Įkraunama...
Įkraunama...

Pinigų pervedimai į užsienį/Lietuvą

Sveikos labai skubiai reik jusu pagalbos,reik is vokietijoje esancios saskaitos pervesti i LT saskaita.,ar reikia tik saskaitos esancios lt numeriuko,ar dar kokiu numeriu.???
Atsakyti
QUOTE(hardute @ 2013 12 16, 22:33)
Sveikos labai skubiai reik jusu pagalbos,reik is vokietijoje esancios saskaitos pervesti i LT saskaita.,ar reikia tik saskaitos esancios lt numeriuko,ar dar kokiu numeriu.???

jei pervedinesite per transfergo, tai ten tik lietuviskos saskaitos bei vardo ir pavardes reikia smile.gif
berods ir is vokietijos galima pervedineti, pasiziurekite 4u.gif
https://transfergo.com/lt/home
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2013 12 16, 23:58)
jei pervedinesite per transfergo, tai ten tik lietuviskos saskaitos bei vardo ir pavardes reikia smile.gif
berods ir is vokietijos galima pervedineti, pasiziurekite 4u.gif
https://transfergo.com/lt/home

o pvz.vedant per banka grynais i saskaita LT?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hardute: 16 gruodžio 2013 - 23:01
QUOTE(hardute @ 2013 12 16, 23:01)
o pvz.vedant per banka grynais i saskaita LT?

nezinau, tik manau, kad brangiau per banka. Ir ilgiau uztrunka. ir tada man rodos kazkokio swift (ar kokio ten) kodo gali reiketi.
as is uk tik per opaltransfer ir transfergo pervedineju - ir greita, ir nebrangu. Dabar apsistojau ties transfergo, nes net skambinti net nereik smile.gif Pinigai buna kita darbo diena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2013 12 16, 21:34)
nezinau, tik manau, kad brangiau per banka. Ir ilgiau uztrunka. ir tada man rodos kazkokio swift (ar kokio ten) kodo gali reiketi.
as is uk tik per opaltransfer ir transfergo pervedineju - ir greita, ir nebrangu. Dabar apsistojau ties transfergo, nes net skambinti net nereik smile.gif Pinigai buna kita darbo diena thumbup.gif

pritariu, as irgi naudojuosi transfergo paslaugomis, paskutini karta kai pervedinejau i LT, tai taip nustebino, padariau pavedima apie 13 val, o 17 val jau pinigeliai buvo LT saskaitoje thumbup.gif tikrai, kad pigiai, greitai ir palankiu kursu pervesti pinigelius galima ir nereikia jokiu ten papildomu kodu, kurie buna reikalingi, pervedinejant per bankus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *rasa*: 16 gruodžio 2013 - 23:43
Dar gana jaunas lietuvių projektas pigioms pinigų siuntoms smile.gif
per šią nuorodą jeigu registruosites pirmas siuntimas nemokamai smile.gif ateina per 1-ą dieną 4u.gif iki malonaus smile.gif
https://transfergo.com/lt/r/n8fhtb
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alyra: 15 sausio 2014 - 14:15
dabar maciau, kad opaltransfer kazka pakeite pas save...
tai gal ir jiems dabar nebereikia skambinti? bigsmile.gif

nors transfergo man patinka bigsmile.gif tik dabar paprastai patvirtinima, kad pinigeliai jau pakeliui gaunu ne ta pacia diena, o tik kitos dienos ryta.
bet siaip thumbup.gif
Atsakyti
Nezinau kur rasyt tokiu klausimu, gal kas nors atsakys cia blush2.gif gyvenau UK 2011 metais, turejau saskaita Lloyds banke, tais paciais metais isvykau tik negalejau uzdaryt saskaitos nes turejo pervesti paskutine alga taciau banke jie uztikrino kad po 2 metu bus uzdaryta automatiskai, na ir jau 2014 o saskaita vis atidaryta, ka tokiu atveju daryt g.gif skambint jiems, bet neaisku ar telefonu sutvarkysi si reikala plius tai tikrai brangu plius sunkoka su anglu kalba, o jiems kol kas nors daeina doh.gif gal kas nors esat susidure su panasia problema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2014 01 16, 11:13)
Nezinau kur rasyt tokiu klausimu, gal kas nors atsakys cia blush2.gif gyvenau UK 2011 metais, turejau saskaita Lloyds banke, tais paciais metais isvykau tik negalejau uzdaryt saskaitos nes turejo pervesti paskutine alga taciau banke jie uztikrino kad po 2 metu bus uzdaryta automatiskai, na ir jau 2014 o saskaita vis atidaryta, ka tokiu atveju daryt g.gif skambint jiems, bet neaisku ar telefonu sutvarkysi si reikala plius tai tikrai brangu plius sunkoka su anglu kalba, o jiems kol kas nors daeina doh.gif gal kas nors esat susidure su panasia problema 4u.gif


Mano situacija dar blogesnė, pas mane yra overdraft, ten minusiukas yra, už kurį ir palūkanas reikia mokėti. Iš UK išvažiavau prieš porą metų, Barclays užblokavo prieigą prie el. bankininkystės, atseit įtartina veikla ar koks biesas. tai dabar negaliu net pažiūrėti, kiek to minuso ten.
Paskambinau į Barclays, į Indiją kažkur, konsultantą vos suprantu (mano anglų kalbos žinios puikios), sako, reikia rašyti Barclays, keisti adresą...

Jei pas tave nėra minuso, labai nepergyvenk. Gal ims ir uždarys tą sąskaitą kada po metų.
Atsakyti
Savo ruožtu norėčiau parekomenduoti TransferGo pinigų pervedimams iš Anglijos į Lietuvą ar atvirkščiai. Jie taip pat siunčia į Lenkiją, Latviją ir daugelį kitų Europos šalių.
Lyginant su kitomis įmonėmis (bankai, Western Union, Moneygram, Opal, PayPal), tai yra pigiausia paslauga ir paprasčiausia. Viską padarote iš namų per savo el. bankininkystę, niekur nereikia eiti ar skambinti.
TransferGo taip pat taiko palankiausią valiutų konvertavimo kursą. Dažnai žmonės nesuvokia, kad bankai ar kitos perlaidų įmonės užsideda keletą procentų nuo valiutų keitimo, todėl paslauga iš tikrųjų gaunasi ganėtinai brangi. Beje, viską sukūrė lietuviai, tai siųsdami pinigus per juos dar ir Lietuvos versą remiame smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 24 vasario 2014 - 21:47
QUOTE(bordža @ 2013 03 01, 18:39)
o man įdomu, koks geriausias būdas pervesti pinigus iš lietuvos į jav? viena giminaitė, esant jav, nori nuomoti savo butą lietuvoje. ką manote apie paypal?


Mane irgi domina šis klausimas smile.gif
Atsakyti
Labas merginos,
Lietuvoje pardavėm butą, visi pinigus išsidalinom, sesuo mano vardu parašė įgaliojimą, taigi butą pardavinėjau ir pinigus priėmiau jos vardu. Ji gyvena UK. Ir dabar reikia pinigus persiųst jai į anglišką sakaitą, blink.gif
Kalba eina apie dešimtis tūkstančių litų g.gif TrasferGo tokiom sumom nelabai patikimai skamba g.gif Iš vis niekada tokio dalyko nedariau net nežinau nuo ko pradėti.. Eisiu į banką pakalbėt pradžiai.
g.gif
Gal kas nors turi kokį nors patarimą, kad užvest ant kelio?..
Atsakyti