Įkraunama...
Įkraunama...

Mažylių nuo 1 iki 2 metų, žaislai

Mamytės ir tėveliai pasidalinkit savo patirtim kokiais žaislais džiaugėtės, kokių visai nereikėjo, jūsų 1-2 metų vaikučiams.


Mano vyresnysis berniukas nuo metukų labai mėgo žaislus kur kažką įdėti reikia. Pvz. dėliodavo kaladėles į mašinos priekabą, išimdavo paskui vėl dėdavo ir taip be galo.

Labai smagiai žaisdavo su žaislais kur reikdavo kažkur įmest įdėt kamuoliukus.

Maždaug nuo 1,5 metų pradėjo statyti paprastas rusiškas lego kaladėles. Pradžioj bokštus, vėliau sienas ir kuo toliau tuo sudėtingesnius statinius.

Nelabai domino ir be reikalo pirkom:
minkštosios clementoni kaladėlės
FP dygliuotos kaladėlės
Muzikiniai žaislai kaip būgneliai gitaros ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 26 rugsėjo 2009 - 14:38
Maniskiui tuoj metukai, tai jam labai labai patinka, kur paspaudi ir muzikeles groja smile.gif
Tai skaom muzikantas smile.gif
Atsakyti
manajai 1.5m tai idomu kur ka sudeti , ikisti, pasikartojantys veiksmai smile.gif
Atsakyti
Nupirkom savo vaikinui 1,4m zaislini siurbli, nes vis ziuredavo isiziojes kaip mama siurbliuoja kambarius, tai daba vaikas bent porai valandu per diena "dingsta", siurbliuoja baldus, zaislus, visus kampus kaip mama thumbup.gif Dar joks zaislas taip jo neitraukdavo.
Beje pries menesi buvom nupirke FP vartelius uz 150lt, tai ne puses demesio jie nesulauke kaip siurblys uz 26lt biggrin.gif
Atsakyti
Mums labai pravercia stumdukas! Tai toks lavinimosi staliukas su rankena ir ratukais ant kojeliu. Ant stalo vaikui daug veiklos, o be to jis su stumduku mokosi vaikscioti, musu maziui dabar 10 men. atsistoja isiremes bet pats dar neina, nors jauciu stumduko pagalba greit prades vaikscioti wink.gif
Atsakyti
Musu metinukas zaislais kol kas susidomi neilgam doh.gif jam idomiau ilyst i koki stalciu ir ten susirast sau veiklos tongue.gif o labiausiai, tai patinka, ka is brolio nugvelbti, tai paskui bega nuo jo tekinas lotuliukas.gif
Atsakyti
mums rupi zaisliukai tik kitu draugu kai bunam sveciuose, o namuose tokie nedomina, geriau po namus siausti ir viska versti aukstyn kojom, jau nebezinau kuom sudominti. mama gali per dienas piesti, vartyti knygeles, jai net neidomu doh.gif
Atsakyti
Tai juk visada svetimas daiktas daug idomesni uz sava, naturalu cia visai man atrodo smile.gif)
Atsakyti
As pastebejau, kad dvieju metu vaikams mazai is viso zaislu. Turiu mintyse tai, kad nueini i parduotuve o ten vos ne visi arba maziukams barskuciai, arba draudziami iki 3 metu.
Siaip mano vaiko pagrindiniai zaislai knygele su gyvunais, masinos (ivairios) ir kamuoliai. Kitu nereikia, nei kaladeliu, nei lietuvisko dainuojancio suniuko
Atsakyti
Mano panelei 1,5 m pas draugus labai rūpi vežimėliai- tai nupirkom bet namuose na taip žaidžia. Dar mėgsta knygutes, pradeda rūpėti lėlė su tiute
Atsakyti
Mano 1.3 suneliui labai patinka lavinamosios knygutes ir visokie grojantys zaisliukai.. 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
tuo amžiaus tarpsniu labai mėgo FP sraigę su kaladėlėmis, žiedų piramidę.
Atsakyti