Įkraunama...
Įkraunama...

Tinklinis marketingas

aciu blush2.gif na taip, tas mane ir dziugina,kad galiu leisti susilaukti leliuko, nes neprivalau per daug sukti galvos is ko reiks gyventi,nes zinau kad dirbu sau ir uzdirbu sau smile.gif

o tas labiausiai ir uzsifiksave pas zmones: ''neduok D uzdirbsiu as tau'' bet jie nepamasto,kad dirbdami eiliniais darbuotojais imoneje, jie uzdirba pinigus direktoriui, kuris vaiksto uzsiaugines pilva is tokiu pinigu, o darbuotojas vos gala su galu suduria doh.gif kazkaip dar nedaeina zmonems pamastyti...ir labai dziugu,kad yra tokiu MLM kompaniju, kuriose uzdirbi sau, o ne kitam, ir tebunie tie sponsoriai yra,bet nereiskia kad jis uzdirbs vistiek uz tave daugiau, tas netiesa,kiekvienas uzdirbam tiek kiek esam verti savo pastangu, as uzdirbu daugiau nei mano 2 sponsoriai virs manes biggrin.gif
Atsakyti
taip, o tai ir yra įrodymas , kad MLM nėra piramidė, kaip kai kuriems tipams atrodo smile.gif Kur kas labiau piramidė - tradicinis biznis, kur tas pats bosas su pilvu tik punta, punta. Piramidėse kaip tik ir uždirba bosas, o ne tas , kas dirba. MLM e - atvirkščiai wink.gif Nežinau, gal pas mane jau fanatizmas rolleyes.gif , bet manau kad MLM - viena iš humaniškiausių ir teisingiausių koncepcijų apskritai. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eva-Eva: 25 lapkričio 2011 - 15:52
Nemanau kad yra fanatizmas, juk ziurim kiekvienas kas mums geriausia, gal cia labiau isprusimo lygis kitas, suvokimas apie savo gerove ir seimos gerove, kaip tai padaryti g.gif nes as esu toks zmogus, kuris turi tureti erdves pasireiksti, kuriam visai patinka buti apdovanotam uz nuopelnus darbui blush2.gif ir plius zinoti,kad uzdarbis nera stabilus, jis gali kilti aisku ir leistis,bet juk viskas priklauso nuo taves, o ne taip,kad ari diena nakti ir dar bijai pas bosa nueiti paprasyti kad alga pakeltu doh.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif

... kur bosas nesuvokia, kad prašyti algą pakelti - normalus dalykas, o ne kėsinimasis į jo pilvą... Mūsiškiai net minties neprileidžia to prašyt - suės gyvus, žvilgsniu žemėn sukiš doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mozaika** @ 2011 11 25, 15:48)
aciu blush2.gif na taip, tas mane ir dziugina,kad galiu leisti susilaukti leliuko, nes neprivalau per daug sukti galvos is ko reiks gyventi,nes zinau kad dirbu sau ir uzdirbu sau smile.gif

o tas labiausiai ir uzsifiksave pas zmones: ''neduok D uzdirbsiu as tau'' bet jie nepamasto,kad dirbdami eiliniais darbuotojais imoneje, jie uzdirba pinigus direktoriui, kuris vaiksto uzsiaugines pilva is tokiu pinigu, o darbuotojas vos gala su galu suduria doh.gif kazkaip dar nedaeina zmonems pamastyti...ir labai dziugu,kad yra tokiu MLM kompaniju, kuriose uzdirbi sau, o ne kitam, ir tebunie tie sponsoriai yra,bet nereiskia kad jis uzdirbs vistiek uz tave daugiau, tas netiesa,kiekvienas uzdirbam tiek kiek esam verti savo pastangu, as uzdirbu daugiau nei mano 2 sponsoriai virs manes biggrin.gif


BŪTENT 4u.gif

Nors aš dar nesu pasiekus tiek, kad galėčiau didžiuotis, bet jau einu link to smile.gif

O kad mes dirbam ir uždirbam viską vadovui, tai seniai aišku. Dirbau kažkada TEO, klientų aptarnavimo skyriuje. Reikėdavo tiek daug tiek sunkiai dirbti, išklausyti piktų klientų, kiek įmanoma prastumti planų, o rezultatas liūdnas... Tuo tarpu valdžia ploja katučių ir džiaugiasi pelnu. Bet ar ne mes, kurie bendraujam su tuo žmogum ir padarėm daugiausiai??? doh.gif Na, galima plėstis iki begalės ax.gif
QUOTE(Eva-Eva @ 2011 11 25, 15:51)
taip, o tai ir yra įrodymas , kad MLM nėra piramidė, kaip kai kuriems tipams atrodo smile.gif Kur kas labiau piramidė - tradicinis biznis, kur tas pats bosas su pilvu tik punta, punta. Piramidėse kaip tik ir uždirba bosas, o ne tas , kas dirba. MLM e - atvirkščiai wink.gif  Nežinau, gal pas mane jau fanatizmas  rolleyes.gif , bet manau kad MLM - viena iš humaniškiausių ir teisingiausių koncepcijų apskritai.  thumbup.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Eva-Eva @ 2011 11 25, 15:59)
drinks_cheers.gif

... kur bosas nesuvokia, kad prašyti algą pakelti - normalus dalykas, o ne kėsinimasis į jo pilvą...  Mūsiškiai net minties neprileidžia to prašyt - suės gyvus, žvilgsniu žemėn sukiš  doh.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif

Čia yra teisingiausia: kiek padarei - tiek tavo smile.gif

Aš dažnai pavyzdį duodu kaip vadybininko darbas, tik alga kitaip skaičiuojama. Nuo pasiektų rezultatų - visam gyvenimui mirksiukas.gif
Atsakyti
Na , būna kad ir ne visam gyvenimui, ir bankrotai būna, visko gali nutikti. Bet galiu pasakyti, kaip būtent internete dirbanti, kad , jei viską darai per asmeninę prizmę, ta prasme, akcentuoji ne kompaniją, o savo žinias, save patį pozicionuoji, tai net subyrėjus kompanijai žmonės lieka. Patikrinta praktiškai...

O žmonės ir yra mūsų turtas. 4u.gif

"Antžeminiame" MLM šiek tiek kitaip, galima to paties pasiekti, tik sudėtingiau tai padaroma. Susitikimai, lakstymai. Teko tai patirti, ilgai neištvėriau, pabėgau į internetą rolleyes.gif .

Kaip instrumentas internetas duoda labai dideles galimybes, kad ir pvz. gali bendrauti iškart su 100, ką žemėj sunku organizuoti. Be to, kaip minėjau, tave čia tiesiog susiranda interesantai, iš paieškos sistemų, per blogus, reklamą, ir panašiai. Aš visai dabar nebegirdžiu negatyvo, na, beveik smile.gif Būna, bloge išlenda koks šmikis, pakomentuoja, bet greitai pritrūksta argumentų, ir prikanda lūpą. smile.gif O informacija lieka savo vietoje visiems laikams, ir ją gali atrasti, tarkim, po metų, ir susidomėti.

Pažangios MLM firmos taip ar anaip kraustosi į internetą po truputį smile.gif

Gal kam įdomu MLM 2.0 interneto technologijos - mielai prašom, jei skaitot rusiškai, į svečius Automatiniai laiškai - kursas apie tai, kokią MLM sistemą galima gana nesunkiai pasidaryti internete.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eva-Eva: 25 lapkričio 2011 - 22:07
doh.gif lieva, kad nei rusų nei anglų man ne draugės doh.gif
Atsakyti
Niekada nevėlu pasitempti wink.gif Anglų taip ar anaip reikia, o jei moki rusiškai - pas juos internete tikras lobynas .
Atsakyti
sveikos mergytes 4u.gif


vis dazniau uzsuku pas jus i temute paskaitineti ax.gif o priezastis tame, kad baigiasi mano atostogos su leliais ir tikrai zinau, kad su darbeliu bus ne kas, tad ieskau galimybiu uzsidirbti smile.gif


noreciau paklausti, gal kas turite susisteminta isformacija nuo A iki Z, kaip pradeti. kazkiek radau pati internete, bet negaliu ramiai prisest namie prie PC ir skirt nuosirdziai tam daug laiko, kad galeciau isigilinti i viska.
Atsakyti
Štai susisteminta informacija - mano blogas ( čia labiau tiems, kas dirba MLM internete, bet tinka ir tiems ,kas žemėj).

Kolegos blogas - labiau "žemiečiams.

Dar vieno kolegos blogas - jis ir žemėj, ir internete ,kiek žinau.

Ir dar - blogas apie MLm su lyriniais nukrypimais.

Rinktis jau yra iš ko wink.gif Prieš 2 metus buvo gūdūmėlis dar......
Atsakyti
QUOTE(Eva-Eva @ 2011 11 26, 15:00)
Štai susisteminta informacija



dekui labai labai 4u.gif
Atsakyti
Į sveikatą wink.gif book.gif
Atsakyti