Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prižiūrite vaikų žaislus?

Norečiau pasikonsultuoti, kaip jūs prižiūrite vaikų žaislus. Sakykim minkštus aš bent kartą į menesį perskalauju skalbimo mašinoje ( paleidziu tik skalavimo programą). O ka darot su nemedžaginiais žaislais? Gal ir juos reiktų i skalbiamąją įmest, nors retkarčiais g.gif Tik įdomu ar galima?
Atsakyti
Na, kol mano 2.gif buvo mazesnis, tai as barskucius ir kitokius is plastmases pagamintus zaislus bent karta i savaite su spiritu arba degtine suvilgytu vatos tamponu nuvalydavau. Na o dabar, kai piplys ropoja ir visko prisiragauja, tokia zaislu prieziura, manau, nebeturi prasmes.

Taigi dabar tik "nukentejusius" zaislus po tekanciu vandeniu perplaunu. O pliusinius as irgi skalbiu, kad dulkiu neprisikauptu, nes man paciai dulkems alergija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzeka: 02 balandžio 2004 - 12:32
pirmo vaiko zaislus as irgi rupestingai plaudavau siltu vandeniu ir muilu, o pliusinius - skalbimo masinoj. antro vaiko - plaunu tik kai jau baisei isvolioja kokioj kosej arba dulkese lauke. o pagrindine prieziura apsiriboja tuo, kad ismetu visokiu suluzusius ir kitaip "suvartotus" daiktus, kad vaikai nesusizeistu.

seip, kai su zaislais zaidzia tik savas vaikas, tai juos labai plauti ir sterilizuoti nera reikalo. labiau svarinti reiktu tik tuos zaislus, kuriuos dalinasi su svetimais vaikais.

Atsakyti
as nauja zaisla nuplaunu karstu vandeniu ir muilu (plastmasinius, guminius) po to karta i savaite irgi perplaunu. minkstus isskalbiu. perku tik tokius, kuriuos galima skalbt skalbykleje rolleyes.gif
Atsakyti
tiesa, skaiciau patarima minkstus zaislus, kuriu negalima skalbti, ikisti parai i saldikli, kad zutu erkutes ir kitos zarazos.
Atsakyti
O gal žinot kokioj temperatūroj tuos minkštus žaislus skalbti- aš nesusipratelė visas etiketes nukarpiau- tipo negražu man...o vat dabar ir kukuoju su apkošėtais kiškiais...
Atsakyti
QUOTE (pypt!!! @ 2004 04 06, 17:08)
O gal žinot kokioj temperatūroj tuos minkštus žaislus skalbti- aš nesusipratelė visas etiketes nukarpiau- tipo negražu man...o vat dabar ir kukuoju su apkošėtais kiškiais...

Dazniausiai ant minkstu zaislu buna nurodyta skalbti ne karstesniame kaip 40 laipsniu vandenyje. Kai kuriu, ypac labai gauruotu, nerekomenduoja skalbti skalbimo masinoje.
Atsakyti
Plastmasinius, guminius ir pan. zaislus plaunu siltu vandeniu su muilu. Bet tik tada, jeigu zaidzia su kitais vaikais arba "ismurzina" juos - dulkem lauke ar kokiu maistu, pavyzdziui. Minkstiem zaislam is viso nieko nedarau, bet jis jais nelabai ir domisi, todel visi yra kaip nauji praktiskai...
Atsakyti
Dabar, kai mazyle viska nori i burnyte kisti, tai nusveiciu su sepeteliu ir su ukiniu muilu.
Atsakyti
Minkštus žaisliukus, kad žūtų erkutės, žiemą reiktų lauke per šalčius palaikyti, o vasarą-gerai iškaitintoj pirty.
Atsakyti
Minkštus žaisliukus įmetu į spec. maišą ir praskalbiu skalbyklėje. Lego ir panašių niekad nevaliau, nes perdėtas sterilumas gali padaryti "meškos paslaugą"
Atsakyti
O as kazkaip nesusimasciau apie minkstu zaislu skalbima ir plasmasiniu zaislu plovima. Kai vaikai eina maudytis visada pasiima kokiu zaisliuku su savimi, tai kazkaip net nesove i galva tokios mintys. Reikes dabar visus minkstus zaisliukus isskalbti smile.gif 4u.gif
Atsakyti