Įkraunama...
Įkraunama...

L/d "Pušynėlis"

Sveikos mamos,

gal galite pasidalinti patirtimi ir nuomonėmis apie Ežiukų ir Voveriukų grupes. Dėkui smile.gif
Atsakyti
Dukra lankė (nors ir labai mažai dėl ligų) Boružėlių grupę. Tai auklėtojos nerealios wub.gif Apie kiekvieną žingsnį dukros papasakodavo. Ne tik man, bet ir kitiems tėveliams. Nuglostydavo tuos vaikus nuo iki.. Esu ne kartą už durų stovėjusi - puikiai su vaikais bendrauja. Dukrai net adaptacinio laikotarpio tada nereikėjo. Dabar esame Saulytėse. Kasryt ašaros.. reik stipriai nuteikinėti, kad be ašarų pasiliktų. Atrodo nieko auklėtojos, bet informaciją traukte traukti reikia.
Atsakyti
QUOTE(Tiupis @ 2013 12 18, 15:45)
Dabar esame Saulytėse. Kasryt ašaros.. reik stipriai nuteikinėti, kad be ašarų pasiliktų. Atrodo nieko auklėtojos, bet informaciją traukte traukti reikia.

Deja, taip verysad.gif Gerai, kad tik vienus metus teko lankyti.
Užtai geriausi žodžiai apie Drugelius, Skruzdėliukus, Girinukus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukinukė: 18 gruodžio 2013 - 20:09
QUOTE(hayabusa @ 2013 10 21, 09:56)
Sveikos mamos,

gal galite pasidalinti patirtimi ir nuomonėmis apie Ežiukų ir Voveriukų grupes. Dėkui  smile.gif

Is Voveriuko uzaugom i Azuoliuka ir apie Voveriukus nei vieno blogo zodzio. Kaip namie smile.gif
Atsakyti
Su Rugsėjo 1-ąja, "Pušynėlio" bendruomene!
Linkėjimai iš "Žiogelių" grupės 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2013 12 18, 20:09)
Deja, taip  verysad.gif Gerai, kad tik vienus metus teko lankyti.
Užtai geriausi žodžiai apie Drugelius, Skruzdėliukus, Girinukus  thumbup.gif

Na pasirodo mano pradinė nuomonė apie Saulutes buvo labai klaidinga. Tiek aš, tiek dukrytė be galo džiaugiamės grupe ir auklėtojomis. Išties labai korektiškos, atidžios, rūpestingos auklėtojos thumbup.gif
Atsakyti

Sveikos, gal galėtumėte pasidalinti savo patirtimi apie šį lopšelį/darželį? Koks personalas, priežiūra ir pan :rolleyes: 

Atsakyti