Įkraunama...
Įkraunama...

Playmobil

Sveikutės, mamytės,
gal galėtumėte pasidalinti savo patirtimi apie Playmobi žaislus? Ar patinka jie jūsų vaikams? Ar perkate visus žaislus viena kuria nors tema ar įvairiomis temomis? Tiesiog susimasčiau, kad pas mus šito gėrio jau virš 30 rinkinių bus, ir, pagalvojau, gal persistengiau g.gif O gal ne - juk temos tokios įvairios...


Negi niekas neturi g.gif
Iskilo man toks klausimas - maniskis (jam beveik 6 metai) kazkaip idomiai su jais zaidzia. Ta prasme, pasiima viena koki nors rinkini ir zaidzia su juo. O kai sakau, kad gi paimtu dar koki tos pacios serijos rinkini ir jungtu juos zaisdamas - nenori. Pvz. siuliau, kad sujungtu greitosios pagalbos automobilio rinkini su kuriuo nors ligonines rinkiniu. Tai, sake, kad ne, jam taip nepatinka. Ir su kiekvienu rinkiniu zaisdamas, reikalauja zmogeliuku butent is to rinkinio, nes is kito rinkinio netinka. Suprantu, kad pvz. riteris policijos automobilyje gal ir netinka, bet paprastai vienos serijos zmogeliukai puikiai tinka bet kokiam tos serijos rinkiniui.
Kaip pas jus?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moliuskas: 18 kovo 2009 - 17:25
Tai kad pleimobilio zmogeliukai tikrai yra vienodi ir tinka zaisti prie visu rinkiniu. Aisku, neissiardo, rubai nepasikeicia... tai gal ir atrodo jusiskiui, kad nevieta kitam zmoguciui rinkinyje g.gif . O gal vaikas labai tvarkingas?
Nors pleimobilis- puikus konstruktorius, bet gal tai jo trukumas, kad parduodami tik rinkiniai tam tikra tema g.gif Sako, jog tai mazai prisideda prie vaiko vaizduotes lavinimo, kai nekuria ko nors naujo pats... Esu girdejus, kad kai kurie tevai skundzias, jog vaikai sukonstruoja zaisliukus pagal schemas ir nenori ju isardyti, t.y. nenori eksperimentuoti patys... bet cia turbut konkreciai nuo vaiko priklauso... gal ir jusu vaikas toks pat doh.gif
Mes turime tik keleta pleimobilio zmoguciu... o lego ir mega bloks - kelias dezes...
Kadangi daug kaladeliu yra is ne teminiu rinkiniu, tai manasis dazniausiai pats visko prisigalvoja blink.gif , o i zmogucius tai tikrai demesio nekreipia - ar gaisrininkas, ar policininkas, ar piratas... bet lego jie taip ir nesiskiria, kaip pleimobilio...
4u.gif
Atsakyti


Mes turime ne ligonine, o Playmobil veterinarijos klinika. Uzsisakem ja Mini Pasaulyje Panoramoje ir atveze. Kaip suprantu, jie ne tik turi parduotuvej nemazai Playmobilio, bet ir priima uzsakymus is Playmobil katalogo ir kainos pas juos normalios. Lyginau Vokietijoj kai buvom, tai tas pats....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 29 lapkričio 2009 - 15:19
Maniškis per Kalėdas buvo gavęs dovanų autoservisą. Man, tie žmogeliukai iš pradžių labai neišvaizdžiai atrodė, bet vaikas labai ilgai žaidė thumbup.gif
Nu, tik kaip ir visuose tokio stiliaus žaisluose, man nepatinka smulkios detalės, kurias taip lengva išmėtyti visur rolleyes.gif
Atsakyti
Mes užsivertėm Playmobil, kaip ir tu Moliuskai keliomis dešimtimis rinkinių vyresniam. Mano vyresnysis, tai neardydavo, kai surinkdavo, o rikiuodavo rinkinius eilėmis...ale, mažylis viską išdraskydavo ir vėl iš naujo tekdavo. Dabar nebeįdomu, išaugo-liko pupsikui kalnas.
Mažius dabar išaugo iš 123 kolekcijos. Tiko, kad daug detalių thumbup.gif kaip konstruktorius, tik dar įdomiau, nes temų begalės bigsmile.gif
Sutinku, kad svarbu instrukcija. Dėl detalių, pas mus nedaug erdvės-nėra kur pasimesti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 10 01, 19:49)
Maniškis per Kalėdas buvo gavęs dovanų autoservisą. Man, tie žmogeliukai iš pradžių labai neišvaizdžiai atrodė, bet vaikas labai ilgai žaidė  thumbup.gif
Nu, tik kaip ir visuose tokio stiliaus žaisluose, man nepatinka smulkios detalės, kurias taip lengva išmėtyti visur  rolleyes.gif


Vat minipasaulis.lt labai puikiai dirba. Pas juos galima uzsakyti pamesta ar sulauzyta detale ir jie pristatys. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(reset @ 2009 11 29, 14:03)
Mes užsivertėm Playmobil, kaip ir tu Moliuskai keliomis dešimtimis rinkinių vyresniam. Mano vyresnysis, tai neardydavo, kai surinkdavo, o rikiuodavo rinkinius eilėmis...ale, mažylis viską išdraskydavo ir vėl iš naujo tekdavo. Dabar nebeįdomu, išaugo-liko pupsikui kalnas.
Mažius dabar išaugo iš 123 kolekcijos. Tiko, kad daug detalių thumbup.gif  kaip konstruktorius, tik dar įdomiau, nes temų begalės bigsmile.gif
Sutinku, kad svarbu instrukcija. Dėl detalių, pas mus nedaug erdvės-nėra kur pasimesti rolleyes.gif


Jei reikia detaliu kodu ar instrukciju (tik mazo formato) galima paziuret super puslapiuka : http://playmodb.org/playmodb.shtml .
Tereikia zinoti rinkinio numeri, arba dar galima uzduoti paieska pagal rusi (masina, ferma, statybaar kt.).
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvis @ 2010 05 11, 14:19)
Vat minipasaulis.lt labai puikiai dirba. Pas juos galima uzsakyti pamesta ar sulauzyta detale ir jie pristatys. thumbup.gif


bigsmile.gif O čia tai geras biggrin.gif Rytoj pat nuvarysiu su sąrašu, ko mums trūksta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Moliuskas @ 2010 05 17, 10:08)
bigsmile.gif O čia tai geras biggrin.gif Rytoj pat nuvarysiu su sąrašu, ko mums trūksta thumbup.gif


Tai kaip? Ar pavyko viskas? g.gif
Atsakyti
Labas, jungiames ir mes i fanu gretas. Superiniai žaislai, žaidžiam visa šeimyna. Tik kad jau beprotiskai brangus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 28 rugpjūčio 2010 - 12:35

 ! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten. O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.

Atsakyti
Mes irgi playmobil fanai. Man sitas playmobil, tai kazkas nerealaus 100 kart geresnis uz lego, o vaikas tai is vis pamises biggrin.gif Smagu, kad atrodom, o vaikui prigijo, per gimtadienius ir kaledas is kart uzsisako ka nors is tos serijos. Taciau pastebejau Lietuvoje, mazai vaiku zaidzia su siais zaislais. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lariana @ 2010 12 08, 22:03)
Mes irgi playmobil fanai. Man sitas playmobil, tai kazkas nerealaus 100 kart geresnis uz lego, o vaikas tai is vis pamises biggrin.gif  Smagu, kad atrodom, o vaikui prigijo, per gimtadienius ir kaledas is kart uzsisako ka nors is tos serijos. Taciau pastebejau Lietuvoje, mazai vaiku zaidzia su siais zaislais. g.gif


Keliu tema į viršų mirksiukas.gif
Man tai keista, kad tokia apmirus ši tema.
Kalėdom gavom va šitą, vaikas nesvietiškai patenkintas doh.gif user posted image
Atsakyti