Įkraunama...
Įkraunama...

Liberalizuojama santuokų sudarymo tvarka

QUOTE(egzzzotika @ 2015 09 28, 21:24)
zinokit cerkvei kunigas uzdeda svecius, as kai pamaciau tai apsalau smile.gif labai daug kur skaiciau apie tai, pasirodo sio reikalo keisti negalima smile.gif man atrodo kad per isvykstamaja sako priesaika, juk ji neturi skirtis nuo tos kuria sako paprastai metrikacijos skyriuje.

na, zakse priesaikų nesako. Ir varge, ir skausme ir t.t., ar sutinkat? taip. Tada žiedai, skelbiu vyru ir žmona ir viskas smile.gif
Jei išvykstamojoj priesaikų nesakoma, o jūs to norit, tai kam ji ir reikalinga. Na, nežinau, mano galva, ji reikalinga, kai nesituokiama bažnyčioje ir nesinori zakso aplinkos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 09 30, 14:12)
Jei išvykstamojoj priesaikų nesakoma, o  jūs to norit, tai kam ji ir reikalinga. Na, nežinau, mano galva, ji reikalinga, kai nesituokiama bažnyčioje ir nesinori zakso aplinkos  ax.gif

Pritariu minčiai 4u.gif Susiorganizuokite priesaikas vakaro eigoje. Paprašykite vedėjo, jei turėsite, kad įterptų ir taip padarysite staigmeną svečiams, ir patiems smagiau bus. Pasirašykite priesaikas patys, iš širdies. Bus didelė pridėtinė vertė visam vakarui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(i.t.s. @ 2015 09 30, 17:57)
Pritariu minčiai  4u.gif Susiorganizuokite priesaikas vakaro eigoje. Paprašykite vedėjo, jei turėsite, kad įterptų ir taip padarysite staigmeną svečiams, ir patiems smagiau bus. Pasirašykite priesaikas patys, iš širdies. Bus didelė pridėtinė vertė visam vakarui  4u.gif

aciu uz patarima, taip ir padarysim smile.gif tiesiog norisi kad svente busu isimintina... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(i.t.s. @ 2015 09 30, 17:57)
Pritariu minčiai  4u.gif Susiorganizuokite priesaikas vakaro eigoje. Paprašykite vedėjo, jei turėsite, kad įterptų ir taip padarysite staigmeną svečiams, ir patiems smagiau bus. Pasirašykite priesaikas patys, iš širdies. Bus didelė pridėtinė vertė visam vakarui  4u.gif

Pritariu drinks_cheers.gif mes turėjome santuokos ceremoniją bažnyčioje, bet taip pat gamtoje pasakėme viens kitam savo sugalvotą priesaiką.. wub.gif dar ir dabar be ašarų negaliu žiūrėti tos vietos wub.gif wub.gif tikrai neapsakomos emocijos... wub.gif nebutinai ją sakyti prie stalo..visų akivaizdoje..pasakykite, tai vienas kitam.. galit paprašyti, kad kas įrašytų ar kt. wub.gif
o ta metrikacijos ceremonija ... na bent kiek man teko matyti.. tiek išvažiuojamą, tiek ne.. jau labai šaltai ten ir be jokių priesaikų.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2015 10 01, 08:23)
Pritariu drinks_cheers.gif  mes turėjome santuokos ceremoniją bažnyčioje, bet taip pat gamtoje pasakėme viens kitam savo sugalvotą priesaiką..  wub.gif dar ir dabar be ašarų negaliu žiūrėti tos vietos wub.gif  wub.gif tikrai neapsakomos emocijos... wub.gif nebutinai ją sakyti prie stalo..visų akivaizdoje..pasakykite, tai vienas kitam.. galit paprašyti, kad kas įrašytų ar kt.  wub.gif
o ta metrikacijos ceremonija ... na bent kiek man teko matyti.. tiek išvažiuojamą, tiek ne.. jau labai šaltai ten ir be jokių priesaikų.. unsure.gif

Na aciu uz patarima, tikrai taip ir padarysim 4u.gif kazkaip jau pasimeciau su tom viestuvem, visko norisi..ypatingai kai prisiziuri ivairiu vaizdu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O gal kuri nors žinote kainą išvažiuojanosios? Vilniaus-Trakų apskrityje? Bent jau prelininariai? Niekaip neprisisikambinu dėl info...
Atsakyti