Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos fotografu megeju paslaugos

Sveiki,


nors ketiname susirasyti CMB bet vis tik kazkokiu nuotraukyciu tikrai norisi net kai ir finansines galimybes itin ribotos..., planavome pasinaudoti vietiniu fotografu paslaugomis. Bet pasiskaiciusi komentarus apie baisias nuotraukas kaip per laidotuves apstulbau blink.gif kai netiketai pamaciau skelbimuka apie fotografa megeja galinti nufotografuoti bet kokias sventes nemokamai ar uz simboline kaina. Ar teko kam pasinaudoti tokiomis paslaugomis? bigsmile.gif
Atsakyti
laba mes emem toki fotografa ir tikrai niekam nesiulyciau daugiau to daryti nes foto tragiskos ir fotografui labiau rupejo pabaliavoti nei fotografuoti.nuotraukos visos vienodos nes kaip mes sustojam tai taip ir fotografuoja improvizaciju jokiu tik po to jau patys pradejom improvizuoti.kas pikciausia kad kai su juo kalbejau buvau surinkusi daugybe nuotrauku kaip pavyzdziu kurios man grazios ir ko mazdaug as noreciau
Atsakyti
Didziule rizika yra imant pigu fotografa (ir nebutinai kainos prasme), ka jau kalbeti kai tokia atsakomybe paliekama neapmokamam megejui. Gal jei kiek butu jam mokama tai bent stengtusi, nors ko vertos butu tos pastangos kai nera patirties...

Netgi jeigu vestuviu biudzetas yra is tiesu suspaustas, vis tiek nuosirdziai patarciau rinktis profesionalu paslaugas nors ir valandai (reportazui, ar fotosesijai po ceremonijos). Tai uz pora valandu galbut sumokesite kaip kitam uz visa diena - bet turesite bent 50 nuotrauku kurios is tiesu tures menines vertes ir dziugins sirdi.
Atsakyti
Mes svarstėm variantą eiti į fotoatelje ax.gif Tiesa, man nelabai patinka dekoracijos: piešti tilteliai, pinti staleliai ir panašiai, tai buvau užsiožiavusi rolleyes.gif
Manau, turint laiko, galima rasti pradedantį fotografą su gyslele, kuris daug nenuplėštų. Juolab, kad susitikus daug galima išsiaiškinti: gal savo darbus parodys (neis fotografuoti vestuvių prieš tai visiškai nieko nefotografavęs), papasakos savo vizijas, gal bandomuosius kelis kadrus nušaus. Jums gerai, jūs renkatės, o jis turi įsiūlyti savo paslaugą ir įrodyti, kad tikrai šį tą sugeba.

Žodžiu, jei tamstų liežuvis lankstus ir turite laiko - tikrai rasite pradedantį, kuris gali labai dėl jūsų pasistengti thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien kaip tik mačiau tokio mėgėjo nuotraukas iš draugų draugo vestuvių doh.gif Nėra į ką žiūrėti, tiesą pasakius... Aš pati nelabai nusimanau fotografijoje ir visai nesu išranki, bet žiūrėjau į tas nuotraukas ir galvojau, kad jei jos būtų mano vestuvių, tai neturėčiau net ką įsirėminti doh.gif
Siūlyčiau arba susirasti tą mėgėją kieno nors rekomenduotą, arba prašyti, kad parodytų kitus savo darbus, arba tiesiog pasisamdyti bent valandėlei, o jau kitu laiku tegu fotografuoja kas tik nori...
Atsakyti
Dabar jis mėgėjas ar studentas ar pradedantysis, bet mūsų vaikams iš jo gali būti puikus aukšto lygio profesionalas. Juk visi gimstam nemokėdami puodų žiesti ir reikia kažkaip pradėti pelnytis patirtį ir duoną.
Atsakyti
Manau, užsisakinėjant bet kokį fotografą, svarbiausia yra jo darbai. Netgi ir nefotografavęs konkrečiai vestuvių, jis savo portfolio turėtų turėt nors kelias dešimtis kadrų su porom ar žmonėmis, visgi vestuvės, tai tiek ir reportažinis žanras tiek ir portretinis.. Tad įvertinus jas, būtų galima nuspręst, ar toks stilius jums tinka, ar priimtinas ir ar verta rizikuot.


taip pat, labai pritarčiau nuomonei, kad jeigu jau tas be patirties jums ne prie širdies, tai geriau jau imt profesionalų valandžikei, nei pusėtiną fotografą visai dienai.. tikrai nesmagu, kai nėra net ką parodyt artimiesiems...



manau, paskyrę savaitgalį ar kokią dienelę paieškai tikrai surasit ir neskaudų piniginei ir mielą širdžiai fotografąsmile.gif 4u.gif

Atsakyti
radau fotografe megeja per interneta, kuri skelbesi jog fotografuoja uz simboline kaina. Paskutinem minutem atsirado ir kitu megeju kurie siule savo paslaugas, bet pasiklioviau intuicija, kuri snabzdejo likti prie pirmosios smile.gif dabar galiu tik pasidziaugti nuotraukos isejo nuostabios,mazai buvo tokiu kurios nelabai tiktu albumui thumbup.gif jei kam idomu tai buvo www.fotografijosvaivorykste.lt smile.gif
Papildyta:
o nuotraukos is CMB tikrai tokios,kokie ir atsiliepimai is supermamu pasibaisetinos!!! doh.gif labai ikyriai siule savo profesionalu paslaugas CMB, atseit jei neuzsisakysim tai ziedais keisimes atsuke nugaras i musu fotografe, na bet pagudravom ir uzsakem tik viena nuotrauka, buvom atsisuke ir musu fotografe padirbejo, kad nuotraukos tikrai grazesnes gavosi nei tu profesionalu CMB thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Arbuzu @ 2009 10 17, 12:55)

taip pat, labai pritarčiau nuomonei, kad jeigu jau tas be patirties jums ne prie širdies, tai geriau jau imt profesionalų valandžikei, nei pusėtiną fotografą visai dienai..


fotografo profesionalo valandai nepaimsit, kad ir kaip noretumet, nes jis paprasciausiai nesutiks

o megeju paslaugos gerai, jei megejai patikrinti smile.gif pasiprasykit love story fotosesijos bandymui ir sutikit simboliskai pamoket uz vestuves, jei love story jums patiks. Jiems ir stimulas bus, ir zinosit ko tiketis
Atsakyti
Tikrai yra geru pradedanciu fotografu, turinciu menine gyslele.
Mano manymu visuomet reikia paprasyti fotografo parodyti bent jau kelis darbus arba susitarti del bandomuju darbu.
Savo vestuvems mes samdemes fotografe profesionale, bet jei buciau sugalvojus anksciau, tikrai buciau paieskojus ir pradedancio fotografo uz patrauklia kaina, o galbut ir nemokamai ax.gif .
Nors musu vestuves jau praeityje, taciau visuomet domiuosi asmeninemis fotosesijomis, netgi ir vestuviu metiniu proga smile.gif Man asmeniskai patiko vieno pradedancio fotografo darbeliai, jei kam idomu www.2da.lt Tik zinoma, cia nera vestuviniu foto pvz.

Sekmes visoms, ieskancioms savo fotografo thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(rohan @ 2009 10 19, 15:02)
[Nu tirai  thumbup.gif tituline nuotrauka siame puslapyje, nuotakos viena ranka moteriska kita vyriska bigsmile.gif Daugiau nebeziurejau schmoll.gif

nu jo.... man irgi labai ispudingai biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


bet šiaip pradentasiesiems fotografams yra labai sunku prasimušti rinkoje, nors tai nereiškia kad ju darbai blogesni... vieno pažystamo fotografo fotografavimo pradžia irgi buvo... jis ėjo fotografuot kartu su profesionalu fotografu...patikėkit visko būna ir profams... isivaizduokit buvo pirmos jo vestuvees... ir profas fotografas nuvažiavo ne į tą bažnyčią.. ir tas mokinukas visą bažnyčią, atidirbo vienas... niekas ten nesuprato kad ten jis pirmą kartą fotkino, jaunieji liko labai patenkinti nuotraukom... o apie ta profą paskui skundus sėkmingai rašinėjo... taik kad žinai gali visko atsitikt tiek su profu tiek su megėju...
Atsakyti
o as maciau tikrai megejo vestuvines foto ir tikrai thumbup.gif jei butu nepasake, net nezinotum ar profo darbas ar megejo, zmogaus megejo 4u.gif
Atsakyti