Įkraunama...
Įkraunama...

Decopatch

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Gal kas jau išbadėte šią techniką ?

Papasakokite kaip sekėsi mirksiukas.gif

Linkiu malonaus bendravimo group.gif
Atsakyti
blush2.gif Žinoma ,kad ne šiaip sau šią temą užvedžiau mirksiukas.gif Pasirodysiu savo pirmuoju bandymu blush2.gif
user posted image
Vazonas buvo glazūruotas ,tai nereikėjo niekuo jo prieš tai dengti .Klyjavau HOBBY LINE klijais- laku .Bandžiau klijuoti su Stamperia klijais deco popieriui ,tai nepatiko ,labai greitai limpa ir džiūna.Visumoj klijuojasi labai smagiai .Man patiko
ok.gif
Atsakyti
turiu vieną darbą iš kursų su dekopach

user posted image
Atsakyti
Labai sauni tema,papasakokit issamiau kaip klijuoti biggrin.gif
Atsakyti
Lachese ,grazus darbas wub.gif Cia matau visas lapas klijuotas ,o as plesiau ,tai pas mane toks " džinsinis bardakėlis " hihihi.gif


Papildyta:
QUOTE(PACIOS @ 2009 08 11, 09:44)
Labai sauni tema,papasakokit issamiau kaip klijuoti biggrin.gif

Tu juk atsotogauji biggrin.gif Bet ziūriu nieko nepraleidi biggrin.gif Aš važiuoju žvejoti tourist5.gif
Iki vakaro sunglasses2.gif
Atsakyti
as naudoju decopach klijus ir esu labai patenkinta smile.gif gerai tepasi(as klijuoju pirstu), greitai isdziuva. ir greit naudojasi.. wink.gif
Atsakyti
Aš kiek bandžiau šitą popierių, tai geriausiai tikrai klijuojasi su Decopatch klijais, net nžn kame ten ypatingumas jų g.gif Lachesės darbelis labai gražus, tik man atrodo, neatspindi tikrosios šios firmos siūlomo stiliaus esmės - gražūs ir stilingi bardakėliai smile.gif Turėjau to pačio popieriaus kaip ir jos dėžutė ir padariau veidrodėlį tetai, tai suplėšytas jo visai kitoks efektas.
Ir būtent su šitais leidžiu savo vaikams pažaisti [net mažiukui 2,5m], nes labai paprasta ir patogu smile.gif Susiplėšai popierių gabaliukais, ir klijuoji. Nesu kitų klijų ir popierių bandžiusi su pirštais klijuoti, bet šitą, ypač jei darbelis smulkus ir jį susiplėšai itin smulkiai, su pirštais tikrai lengviausiai klijuojasi smile.gif
Bet naudojasi tikrai greit, ech, tie lapukai tokie mažyčiai, o brangūs smile.gif
Atsakyti
aha teisybė, mano įdėta dėžutė visai neatspindi to popierias smile.gif čia toks koliažinis variantas, kaip tik dabar dekopačinu katinėlį. Pasirosysiu mažu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 08 11, 21:28)
aha teisybė, mano įdėta dėžutė visai neatspindi to popierias smile.gif čia toks koliažinis variantas, kaip tik dabar dekopačinu katinėlį. Pasirosysiu mažu smile.gif

Mažu pasirodyk blush2.gif Aš turiu irgi katinėlį , ir šuniuką dar turiu ,bet neturiu laikoooooo verysad.gif Kodėl paroje tiek mažai valandų rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos. Parodysiu kelias savo karvutes- pasidariau metų pradžioj jaučio metams biggrin.gif . Principas decopatch, tik naudotos servetėlės user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Tie išmarginti žaisliukai - paprasta, ir labai gražu. Šaunuolės
Atsakyti
Vilma, tikrai kuo puikiausios decupachines karvytes! smile.gif
Ar yra kur Kaune pirkti tokiu? g.gif
Atsakyti