Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios KT Qlaira

Po kelių nesėkmingų bandymų pritaikyti tinkamas KT, daktarė pasiūlė pabandyti naują produktą Qlaira. Tai sudėtinės kontraceptinės tabletės su natūraliu estradioliu, kuris pakeičia sintetinius estrogenus.
Šiandien nusipirkau pirmą pakuotę. Kaip įspūdžiai kitoms natūralių KT vartotojoms ?
Atsakyti
QUOTE(Tokata @ 2009 09 24, 17:58)
Po kelių nesėkmingų bandymų pritaikyti tinkamas KT, daktarė pasiūlė pabandyti naują produktą Qlaira. Tai sudėtinės kontraceptinės tabletės su natūraliu estradioliu, kuris pakeičia sintetinius estrogenus.
Šiandien nusipirkau pirmą pakuotę. Kaip įspūdžiai kitoms natūralių KT vartotojoms ?

Kaip įdomu! Gaila, niekur interneto nerandu jų informacinio lapelio... O kiek jos kainuoja mėnesiui? Būtinai papasakok, kaip jausiesi jas gerdama, ar jausi kokius nepageidaujamus poveikius ir t.t. Nes man jau labai baisu, kad neįsitaisyčiau trečio zuikio, kol kas dar nenoriu 4u.gif
Atsakyti
Dabar dar tik pradėjau gerti. Pagrindinė priežastis buvo ta, kad nuo kitų KT man labai tempdavo krūtinę (nenormaliai išdidėjo dėl ko jausdavau diskomfortą) ir tepliodavo dažnai. Dar turiu GK žaizdelę ir čia jau mano ginė sugalvojo, kad neturėčiau vartoti daug estrogenų, nes tai kaip ir pavojinga mano atveju.
Kolkas jaučiuosi gerai smile.gif Jokio šalutinio poveikio. Kaina mėnesio pakuotės (labai jau ji man graži) virš 50 lt, aš mokėjau 53. Tik bėda ta, kad nelabai jų yra kur nusipirkti kolkas, nes tai nauja prekė. O pasiskaityti galima (radau vieną staripsniuka) http://www.kontrastai.lt/?p=27180
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tokata: 26 rugsėjo 2009 - 12:30
Kažkaip straipsnis nieko konkretaus nepasakė, ką būtent pakeičia, kad tai natūralus, o ne sintetinis hormonas. Kokius būtent neigiamus dalykus pašalina? Nes visada maniau, kad neigiami pojūčiai yra dėl hormono kiekio, o ne jo kilmės.
Atsakyti
Kažkaip man išvis sunku net patikėti, kad KT gali būt nekenksmingos/natūralios.. ax.gif
Ar nebus taip, kad dabar reklamuos, daugelis moterų "pasimaus" ant to, kad naturalu, o vėliau paaiškės kokia didelė žala organizmui g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 01 spalio 2009 - 13:59
Kontraceptikai bet kokie jau nėra gerai ir tikrai sveikatos organizmui neprideda. Mano nuomone natūralus hormonas gal vistik ne toks baisus kaip sintetinis.
Anyway - jaučiuosi gerai, nieko neskauda, nieko netempia ir niekas nesiteplioja. Pagaliau !
Atsakyti
Na būtų smagu, jei karts nuo karto parašytumėte, kaip sekasi vartoti... ax.gif
Atsakyti
Vartoti sekasi gerai. Krūtinė susigrąžino įprastą dydį, neteplioja, tiesiog nieko naujo ir negero nejaučiu. Žiūrėsiu kaip pabaigoj bus su pms... Iki šiol bandžiau tris KT ir šios man (vienintelės iš bandytų) tinka ir patinka.
Atsakyti
as irgi susidomejau siomis KT.
tik pas seimos gydytoja be sansu man bus jas gauti (as anglijoje gyvenu,cia KT israso nemokamai o nusipirkti niekur nera)
gal is lt siustis pradet? g.gif

tik va paskaiciau internete apie jas, anglu puslapiuose daug raso, bet tarp daznu pasaliniu poveikiu - vel tie patys kaip visur: svorio augimas, galvos skausmas ir pan.
sad.gif
Atsakyti
As skaičiau atvirkščiai, kad šios KT svoriui įtakos neturi. Aš šį mėn. sportuodama numečiau du kg, todėl manau, kad KT tikrai svoriui įtakos neturi. Tai daugiau priklauso nuo gyvednimo būdo.
Atsakyti
na ir as susoidomejau siom ktšale kaina biski kas menesy man per didele verysad.gif
o as naturaluma ju supranbtučkadf labai panasu kaip hemeopatiniai vaistai kad buna-maziau chemijos 4u.gif
Atsakyti
o butinai joms reikai recepto is ginekologo?
Atsakyti