Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dažnai randate ar pametate pinigus?

Niekada nepametu (tfu tfu tfu), bet randu dažnai, tik ne pačias didžiausias sumas, didžiausia gal 20Lt buvo, bet irgi smagu smile.gif Kažkada Vilniaus autobusų stoty peržengiau per 200Lt kupiūrą, nepaėmiau, nes kažkokie vyrai šalia stovėjo ir labai baisiai žiūrėjo, pabijojau, kad čia kažkas ne taip schmoll.gif
Atsakyti
Didziausias laimikis buvo 100 euru banknotas plaukiantis baloje prie ligonines, ten kur daktariukai masinas stato smile.gif
Atsakyti
o kad rasti kokia suma biggrin.gif tokio dar nebuvo
Atsakyti
Pas mus šeimoje retsykiais pinigėlių pritrūksta, o kaip tik tuo metu būna įvairios akcijos ir visa kita. Kartą ėjau su pažįstama, kuri taip pat buvo be cento, jai pasisekė ir ji rado 200 LT. Mano akivaizdoj, o man taip tuomet reikėjo pinigų ... verysad.gif , kad vos širdis nesprogo..., gaila, kad ne aš radau.
Pati pinigų nepametu, randu irgi nedažnai, o jei ir randu tai tik po 10-20 LT.
Atsakyti
Vienu kartu esu radus max. 20 Lt, o pametus 100 Lt, taip širdį skaudėjo verysad.gif
Atsakyti
bandau atsiminti, bet neatsimenu nei kad paskutiniu metu būčiau radus, nei pametus g.gif
Atsakyti
Nebent kelis centus.
Atsakyti
vaikai kuriam vienam 5metai,kitai 4metai ir 3 metu rado pinigine-pasieme centus,korteles ,nors buvo 200lt popieriniais tai nepaeme ne vieno,o pinigine pamete vel,gerai kad greit pasipasakojo apie radini tai pinigine su 200 grizo savininkui-savininkas vaikams nupirko ledu uz radini
Atsakyti
Každada dar moksleive būdama gal kokioj 11-12 klasėj... Mama davė 100Lt nusipirkti naujai bliuskutei ir kelnėms. Vaikštinėjom su drauge po miestą ir iškrito man jie kažkaip iš kišenės- rankinuko ar tašės neinešiodavau. Mama nepatikėjo kad pamečiau, tai gavau pylos ir likau be pirkinių doh.gif
Atsakyti
kazkaip nei randu nei pametu, tfu tfu tfu smile.gif
Atsakyti
esu pametus, bet radus tai nea, o galėtų būti atvirkščiai smile.gif
Atsakyti
Iš didesnių sumų esu radus 100lt ir 50lt . Tėtis dažnai randa po 2lt ar 5lt einant sodan pro turgaus šoną biggrin.gif
Atsakyti