Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana-pinigai

user posted image user posted image
Draugės bvrolio gimtadieniui



Man labai idomu kaiip tam laivui padaryti pagrindą? nes eisiu į vestuves ir labai norėčiau tai padovanoti jauniesiems? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziust_: 21 liepos 2013 - 08:33
MEs vasara dalyvavome draugu vestuvese, ilgai rinkau kuo graziau pateikti pinigine dovana, stai ka padare viename salone :

https://www.facebook...8...e=3

Daug kas sake, kad tokio orginalaus pinigu dovanojimo budo dar nebuvo mate, jaunieji buvo suzaveti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvixxe @ 2013 09 05, 17:59)
MEs vasara dalyvavome draugu vestuvese, ilgai rinkau kuo graziau pateikti pinigine dovana, stai ka padare viename salone :

https://www.facebook...8...e=3

Daug kas sake, kad tokio orginalaus pinigu dovanojimo budo dar nebuvo mate, jaunieji buvo suzaveti rolleyes.gif

labai labai. Manau, tikrai daug smagiau pačiam dovanoti ir jauniesiems gauti taip pateiktus pinigėlius, nei vokelyje.
Atsakyti
Nesenai buvau vestuvese ir labai nenorejau dovanoti tiesiog vokelio tai sugalvojau tuos pinigelius iteikti sitaip: 200lt iskeiciau po 2lt ir juos sudeliojau i simta dektuku dezuciu,kiekviena dezute iviniojau i popieriu ir perrisau kaspineliu,gavosi labai labai grazi dovana,ir jaunieji sake,kad labai patiko ideja smile.gif ikelciau,bet dar neismokau kaip doh.gif jei rasiu kaip tai butinai parodysiu!!! smile.gif
Atsakyti
Kur rasti kazka originalaus Vilniuje, kazkokiu salonu, kurie darytu originalius pinigu ipakavimus .... 4u.gif
Atsakyti
Mane taip pat domintų, tik Kaune smile.gif
Atsakyti
čia Kaune daryta
Pinigai paslėpti gėlytėje smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(aridax @ 2012 03 17, 19:57)
200 Lt smile.gif jeigu aisku leidzia galimybes. Galima maziau, galima daugiau, bet mano manymu tai optimali suma.


Tema apmirusi... Na, praejo truputį daugiau nei 5 metai po šio įrašo... tai kiek dabar reikia dėti pnigėlių einant į vestuves?
Atsakyti
QUOTE(Salduspauksciai @ 2015 06 29, 14:43)
čia Kaune daryta
Pinigai paslėpti gėlytėje smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka


o kur Kaune galima toki gaut?
Atsakyti