Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytėms kurios stumdo vežimukus vienos

Sveiki,
noretumem ir mes susirasti pasivaiksciojimo draugu blush2.gif , gyvename Simonaitytes g ax.gif
Atsakyti
Sveikos, arteja pavasario siltos dienos galesim dazniau listi i laukeli smile.gif Mes is Laukininku bet arciau jurininku pr. smile.gif
Atsakyti
sveikos...ieskau pasivaikscioti drauges , bet mes gyvenam prie anikes aikstes ....
Atsakyti
Laba, mes is kuncu...vyras daznai dirba tai su mazuoju vazineju viena, jei kas nori butu faina kartu pasivaiksciot su savo mazyliais kartu smile.gif mums menesis su puse 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luote: 28 kovo 2012 - 14:43
ax.gif
Atsakyti
Laba diena,

Mes taip pat dažniausiai vaikštom vieni. Gyvenu šalia akropolio, stumdom vežimėlį parkelyje (net nežinau, kaip jis vadinasi, lyg tai Ąžuolyno g.gif ) Būtų visai smagu pasivaikščioti su kompanija. Kadangi Klaipėdoj dar neseniai, tai neturim su kuo bendrauti ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mes iš Smiltelės, mums 2,5 mėn. Vyras dažnai dirba, tai retai išeinu viena pasivaikščioti.
Atsakyti
Sveikos, gal kas gyvena Netoli simonaitytės mokyklos ir šalia esančiuose parkeliuose norėtų pastumdyti vežimėlius? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,mamytės. Nors orai Šiuo metu nelabai vykę ir pasivaikščioti kažin ar pavyks šiom dienom,bet vat prisijungčiau prie jūsų,kurios ieškote draugijos vaikštant su mažyliu. Esu iš debreceno rajono ;]
Atsakyti
tema visai apmirus, jei yra stumdanciu vezimus jaunu mamikiu atsiliepkit parasykit man i privata!:)
Atsakyti
QUOTE(Linutytia @ 2012 11 05, 22:14)
Sveikos,mamytės. Nors orai Šiuo metu nelabai vykę ir pasivaikščioti kažin ar pavyks šiom dienom,bet vat prisijungčiau prie jūsų,kurios ieškote draugijos vaikštant su mažyliu. Esu iš debreceno rajono ;]

Sveika, mes taip pat is Debreceno 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
ax.gif mum ir nepamaisytu kompanija...Simonaitytes g.
Atsakyti