Įkraunama...
Įkraunama...

Renkuosi graužiką

Apklausa: Kokį graužiką patartumėte įsigyti? Pakomentuokite(geriausiai iš patirties), kodėl. (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Oj, negalime atsidžiaugti savo žiurkėmis. Pasiėmiau 2 juodas. Jua meilumas, ant rankų nebijo eiti, draugiškos, nesikandžioja, labai žaismingos. Labai mielos.
Atsakyti
Tik nesirinkit juros kiaulytes ! Esu didele gyvunu myletoja, ko tik nesu auginusi. Siuo metu turiu suni, triusi ir akvariuma. Kadaise turejau juros kiaualyte ir ji man paliko blogiausia ispudi. Mokslininku pripazinta , kad tai maziausia intelekta turintis grauzikas. Jei ko nori pastoviau zvygcioja ir tas zvygciojimas anaiptol nera malonus. Be to, nemazai tersia.

O jau issirinkot blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meiles_naktys: 20 rugpjūčio 2009 - 13:14
QUOTE(d-krall @ 2009 05 12, 11:42)
Supratau. Ir suprantu, kad visiems reikai preižiūros, bet, va, turim seną šunį, kuris visą laiką sisioja visur(VISĄ LAIKĄ, įsiviazduojat, eina paskui save ir lašina), nes yra labai senas. Jį reikai vedžioti kokius 5 k. į dieną ir tai nepadeda. Manau, tokio vargo su jokia pelyte nebūtų. Apie tai aš kalbu.
O dėl to, ko aš noriu, tai tikrai noriu, kad jis būtų žaismingas ir bendraujantis.


Del suns... o pamapersiuku nebandet pasiuti is vaikam ar suaugusiems zmonems skirtu sauskelniu? unsure.gif
Atsakyti
Bandė uždėti, tai nusiima.
Atsakyti
Jei galėčiau tai atiduočiau balsą už žiurkę.Jos yra protingos,guvios,nenusibostančios.aš pati rudenį planuoju pirkti žiurkę.Tik nežinau ar dvi pirkt ar vieną?Gal kas patarsit?
Atsakyti
Yra labai geras forumas ziurkes.lt, ten daug daug sužinojau. Ir ten rašo, kad reikia auginti bent po dvi. Aš pati džiaugiuosi, kad ėmiu dvi. Joms nenuobodu. Vieną būtų gaila palikt, o jos draugauja sau, prausia viena kitą, kartais susipeša. Ir netiesa, kad jeigu augini ne po vieną, neprijaukinsi, mano žiurkos labai bendrauja su žmonėmis.
Atsakyti
Kadangi mergaitei dar nedaug metuku, prabalsavau uz juru kiaulyte 4u.gif Neikas kaip ziurke, nepabegs uz plintusu kaip ziurkenas, na ir siaip manau tinkamas gyvunelis vaikui (jei nealergiskas). Man paciai tevai nupirko juru kiaulyte, kai buvau 3 ar 4 m. ir buvau labai patenkinta ir laiminga thumbup.gif
Atsakyti
Iš graužikų kolkas esu auginus tik žiurkes ir smiltpeles. Žiurkos patiko daug labiau ax.gif

Turėjau 2 patinukus vienodo amžiaus, jie labai gražiai sutarė, kiekvieną vakarą išleisdavau pasilakstyt po kambarį porai valandų. Negraužė nei baldų, nei laidų, kiek pamenu biggrin.gif užėjus į kambarį abu atbėgdavo manęs pasitikti... wub.gif Labai draugiški, mieli ir protingi gyvūnai drinks_cheers.gif Net nepagalvotum, kad kažkoks graužikas gali būti toks intelektualus!

Minusai buvo aštrus kvapas, dėl kurio tekdavo gana dažnai keist kraiką, o išleisti pasibėgiot jie irgi visur myžčiodavo... matyt teritoriją žymėdavo, visgi abu patinukai blush2.gif O pats didžiausias minusas - trumpa gyvenimo trukmė verysad.gif Nu jau labai skaudu buvo kai jie numirė.

O va smiltpelės tai kaip smiltpelės 4u.gif Aišku, mielos, jaukios, bet protelio menko... Tiesa, kvapo tokio aštraus kaip žiurkės neturėjo, o gyveno irgi šiek tiek ilgiau.

Išvada: ŽIURKĖS VALDO!!!!!!!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meiles_naktys @ 2009 08 20, 14:13)
Tik nesirinkit juros kiaulytes ! Esu didele gyvunu myletoja, ko tik nesu auginusi. Siuo metu turiu suni, triusi ir akvariuma. Kadaise turejau juros kiaualyte ir ji man paliko blogiausia ispudi. Mokslininku pripazinta , kad tai maziausia intelekta turintis grauzikas. Jei ko nori pastoviau zvygcioja ir tas zvygciojimas anaiptol  nera malonus. Be to, nemazai tersia.

O jau issirinkot  blush2.gif  4u.gif

visiska nesamone schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2009 08 27, 23:05)
visiska nesamone schmoll.gif

drinks_cheers.gif

As dabar siaip pasisakysiu rolleyes.gif Prabalsavau uz kiaulyte. Ir visiskai nesutinku, kad juru kiaulytes maziausias intelektas is visu grauziku blink.gif Na nezinau, tai galeciau pilnai paneigti..Zinoma kiaulyte nelygu kiaulytei. Is esmes kiaulytes protingi padareliai tongue.gif uzudodusios kokias salotas, ar isgirdusios sieno 'traskejima' biggrin.gif jos taip sureaguoja, pradeda prasyti ir kartais sukvykia taip mielai...Maniske net pasaukta vardu gali pakelti galvyte, kartais pazistamoj vietoj ir atbega pasaukta, zinoma tada visada duodu koki skanesta tongue.gif Mielos jos man, moka kartais pralinksminti. smile.gif Tik tiek, kad narva tenka gan daznai keisti...
Atsakyti
Aš rinkdamasi pirmiausia galvočiau apie gyvūno gyvenimo trukmę. 3-4 metai yra pakankamas laikas labai prisirišti ir paskui vaikui netekus savo gyvūnėlio labai ilgai širdelę skaudės.
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DAMIANI: 23 rugpjūčio 2010 - 22:54