Įkraunama...
Įkraunama...

Traška kūdikio kauliukai

Aš irgi tokius trakštelėjimus girdėdavau. Tikrai nebijokit - turiu sveiką ir gražų vaikelį. wub.gif
Atsakyti
Man irgi daznokai pasigirsta tas trakstelejimas, aciu dievui, ne man vienai, pasirodo.. Bet kaip keista... g.gif As jau pradejau galvoti, kad mazulis kazka su vandeniu daro, bet kad garsas toks grynai kaip kokio sanario, kai isistato! Nu neaisku cia visai..Tikekimes, viskas bus gerai! bigsmile.gif
Atsakyti
ir as girdziu toki garsa.net bijot pradejau,kad kas netaip,dar ir mazius mazai judet pradejo.tikios viskas ok bus,ir linkiu tuo visoms nestukems!!! biggrin.gif
Atsakyti
Na, merginos, žinokit ir aš girdėjau tokį kūdikio kauliukų traškėjimą maždaug nuo pusės nėštumo, iš pradžių galvojau, kad čia mano kaulai traška, bet vėliau įsitikinau, kad tikrai ne - nes aš galėdavau būti visiškoj ramybėj, o vos tik leliukas man stipriau įspirdavo ir pasigirsdavo, net ir vyras girdėdavo. Kadangi tai jau buvo mano trečias nėstumas, o prieš tai nieko panašaus neteko patirti ir iš kitų girdėti ir aš puoliau visų daktarų iš eilės klausinėti, kas gi čia dabar yra verysad.gif Deje nei vienas taip ir nepaaiškino, sakė, taip negali būt g.gif Bet tai kaip negali, jei taip jau yra, o pasirodo, kad dar ir ne man vienai ax.gif
Tai ir nežinia kas mums visoms treškėjo blink.gif
Galiu nuraminti tik tuo, kad mano vyriokui dabar jau penki mėnesiai ir jis sveikas kaip ridikas biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
OHO blink.gif As pirma karta apie tai girdziu, nei su pirmaja nei dabar nejauciu jokiu traskesiu...
Atsakyti
Traska ir mano pilviukas wink.gif
Gerai, kai supranti, kad ne man vienai. Tik keista, kad gydytojai taip ignoruoja ta fakta ir apskritai sakosi girdintys pirma karta.
Tikiu, kad viskas ten gerai. Mes dar daug nesuprantame apie nestumo ir gimimo stebuklus ax.gif
Atsakyti
ciksim ir mes smile.gif
Atsakyti
jei jau gyditojai sako , kad tai girdi pirma kart, tai is kur jus tokius biesus traukiat, vaiko kauliukai traska doh.gif , is kur ten tokiam laike, gali kaulai trasket, ten dar kaulais nepavadinsi.Gimda tempias, pilvas tempias, viduriai spaudziami, ir ko noret kad nebrasketumet biggrin.gif Visom taip yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sileste: 14 sausio 2011 - 12:11
Aš irgi prisėdau internete pasidomauti - kas tai galėtų būti smile.gif
Dabar 33 savaitė, bet jau prieš pora savaičių pastebėjau, kad mažosios kauliukai traška kai spardosi. Ir dar kaip traška! Su vyresnėliu nebuvo nei vieno trakštelėjimo per visą nėštumą, bet jis ir spardėsi kitaip - gerokai santūriau. g.gif
Atsakyti
Pilve tikrai negirdejau, bet dabar daznai traska jiems kauliukai
Atsakyti
Aš kai primąkart atradau šitą temą, kažkaip susijuokiau, galvoju, kas ten gali traškėt. O dabar tai ir pati jungiuosi prie tų, kurios traškesius girdi vaikiukui spardantis. Nežinau, ar ten kauliukai, ar kas kita, bet tikrai yra tas keistas garselis, kaip kažkas prasprūstų, prasikeistų su trakštelėjimu. Labai keista. Bet nedažnai smile.gif
Atsakyti
girdejau ir as ta 'cik' nestumo metu, bet visai paciame gale.mergyte visiskai sveika, bet kauliukai jos traska ir dabar kartais.klausiau gydytoju ar cia nieko blogo-sake nieko cia blogo, viskas cia tvarkoj-tokia sanariu struktura mirksiukas.gif
Atsakyti