Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios m-klėlės, būreliai, sportas vaikams

QUOTE(Keit @ 2010 09 06, 23:28)
Tik ji nepigi. Nekiekvienam įperkama.

aciu, reiks issistudijuot kas ten kaip

Dar mes neskubesim su bureliais, nes darzelyje zada pradet sokius vest, tai ziuresim kaip panele jais domesis
Atsakyti
Aš vakar buvau karate treniruotėje su 6,5m. sūnumi. Vaikas jau kelis metus Rytais kliedi, japoniškai mokos, hieroglifais piešinius pasirašinėja lotuliukas.gif . O kai iš draugų išgirdo, kad per karate treniruotes moko japoniškai skaičiuoti ir kalbėti, tai ir tų įsigeidė. Na, ką pabandė ir, spėju, kad nelabai dar šiemet ryšys lankyti (šiaip ir priima labiau nuo 7-erių metų). Sakė, reikia dar pasitreniruoti lotuliukas.gif , mačiau treniruotėje net ašaras akyse. Išties krūviai dideli (buvo 1-2 metus sportuojantys 7-10 metų vaikai ir keli 6-7 metukų naujokėliai, kuriems net ir sumažinti krūviai ohoho). Bet mane labai sužavėjo drausmė ir tvarka. Net neįsivaizdavau, kad šiuolaikinių vaikų būryje taip gali būti: pvz., apie 30-40 skirtingo ūgio ir pajėgumo vaikų bėgioja nedidelėje salėje ir tuo pačiu pagal komandas daro pagreitėjimus, pritūpimus, atsilenkimus atsigulus ir nei vienas viens ant kito neužšoka, nenugriūna, nepastumia. Jokių pašaipų iš silpnesnių (žiūrint į savo naujokėlius tai ir mums, tėveliams, sunku buvo susilaikyti nesijuokus). Mokytoja per visą treniruotę nei karto nepakėlė balso ir nei karto neturėjo pakartoti antrąkart. Vaikai nerealiai dėmesingi vienas kitam, o ypač silpnesniems. Skeptiškai žiūrėjau į sūnaus norą, bet pabuvus treniruotėje neprieš būčiau, kad ne tik jis, bet ir kiti mano vaikai tuo užsiimtų. Lavinama absoliučiai viskas - fizinė jėga, judesių koordinacija, dėmesio koncentracija, pagarba kitam žmogui, mokėjimas jausti šalia esantį, atsakomybė.

Kadangi pati sunkiai žvejojau informaciją apie Rytų kovų menus, o ypač apie jų treniruotes Kretingoje, tai tiems, ką šitie karate užsiėmimai sudomins, siūlau daugiau informacijos ir tų treniruočių grafikus pažiūrėti čia.
Atsakyti
O mes kompanijos norinčių išmokti žaisti šachmatais ieškome ax.gif . Vyresnėlis porą metų dėl to zyzė, bet niekas Kretingoje vaikų rimtai netreniravo (bent jau nepasisekė rasti). Dabar gi atsirado treneris, labai fainas ir entuziastingas, beliko tik grupę surinkti (treniruotės vyktų Daujoto mokykloje). Jei kurios maždaug 6-12 metų dukra ar sūnus mėgsta galvosūkius, stalo žaidimus ir pan., pasiūlykite pabandyti. Tikrai thumbup.gif veikla, beje, padedanti ir mokslams. Jei bus susidomėjusių, rašykite man į AŽ, duosiu trenerio koordinates.
Atsakyti
QUOTE(neri25 @ 2010 09 08, 09:52)
aciu, reiks issistudijuot kas ten kaip

Dar mes neskubesim su bureliais, nes darzelyje zada pradet sokius vest, tai ziuresim kaip panele jais domesis

Jau nėra šio būrelio Kretingoje.. O mokytoja tai tikrai buvo superinėsmile.gif
Atsakyti
Parduodu baltą triko ir juodas šokių kelnes berniukui 150-157 ūgiui. Šokom vaikų grupėse. Kaina triko 20 litų (pirkome ne naują), kelnės 55 litų, siūtos Ainos studijoje, būklė gera, dėvėtos konkursuose.
Atsakyti
Gal galit patarti, kokiu būrelių yra 8 metų merginai.
Atsakyti
Www.i-gym.lt
Atsakyti
Sveikos, mamytės,

mano sūnus nori mokytis kovos menų. Gal žinote, kurioje mokykloje geriausia tai padaryti? Kaune tiek daug visokių pasirinkimų...
Google pirmą metą Baltijos Wing Tsun KungFu asociaciją www.wingtsun.lt
Niekada nieko nežinojau apie visokius kovos menus, tačiau čia atrodo visai įdomu ir patikima, galbūt kas nors jau lankėte šias treniruotes? Patarkite. smile.gif
Atsakyti

Sveiki, jaučiu atsakymas pavėluotas, bet yra šaunus ir nemokamas būrelis kultūros rūmuose, kur 1 - 5 klasės vaikai mokosi šokti, dainuoti, groti instrumentais, žaisti. Vyksta antradieniais ir penktadieniai 14 val. Mano sūnus lanko jau antra savaitę ir labai patinka.

Atsakyti