Įkraunama...
Įkraunama...

Vieniša mama prašo paremti

Sveikos,esu jauna vienisa 7 men sunelio mamyte. Gyvenam is 400 litu per menesi,nes dar mokausi. Labai prasytume jusu paramos. Padetu viskas pinigeliai, rubeliai ir zaislai.
Labai dekojam Editai Lazauskaitei is Vilniaus uz atsiustus rubelius,tikrai labai padejot 4u.gif
Is anksto uz viska aciu mamytes wub.gif
Atsakyti
Kuriame mieste jūs gyvenat? Gal galima jūsų tel. nr? Noriu jums paskambint
Papildyta:
Rašykite į až, žinoma. Laukiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ši mama gyvena Visagine. Gal kažkas organizuosit paramos perdavimą? Prisidėsiu

--

Majesty, parašykite čia, kokie jūsų vaiko dydžiai: rūbelių, batų
Atsakyti
Ugis 67 cm o kojytes dydzio dar nezinau, as pirkau tik nevaikstuku batukus, ten dydis neparodytas... ax.gif
Papildyta:
Dieve,net sunelio amziu ne ta parasiau...mums spalio 29 bus 9 menesiai blush2.gif atleiskit uz susimaisyma smile.gif
Atsakyti
Majesty, o įstaigoj, kur mokotės prašėt vienkartinės pašalpos?

Parašykit savo batų ir rūbų dydį 4u.gif
Atsakyti
As mokausi Profesinio mokymo centre, net nezinojau,kad tokias ten duoda, negirdejau niekad kazkaip... jeigu duoda,gal galetumet paaiskinti kaip tai padaryti? as dabar gaunu tik 97 lt vaiko pinigeliu ir 315 socialine pasalpa vaikui, nes negauna alimentu.. rolleyes.gif
Musu ugis 67 cm, o kojytes dydis apie 12,bet 12 dydzio batukai didoki,taigi siek tiek mazesne.
Atsakyti
o kodel jums neduoda socialines kartu su vaiku g.gif
Atsakyti
QUOTE(Majesty @ 2009 10 26, 06:57)
As mokausi Profesinio mokymo centre, net nezinojau,kad tokias ten duoda, negirdejau niekad kazkaip... jeigu duoda,gal galetumet paaiskinti kaip tai padaryti? as dabar gaunu tik 97 lt vaiko pinigeliu ir 315 socialine pasalpa vaikui, nes negauna alimentu.. rolleyes.gif
Musu ugis 67 cm, o kojytes dydis apie 12,bet 12 dydzio batukai didoki,taigi siek tiek mazesne.

nueik į savo mokymo centro raštinę ir tau viską paaiškins
Atsakyti
Man paaiskino taip: kad ir as gauciau socialine,reikia tevo pavardes. O pas mano sunu gimimo liudijime tevo vietoj-bruksnys. Jis mane paliko dar besilaukiancia ir dingo. Taigi dabar pinigus gauna tik mano vaikas,as visiskai nieko negaunu. unsure.gif
Papildyta:
Ramunita,dekui uz pagalba,nueisiu smile.gif
Papildyta:
Mano vaikelio tevui tai buvo tiesiog komandiruotes romanas...Dabar nezinau nei kur jis, nei ka veikia, o gal ir zmona turi, vaiku... Zinau tik varda, kokia masina tada vazinejo ir kokioj firmoj dirbo. Stai taip kartais atsitinka verysad.gif As labai laiminga, zinoma kad pagimdziau nuostabu suneli, kad nepabijojau viena ji auginti, bet gaila, kad netures tevo. O ir gyventi mums labai sunku is tu kapeiku, gerai dar ,kad mama padeda, nors ir pati kapeikas gauna. Moka ir uz savo buta ir uz mano kambari, o dar ir pati turi 5 metu vaika. Tikiuosi, mamytes, kad suprasit ir paremsit. Rubeliu mums nemazai atiduoda, pati turiu ka apsirengt, is draugiu rubu gaunu. Tik pinigeliu vis truksta, skolu daug. Gaunu pinigus, nuperku sauskelniu, reikalingiausiu dalyku, maisto ir nebelieka visai, todel kad vel gyvent iki pasalpos reikia skolintis... Turiu viena specialybe, dabar i kita istojau kol esu namie su vaikeliu, gal darba bus poto legviau rasti..
Atsakyti
Majesty, o jis žino apie vaikutį? Ar turi jo kokius nors kontaktus, gal galima bandyti tau padėti jį susirast? Jis pats tau gali nieko ir nemokėt - valstybė sumokės ir išsieškos pati iš jo. Dabar tėvo pradingimas jau nebėra problema, svarbu jo vardą ir pavardę žinot
Atsakyti
Kai jis dar buvo Visagine sakiau,kad laukiuosi, bet sake, kad ne jo...Bet net dabar pamates savo sunu neabejotu, nes Lukutis labai i ji panasus. Deja, zinau tik varda. Rasiau laiska i firma, kurioje jis dirbo, man atrase, kad jau nebedirba ir jie negali teikt apie ji jokios informacijos.
Atsakyti
O ko tau is daiktu labiausiai reikia, kaip supratau rubeliais jus paremia, tai gal sauskelniu ar dar ko nors?
Atsakyti