Įkraunama...
Įkraunama...

Palanga ar Nida?

Sakyčiau kaip kas supranta poilsį rolleyes.gif
Palanga labaaaai triukšminga,o tiek Nida,tiek Juodkrantė tikrai turi savo aurą ir tikrai gali ten būdamas net užsimiršti, kad esi Lietuvoje.
Mes tik už Juodkrantę ir Nidą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Gera kompanija, jachtutė, nuostabūs gamtos vaizdai pora valandų ir tu jau Juodkrantėj arba penkios-šešios valandikės ir tu Nidoje mirksiukas.gif
Atsakyti
palangoj kainos mazesnes ir gyvenamosios vietos didesnis pasirinkimas. dievinu gintaro muziejaus parka. na o nida uzburia savo gamta, bet tik ne kainomis biggrin.gif
Atsakyti
nepasakyciau,kad ten Nidoj kainos kandziojas...vaziavom rugpjuti siaip pasiziuret ir panorom pasilikt kitai dienai dar, skelbimu prideta, iskaat apie 9 val radom namuka nebrangu, o jau papludimis nepalyginamas su Palanga.As tik uz Nida
Atsakyti
QUOTE(naf_naf @ 2009 10 10, 15:21)
Manau, kad cia lyginami du nepalyginami dalykai  doh.gif Nepatinka man Palanga, ten daug zmoniu, triuksmas, o Basanaviciaus gatve tai man is viso kazkoks nesusipratiams  doh.gif (save parodyt ir i kitus paziuret)

Jeigu reiketu rinktis: savaite Palangoj ar pora dienu Nidoj - vienareiksmiskai ir be jokiu dvejoniu - tik Nida  thumbup.gif


smile.gif Pritariu. Vasara Palangoj is vis neimanoma buti...
Bet ziema visai nieko, zmoniu nera, tylu, ramu biggrin.gif . O vasara tik tai Nida arba Juodrante smile.gif . Kad tik tai oras mus dazniau dziugintu lotuliukas.gif .
Atsakyti
Man tai, sakyčiau, labiau prie širdies ne Nida, o Juodkrantė. Apskritai Kuršių Neringa, mano akimis, rojus žemėje smile.gif Širdis ten dainuoja smile.gif
Atsakyti
Aš už Palangą, bet ne už jos centrą, Basanavičiaus gatvėje nebuvau kokius 3 metus, nors visas vasaras praleidžiu Palangoje. Nidoje paatostogauti galiu 1-2 dienas, man ten per ramu ir vėl į Palangą.
Atsakyti
Mieliau renkames Nida nei Palanga. Jau kokius 4 metus kiekviena vasara savaite praleidziame Nidoje, i Palanga uzsukam tik kokiai 1 dienai. smile.gif
Atsakyti
Gal kas esate buve sveciu namuose "Vasara" (Nidoj)?
Atsakyti
NIDA, Nida ir dar karta Nida wub.gif
Atsakyti
Pritariu daugumos nuomonei, kad Palangoje pigiau apsistoti ar pavalgyti, bet del poilsio tai tiktai Nida, smile.gif smile.gif ramybe, gamta, grozis.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vamora @ 2010 01 10, 19:11)
nepasakyciau,kad ten Nidoj kainos kandziojas...vaziavom rugpjuti siaip pasiziuret ir panorom pasilikt kitai dienai dar, skelbimu prideta, iskaat apie 9 val radom namuka nebrangu, o jau papludimis nepalyginamas su Palanga.As  tik uz Nida



O kiek kainavo tas namelis? smile.gif
Atsakyti
Vienareiksmiskai Nida. Man asmeniskai nei vienas Lietuvos pajurio kurortas neprilygsta Nidai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViShy: 27 gegužės 2010 - 13:48