įsideda į kišenę, o traukdamas pirštines (ar kt.) išmeta pakeliui.
Atsakyti
Kur savo pinigus užkišu napmirštu schmoll.gif , todėl tokių ''radybų'' kišenėje, deja, bet pasitaiko laabai retai...šiaip gatvėje, kad rasčiau g.gif ...nepamenu...matyt arba labai mažai radau, arba iš viso nieko nerandu( per daug iškelta galva vaikštau hihihi.gif ). Tai va, radybomis pasigirti negaliu verysad.gif , bet užtat ir nepametu bebe.gif ( tpfu, tpfu, tpfu).
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 02 19, 14:22)
Mano vyras turi įprotį dalį pinigų įsikišti į kišenes. Kokį rūbą bepaimsi: švarką, striukę, paltą, kelnes, visur gali atrasti popierinių. Tai koks 10 Lt., tai 50, tai 100 "pamirštas" guli. Ir taip nuo seniausių laikų.



čia kaip apie mane parašei lotuliukas.gif

MB pyksta, sako kaip tu taip 'barstai' pinigus ir nežinai kur turi, ir kiek turi? Pas jį tai tvarka vokiška, viskas savo skyreliuose ir suskaičiuota.

o man taip patogu, ir be to - visai smagu išsitraukus kokį seniai nedėvėtą rūbą ir rasti ten kokį vieną kitą popierėlį ax.gif Va ir šiandien - pietavom, pažiūriu piniginę: o ten tuščia . Paprašiau, kolegė užmokėjo, nuėjom apsirengėm paltus, o aš jai tiesiu pinigus, skolą gražinu. Nustebo: "Jau???? bigsmile.gif " Aha, jau - kaip tyčia kišenėje keletas 5-ličių skambėjo biggrin.gif
Atsakyti
Yra toks dėsnis gyvenime pagal posakį iš seno tarybinio multiko "Ką pamesi, tą ir atrasi, o kas ras, tas ir pames". Galioja 100proc ir ne tik piniginiuose reikaluose smile.gif
Atsakyti
Nesu pametusi piniginės ir niekur užkišusi pinigų. Esu kelis kartus radusi pamestus pinigus. Mano mamai labiau sekasi, nors ji ir nepameta savo pinigų, bet jau kelis kartus rado pamestų. Paskutinį kartą - parduotuvėje rado 100 lt.
Atsakyti
Aš tai randu pinigus ax.gif , ir pinigines ir mobilius telefonus ir po to tenka ieškoti išsiblaškiusių savininkų. Tai mes su vyru net metodiką turim nusistatę kaip daryti procedūrą, kai telefoną randi (juk jie ir išsikrovę būna ir t.t.), svarbiausia surasti mamos numerį, o tada jau viskas vyksta kaip sviestu patepta:).
Su piniginėm sunkiau:) pvz. po šių naujų metų vienam bičui skambinom visais vizitinės telefonais 2 dienas, išsijungęs buvo po baliaus:).
Na, o kartą raudonam kryžiui (čia Kaune), prie vyr.gydytojo ar tai direktoriaus kabineto radau 100 litų pamestų, matyt iš kišenės raktus traukė ir pametė. blush2.gif tada nesureagavau taip, kad įeiti į vidų ir klausti visų ten esančių, kieno pinigai....nuėjau į banką ir zoologijos sodui visus pervedžiau, gal kokį briedį visus metus už to gydytojo kišeninius pinigus maitino:)
Atsakyti
Aksčiau žmonės labai mėgdavo slėpti pinigus knygose, tarp puslapių. Įkišdavo ir pamiršdavo, kokioje knygoje kiek pinigų. Tai ir dabar kai pasiimu paskaityti kokią seną knygą pas gimines, vis randu Tarybinių rublių rolleyes.gif
Atsakyti
pusiau linksma - 2 žodžiai ax.gif
Atsakyti
Aš čia iš mandrumo, nes žinau ax.gif
Atsakyti
Niekada neteko rasti,o apvogta buvau,ištraukė piniginę su 200 rublių,tris dienas žliumbiau schmoll.gif
Atsakyti
As irgi prisimetau namuose.. Slepiu slepiu (kad bent butu nuo ko doh.gif ) o paskui kazkaip issiverciu su turimais. Ir kai randi netiketai kiek dziaugsmo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O kiek paskui visokiu skanumynu iseina biggrin.gif O senai senai radom su drauge pinigine su 300 Lt. Gal ir daugiau buvo, neatsimenu bet kruva dvidesimtiniu... O siaip dazniausiai smulkme - 2, 1, 5 Lt. Ir centu aisku daug. Laikausi taisykles, kad net 1 cento jei jis yra ant zemes negaliu perzengti ir nepakelti.
Atsakyti
Vat tas nuo žemės centų kilnojimas turi savą prietarą (kažkaip jo laikausi blush2.gif ), kad jei imsi/rankiosi centus ar smulkius pinigus nuo žemės, tai taip ir būsi visą laiką vargšas ir tenkinsies centais ar smulkme.
Atsakyti