Įkraunama...
Įkraunama...

Palanga ar Nida?

Nida thumbup.gif

Palanga nebepatinka visai schmoll.gif
Atsakyti
Kas per klausimas? doh.gif
Dar ir taip būna, kad Palanga geriau? blink.gif
Nida tik Nida ir tik Nida thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Griaustinė @ 2010 07 09, 08:32)

Dar ir taip būna, kad Palanga geriau?  blink.gif




Nereikia taip Palangos nuvertinti, ten ne tik Basanavičiaus gatvė ir tiltas, galima ir kažką įdomaus nuveikti. Aišku gamta Nidoj nuostabi, tačiau jei lyginant pasiūlos ir kainos santykį, Palangoje netgi tie patys spektakliai pigesni. aišku ne viskas pinigais matuojama, bet šiemet į Palangą vyksime būtent taupymo sumetimais. Ir teks man sakralinės muzikos festivalį iškeisti į Dūdų vasara 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2010 07 09, 11:05)
Nereikia taip Palangos nuvertinti, ten ne tik Basanavičiaus gatvė ir tiltas, galima ir kažką įdomaus nuveikti. Aišku gamta Nidoj nuostabi, tačiau jei lyginant pasiūlos ir kainos santykį, Palangoje netgi tie patys spektakliai pigesni. aišku ne viskas pinigais matuojama, bet šiemet į Palangą vyksime būtent taupymo sumetimais. Ir teks man sakralinės muzikos festivalį iškeisti į Dūdų vasara  4u.gif




o gal koki renginuka nebloga si menesi palangoj girdejot?
Atsakyti
QUOTE(Griaustinė @ 2010 07 09, 08:32)
Kas per klausimas?  doh.gif
Dar ir taip būna, kad Palanga geriau?  blink.gif
Nida tik Nida ir tik Nida  thumbup.gif



thumbup.gif drinks_cheers.gif

as db gailiuosi kad paskutinius 3 metus praleidau palangoj. nes maniau kad nidoj labai jau brangu! na taip, kavinese gal ir brangiau, bet tarkim uzpernai atostogavau palangoj BRANGIAU nei siemet NIDOJ smile.gif
smile.gif
Atsakyti
Nera nieko baisiau uz Palanga, o KAZKA NUVEIKTI galima tik uzvaziavus i ja pakeliui ar siaip trumpam. Is Sventosios buvom uzleke tai vos kelias valandas teisbuvom, o tilta pasiekti nuo gintaro muziejaus pakrante, tai buvo didelis zygis su vezimeliu, nes pliaze tiek zmoniu viename kvadratiniame metre buvo doh.gif kad baisu ir pagalvoti kad reiktu cia ILSETIS.
Zodziu s.....as
Atsakyti
Nida wub.gif ten tai atostogos vacation1.gif

Palanga kuo toliau tuo labiau schmoll.gif
Atsakyti
NIDA wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Visados buvau tik už Neringą (Nidą, Pervalką, Preilą etc). Tik kažkaip su tam tikra nostalgija prisimenu ankstesnę Neringą, kai ten važiuodavo daugumoj inteligentai, kultūros, meno ir šiaip ne "popkultūrniai" žmonės. Dabar gi Neringa tokiems nelabai įkandama ir ten suvažiuoja pagrinde Naujieji Lietuviai, išsipirkę vilas ir apartamentus. Vien iš mašinų, sustatytų gatvėse ir prie poilsinių, krūtumo galima daryti išvadas apie bendrą kontingentą.
Kartais pasiilgstu tos buvusios nuotaikos, ramių paprastų šeimynėlių su vaikais, traukiančių pėstute pajūrin - dabar visi važiuoja mašinom, eiti pėstute ne lygis. Ir tylos. Neseniai buvau Nidoje, tai pusė nakties po langais terasoje kompanija bendravo, o kartu su jais neakivaizdiniu būdu "bendravo" ir aplinkinių kambariukų poilsiautojai, ir giliai dzin, kad antra valanda nakties, kad yra kažkoks etiketas ar bent jau pagarba. Ai, senstu, matyt smile.gif
Neringa mane įkrauna ir man tai - pati gražiausia vieta Lietuvoje wub.gif , bet, matyt, laikas pradėti žvalgytis tykiuose Latvijos paplūdimiuose...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 02 rugpjūčio 2010 - 17:16
Kad čia du nepalyginami kurortai, vienas pasistumdymui, kitas poilsiui, aišku kad NIDA thumbup.gif
Atsakyti
Tik NIDA!!!!!!!!!!
Atsakyti
Nidoje buvau daug kartų kaip ir Palangoje. Labai gražu, jauku, paplūdimys ir vanduo galima sakyti nėra nei ko lyginti su Palanga. Tačiau man Nida per rami. Ten įdomu kelias dienas, paskui atsibosta. Norisi šurmulio.
Kainos tikrai didelės, labai, maltinukų porcija centre šiemet 15 litų, šaltibarščiai 8 litai. Keturiems (šeimqai)paskaičiuokit kiek patys paprasčiausi pietūs kainuotų , manau nereali kaina. Kepsniai nuo 18 litų. doh.gif
Nėra ta Palanga baisi, visi varo ant tos Basanavičiaus gatvės, bet kažkaip juokinga, kad kartą į metus sakykim keli vakarai ten pabūti jau taip atsibosta. Nei man ten labai gražu, nei man ten atsibodę, tiesiog ten tokia vieta, tokios tradicijos ir viskas. Tą gatvę priimi kaip vieną iš sudedamųjų tos vietos poilsio dalių ir tiek. Juk nesakom, kad Trakuose trakų pilis atsibodus, kai daug kartų ten nuvažiuoji.
Šiemet Nidoje nepatiko... kvapas. Smarvė baisi, buvom liepos 22 d. galvoju kas čia dvokia, ogi Kuršių marios žuvys, ir taip visu tuo pamario taku iki Kernagio statulos, ir toliau į visas puses, galima buvo apsivemti. Nesisivaizduoju ką tuo metu būtų galima joje daryti grįžus nuo jūros vakare, užsidaryti kambaryje ir tiek. Lauke feeėee.
Atsakyti