Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų maisto receptai

sveiki.Mano vaikam patinka "Rafaelos" is varskes smile.gif Jei kam idomu,tai parasysiu receptuka:
Reikes : 200g. liesos varskes, 200g. kokosu drozliu,150g. cukraus ir biski riesutu.
Varske gerai istrinti su cukrumi, biski padet kokosu drozliu.Viska gerai ismaisyti. Is mases darom nedidelius rutuliukus,i vidu dedam riesuta.Paskui rutuliukus apvoliot kokosu drozlese ir padet i saldytuva valandai. Skanaus!
Atsakyti
Mano vaikui neseniai nustatė pieno baltymo netoleravimą. Padėkit mamos su receptėliais, nes taip staigiai nežinau ką begaminti, nes uždraudė viską, ką maniškis labai mėgsta.
1. Parašykit kokių nors desertų receptų.
2. Ką man dėti į maltinukus, kad jie minkšti būtų? Anksčiau tai dėdavau sutarkuoto džiovinto batono ir pieno, tai minkšti gaudavosi kotletukai. O dabar jam nei batono nei pieno negalima verysad.gif verysad.gif

Dėkinga iš anksto.
Atsakyti
sutarkuok smulkia tarka buvyte smile.gif i kotlieta smile.gif
O del desertu nezinau, as ju negaminu vaikams smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lile: 15 gruodžio 2006 - 14:02
QUOTE(mamymamy @ 2006 12 15, 10:16)
Mano vaikui neseniai nustatė pieno baltymo netoleravimą. Padėkit mamos su receptėliais, nes taip staigiai nežinau ką begaminti, nes uždraudė viską, ką maniškis labai mėgsta.
1. Parašykit kokių nors desertų receptų.
2. Ką man dėti į maltinukus, kad jie minkšti būtų? Anksčiau tai dėdavau sutarkuoto džiovinto batono ir pieno, tai minkšti gaudavosi kotletukai. O dabar jam nei batono nei pieno negalima  verysad.gif  verysad.gif

Dėkinga iš anksto.

Aš niekad nededu batono, dedu šaukštą manų kruopų ir žiupsnelį maistinių kviečių sėlenų thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.
Noriu pasiulyti pusrytukus-tinginukus mano paneles labai megsta: 4u.gif
nuskustas 3 morkas sutarkuojam su bulvine tarka uzpilam 1šaukštu aliejaus ir užpilti jogurtu.
Morkyčių košė pasidaro puri ir labai skani, galit smalyžiams truputi cukriuko pabarstyti.
o svarbiausia greitai paruošiami. thumbup.gif
Atsakyti
mamytes,kaip ruosiate patiekaliukus su zuvyte?Mano mergaiciukei,greitai 11men.tai noreciau pabandyti,bet neisivaizduoju,kaip butu skaniau paruosti zuvyte.Isanksto aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ELIJA2006 @ 2007 01 23, 14:40)
mamytes,kaip ruosiate patiekaliukus su zuvyte?Mano mergaiciukei,greitai 11men.tai noreciau pabandyti,bet neisivaizduoju,kaip butu skaniau paruosti zuvyte.Isanksto aciu! 4u.gif

aš sumaldavau pridėdavau druskytės, žalios petruškos, truputį krapiukų ir raudonėlio, kelis lašiukus citinos sulčių įspausdavau, suformuodavau rutuliukus ir patroškindavau puodelyje su daržovėm.
Atsakyti
Makaronu receptukas labai paprastas:

Isvirti mazycius makaroniukus, kai isverda sumaisyti su lydytu suriu, pvz.: Panemunes pievu be priedu. Labai skanu, maniskis 1,3 men. kapoja kaip reikiant thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2003 04 10, 02:57)

sveiki smile.gif gal galit koki receptuka košyčių idėti leliukam nuo 5 mėn amžiaus essen.gif iš anksto didelis dėkui 4u.gif
Atsakyti
na 5 mėnesiai, iškart nuo košių nepradėsi, aš dukrytę iki 6 mėn. maitinau tik Mp, o po to pradėjau pratinti prie kieto maisto.
taigi visų pirma reikia pratinti po vieną produktą, geriausiai pradėti nuo daržovių, tam tinka bulvė, po kelių dienų galima įvesti morką, dar po kelių kitą daržovę. taip pat daryti ir su vaisiai. aišku geriausi lietuviški produktai. mano Emilijai patikdavo košė bulvytės +morkytė, pagardindavau alyvuogių aliejumi. druskos ir dabar nenaudoju, tik kai atskirai išsiverdu mėsą. kai jau vaikas pripranta prie daržovių(maždaug po 3-4) savaičių, galima į meniu įtraukti ir kruopų košės, pratinti taip kaip ir prie daržovių, po tuputį, tinka viso kruopos išskyrus manų. mums labai patiko avižinės kruopos. 4u.gif
Mėsa, žuvis. Duodama, kai kūdikis pripranta prie daržovių. Žuvimi galima pradėti maitinti ankščiau, jei nėra alergijos.rekomenduojama nuo 8-10-12 mėnesių. Šis maistas svarbus, nes yra geležies šaltinis. Tinka: jautiena, veršiena, neriebi kiauliena. Alergiškiems kūdikiams: triušiena, nutrijos mėsa, kalakutiena. Mėsa ir žuvis turi būti virta, o ne kepta. Šis maistas taip pat turi visaverčių baltymų, vitamino A, cinko.
Atsakyti
Kokteilis „Vaikų džiaugsmas“

0,5 stiklinės pieno,
3 v š ledų,
1 v š sirupo,
Vaisių gabalėliai



Visas sudedamąsias dalis suplakti plaktuvu. Supilti į spalvotas taures ir papuošti vaisių gabalėliais.


Morkų, medaus ir riešutų salotos

1-2 morkos,
1 a š medaus,,
3—4 Graikiniai riešutai,



Morkas sutarkuoti, užpilti skanaus aliejaus ar ištirpinto sviesto, suberti smulkintus riešutus, įmaišyti medaus.


Garuose troškinti kotletukai (vaikams)

100 g. jautienos (ar kitos mėsos)
1 riekelė batono
1/5 stiklinės miltų
1 kiaušinio baltymas
truputis druskos



Jautieną 2 kartus sumalkite kartu su piene išmirkyta batono riekele, pasūdykite ir įmaišykite išplaktą kiaušinio baltymą. Suformuokite nedidelius kukulius. Juos sudėkite į sviestu pateptą puodelį, užpilkite trupučiu vandens, uždenkite ir įstatykite į kitą puodelį su verdančiu vandeniu. Troškinti 40 min. Iš taip pat paruošto faršo galima formuoti mažučius kukuliukus ir dėti į verdantį vandenį (sriubą). Virti 10-15 min.



Šokoladinė ryžių košė

1 stiklinė ryžių,
4 stiklinės pieno,
pusė arb. šaukštelio druskos

Priedai:
1 šaukštas cukraus,
kakava pagal skonį,
sviesto apie 1-2 šaukštus



Ryžius išvirti, nuvarvinti. Sukrėsti į karštą pasūdytą pieną ir, maišant, virti ant silpnos ugnies apie 15 minučių. Įberti cukraus. Į pabaigą įberti truputį kakavos miltelių. Galima patiekti baltą košę, o ant viršaus pabarstyti šokolado drožlėmis.


Atsakyti
SU MEDUM ATSARGIAU, AŠ SAVO MERGINAI IKI METŲ DAVIAU PARAGAUT MEDAUS TAI IKI ŠIOL ELERGIŠKA,O JAU 13METEIŲ.

MANO ,,KINDERIAMS" PATIKO DARŽOVIŲ KOŠĖ:
BULVĖ,MORKA,KOPŪSTO,VERŠIENOS
MĖSA 5MIN PAVIRTI, IŠPYLTI VANDENĮ. TADA VISAS DARŽOVES SU MĖSA SUDĖTI Į VIENĄ KATILIUKĄ ,UŽPILTI VANDENIU, ĮDĖTI LAŠĄ DRUSKYTĖS(GERIAUSIA SU JODU).VISKĄ IŠVIRTI, SUMALTI SU ,,BLENDERIU".GALIMA VALGYT IR ŠALTĄ PAV. NUSIVEŽTI PRIE JŪROS. JEI SUVALGYT VISKĄ IŠKART GAIMA PAGARDINTI GRIETINĖLE(JEI NĖRA ELERGIJOS PIENO PRODUKTAMS)
ŠIĄ KOŠĘ VAIKIUKAI GALI VALGYT NUO 5MĖN.(JEI JAU MAITINAT MĖSYTE)

VERŠIENA YRA SVEIKIAU UŽ JAUTIENA IR LENGVIAU VIRŠKINAMA smile.gif
Atsakyti