Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų indėliai, draudimai ir pan.

smile.gif thumbup.gif smile.gif idomu suzinoti ka mano mamytes apie vaikuciu investicini gyvybes draudima.???? as pati manau kad tai neblogas dalykas kaupti pinigelius vaikuciu ateiciai smile.gif ,mokslams thumbup.gif .kaip jus manote ,gal jau esate apdraude vaika?????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandra.zu: 07 birželio 2006 - 10:20
Apdraudžiau savo mažių kai jam ketveri sukako smile.gif Nežinau kaip su ta sukaupta suma (po 14 metų turėtų būti 10 000 Lt) ar bus ji tiek pat verta kaip ir šiandien, tikiuosi nenuvertės, kaip kažkada mūsų tėvų santaupos verysad.gif
bet žinodama savo vaiko būdą, žinau, kad traumų tikrai nepavyks išvengti.
Taigi galiu sakyti, kad draudžiau ir dėl pinigėlių kaupimo ir dėl paties draudimo.

Atsakyti
Niekad nedėsiu pinigėlių į tokio pobūdžio draudimus schmoll.gif Mes - tik į fondus.
Atsakyti
QUOTE(Ferrari @ 2006 07 13, 18:51)
Apdraudžiau savo mažių kai jam ketveri sukako  smile.gif  Nežinau kaip su ta sukaupta suma (po 14 metų turėtų būti 10 000 Lt) ar bus ji tiek pat verta kaip ir šiandien, tikiuosi nenuvertės, kaip kažkada mūsų tėvų santaupos  verysad.gif
bet žinodama savo vaiko būdą, žinau, kad traumų tikrai nepavyks išvengti.
Taigi galiu sakyti, kad draudžiau ir dėl pinigėlių kaupimo ir dėl paties draudimo.


Jeigu yra numatyta draudimo suma laikotarpio pabaigai - tai nėra investicinis draudimas, o tradicinis. O pinigai kiekvieną dieną nuvertėja, vien tik infliacija "ėda" pinigus.
Atsakyti
Sveikos mamytės ir tėveliai, kai gimė mano vaikutis pradėjau galvoti, ar nereikėtų jo apdrausti investiciniu draudimu ir taip taupyti pinigėlius jo ateičiai, gal mokslams, o gal gyvenimo pradžiai... g.gif Ką jūs apie tai mąstote? Įdomu būtų sužinoti, ar taupote štai taip pinigėlius? 4u.gif
Atsakyti
Pagal Sampo banko skaičiuoklę rezultatas toks: per 18 metų įmoku apie 34 tūkst., o atsiimu 46 tūkst. Lyg ir neblogai atrodo, pinigėliu net šiek tiek priauga per tuo metus. Ir tai čia mažiausia įmokama suma: 100 lt per mėnesį. g.gif Už šia suma galiu tuo pačiu ir save apsidrausti, jeigu ką...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Korsikiete: 06 rugsėjo 2006 - 12:15
Mes abi dukrytes apdraudėm Studijų draudimu, gaunasi kažkur apie 200LT mėnesiui už abu vaikus. Nors mano vyras gana priešiškai žiūri į tokius dalykus g.gif Sako, pinigai nuvertės ir tas prieaugis neatsipirks... g.gif
Bet aš optimistiškai žiūriu - vis gaus kažkokį pinigėlį vaikai sulaukę 18... thumbup.gif

ir dar - tuo pačiu apsidraudėm nuo nelaimingų atsitikimų, tai gavom išmoką įvykus traumai, aišku, geriau tų traumų nebūtų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aumiga: 06 rugsėjo 2006 - 12:47
Investicinis šeimos draudimas yra kažkas panšaus, tai taupai ir tuo pačiu apsidraudi nuo nelaimingų atsitikimų, ar dar kokių nelaimių. Ten kur aš domėjausi, galima indeksuoti įmokas kiekvienais metais, tarsi apsidraudi nuo inflecijos. Mano vyras į draudimą žiūri pasyviai, sako daryk kaip nori, o aš vis svarstau, kita vertus jei apsidraudžiu save ir vaikiuką, tarkim 30 metų tada piniginė suma, kuri užaugs ir kuri bus įmokėta labai skiriasi, tai yra įmokėta: apie 80 tūkst, atsiimsi: 180 tūkst. Nebloga paspirtis iš šiandienos atrodytų.
Atsakyti
Reikalas tas, kad tas šimtelis, jeigu kur nors jo neinvestuosi, nepastebimai praslys tarp pirštų... O čia gal jis priaugs ir ne super, bet vis tiek bus sutaupytas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovvita @ 2006 09 06, 23:18)
Reikalas tas, kad tas šimtelis, jeigu kur nors jo neinvestuosi, nepastebimai praslys tarp pirštų... O čia gal jis priaugs ir ne super, bet vis tiek bus sutaupytas  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Bet va aš neapsisprendžiu ar pinigėlius dėti į banką sudarant kaupiamąją terminuotą sutartį, ar apsidrausti investiciniu draudimu... Jei apsidrausiu, būsiu priversta kas mėnesį, įnešti tuo pinigėlius, o jei į banką g.gif , nežinau ar sugebėsiu būti tokia drausminga... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Korsikiete: 07 rugsėjo 2006 - 10:37
Kai tik sunus gime,iskart tai ir padarem.Manau puiki investicija,nors siek tiek vaikui pagelbes.
Papildyta:
Kai tik sunus gime,iskart tai ir padarem.Manau puiki investicija,nors siek tiek vaikui pagelbes.
Atsakyti
Kol Lietuvoje taikomos mokesčių lengvatos draudimams,tol,manau ,draudimas apsimoka.Pvz.: už praeitus metus už du draudimus lengvatos gavome kažkur apie 1200 lt( įmokėta draudimui buvo apie 3600 lt)- t.y. kol kas 33 proc. pelnas garantuotas.Dabar jau bus mažesnis lengvatos procentas,nes sumažėjo mokesčiai,bet vistiek pliusas nemažas gaunasi.
Atsakyti