Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios KT Qlaira

QUOTE(ŠinŠė @ 2016 02 06, 12:54)
Sveikos smile.gif
Atėjau paklaust, galbūt kam nors taip buvo, gana neramu, užsiregistravau jau pas ginę, bet pora savaičių laukt..
Žodžiu, geriu Qlaira, tai mano pirmos KT, beveik metai, balandį bus metai rodos, ir nuo praėjusio mėnesio kažkas pasidarė, tiesiog nuo ciklo vidurio pradeda teplioti krauju, po nedaug, vis gausėja, bet pradeda. Aš įsivaizduoju taip būti neturėtų, tai baisu, kas čia galėjo atsitikti, nes anksčiau viskas buvo gerai, net ir pradžioj, tik mėnesį truko organizmo pripratimas, o toliau viskas labai normaliai ėjo... Gal turit idėjų?  unsure.gif  schmoll.gif

QUOTE
Per pirmus keletą Qlaira vartojimo mėnesių gali pasirodyti netikėtas kraujavimas tarp ciklų. Dažniausiai kraujavimas prasideda 26 dieną, tą dieną, kai suvartojate antrą tamsiai raudoną tabletę, arba artimiausią (-ias) dieną (-as) po jos. Remiantis moterų pateikta informacija kalendoriuose, kuriuos jos pildė Qlaira klinikinio tyrimo metu, nelauktas kraujavimas nėra neįprastas per ciklą (nuo 10 iki 18 % vartojusių) Jei nelauktas kraujavimas pasireiškia po daugiau nei 3 mėnesių iš eilės arba jis prasideda praėjus keliems mėnesiams, gydytojas turi ištirti priežastį.
Atsakyti
Pradėjau čias KT, jau va šešta tabletė, kol kas jokių pasalinių. Kaip kažkada senaii buvau irgi ieškojime kurios kt tinkamos, tai antrąjį mėnesį visada labai pilvą skaudėdavo. Tai prieš tų tablečių gerimą visada linų sėmenų išgerdavau ir stengdavausi negerti ant tusčio skrandžio. Tai man tokie dalykai padėdavo:) Kam skrandis jautriau sureaguoja galite pabandyti, o ir sveika:) 4u.gif
Kol kas jokių pašalinių nejaučiu, nu gal biški kūtine skauda, bet man ja dažnai paskauda, pamaudžia. Tai iš viso beveik prieš miega perkelsiu gerimo laiką, kad visą dozės piką išmiegočiau ir gal nesijus nieko:)
Atsakyti

o šios tabletės vienfazės ar kokios ...fazės?  noriu jas panaudoti atitolinimui mns, o ne apsaugai, tai bandau išsamiau išsiaiškinti

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1000inis: 08 sausio 2017 - 21:09

Ar čia nė vienai nekilo klausimų dėl trombų? Kraujavimai ir nuotaikos kaip ir aišku, bet insultas ir infarktas... ?

Atsakyti