Įkraunama...
Įkraunama...

Apie šeimininkus

Neradau tokios temos, gal kur ir yra smile.gif
Vis kalbama apie akles: jos tokios, anokios, yra gerų yra ir blogų.
O kaip su šeimininkais? Mano mama buvo įsidarbinusi Lazdynuose vienoje šeimoje aukle. Vaiko mama dėsto anglų kalba, tėvas medikas. Ji teišdirbo ten tik dvi dienas, o trečią dieną, galima sakyti, pabėgo. O buvo taip. Antros dienos pabaigoje, grįžusi namo, vaikučio mama apuostė savo mylimiausiąjį (vaikutį), bet mano mamai nieko nepasakė. kitą rytą atėjusi į darbą, mano mama išgirdo keistą klausimą: ar jūs nieko nenorite pasakyti? Aišku, mama labai nustebo, sako gal kokios lėkštės neišploviau. Bet ją apkaltino vaiką prigirdžius toksinėmis medžiagomis. Atseit, šlapimo tyrimą padarė. Tačiau paprašyti jo neparodė. MANO MAMA BUVO ŠOKE. Šeimininkai taip nusprendė, nes mano mama be jokių vaiko ožiukų jį užmigdė pietų miego. Ir vaikutis ramiai sau miegojo. JŠeimininkams tai buvo neįprasta. Aišku, darbas šioje šeimoje baigėsi tą pačią minutę. Dar norėjo užmokėti už tas kelias dienas, bet jau mano mama nieko nenorėjo iš nei imti, nei juos matyti.
Ka aš noriu pasakyti. Visos mamtytės ir tėveliai savo vaikams ieško žmogaus, kuris atitiktų jų norus, pageidavimus. Bet apie save ne visada pagalvoja: kaip kartais elgiasi. Man labai nesuprantama kaip galima palikti namie įjungtą vaizdo kamerą, kad filmuotų kas darosi namie. Daug kas kaltina, kad auklės žiūri televizorių. O ką, jos ne žmonės. Aš ir pati ir patys tėveliai grįžę namo vos ne iš karto jungiam televizorių. Dažnai net nežiūrėjaimui, o garsiniam fonui palaikyti. O jei auklė ištiesia kojas ant lovos, tai jau didžiausias nusikaltimas. lyg patys to nedarote.
na ir prirašiau.
Turiu bėgti
Atsakyti
kol mano mažylei dar tik puse metų, šiam postui dalinai pritarčiau. vaikas kartais nori ramiai pabūti vienas. kartais ji kalbinama, sodinama ir t.t. pradeda zirsti. palieku ramybėje ir nurimsta. tuo metu aš, mama, žiūriu televizorių, naršau internete ar užsiimu kitais darbais. todėl manau, kad užtikus auklę žiūrint televizorių ar skaitant knygą labai piktintis nereiktų. visi mes žmonės drinks_cheers.gif
Atsakyti
niekas geriau nei mama vaikelio neprižiūrės, todėl reikia stengtis kuo ilgiau su juo pabūti... nemanau, kad ta šeimynėlė kažkokius tyrimus per naktį darė. greičiausiai tavo mama tokiu būdu atsikratyti norėjo. norėjo ir atsikratė
Atsakyti
Zinai, sutinku, kad buna seimininku irgi siaip sau. Ale, kai pradejom zymeti, kiek alkoholio buvo ir kiek liko (atsirado itarimu todel ant butelio pazymejom) blink.gif , paskui man kilo itarimu del kai kurios buitnes chemijos. Man net buvo nepatogu moteriskei sakyti. Vaikas prizuretas, viskas ciki. As ir pati jai sakydavau, netvarkykit namu, neplaukit indu, verciau pati prigulkit, kol vaikas miega. bet kazkaip tas alkoholis ir smulkemnu vagimas, man nepatiko. Kai randi tokius dalykus, tada kula kruva klausimu atsirnada nepasitikejimas ir gali prisigalvoti be galo daug baisiu dalyku. Kameros nebuvom palike, ale pateisinu kai kuriuos tevelius taip darant. man dabar labai noretusi darzelyje palikti kamera ijungta.
Atsakyti
Draugės motina pasakojo apie vieną šeimą, kur ji prižiūri 2 vaikus.Vienas mažiukas, kitas darželinukas, kartais nueinantis į darželį. Tėvai neblogai uždirba, bet taupo ant vaikų. Pvz. palieka visai dienai valgyti 2 dešreles, o daugiau nieko šaldytuve nėra, nes tėvai su biznio partneriais valgo restoranuose. O ir pampersai visi suskaičiuoti, vienai dienai 2 vnt. Ir daryk ką nori. Ji pati sau atsineša pietus, bet dalijasi su tais vaikais. O jei kuris suserga, tai dar turi rūpintis jų gydymu, nes biznis nelaukia. Bandė ne kartą kalbėtis su šeimininkais apie visa tai, bet tie nesupranta, kame problema - juk visko yra - ir pampersų ir dešrelių. Tai dabar draugės motina dusinasi tik iš gailesčio tiem vargšam vaikeliam. Sakė pabus kol mažius į darželį eis. Taip kad būna situacijų, kai tik auklės ir rūpinasi vaikais, nes tėvai turi svarbesnių reikalų.
Atsakyti
Pazistu viena aukle, kuri irgi visa maista nesdavosi pas seimininkus ir su vaikuciu dalindavosi maistu. Nes pas juos tuscias saldytuvas, nieko valgomo, bet kazka gaminti reikia. Grizta po darbo su maiseliu is parduotuves, jame cipsai vaikui. Vaikas pusantru metu, jam tik cipsus ir pirkti. Na as tikrai nesuprantu tokiu tevu.
Atsakyti
blink.gif Neko sau teveliai!! Siaubas
Atsakyti
nu turejau net keturias seimininkes, bet nesiskundziu labai nuostabus zmones thumbup.gif su kuriais puikiai sutariau ir kurie mane vertino thumbup.gif neisdirbciau nei vienos dienos seimoj kurioje su manim nesiskaitytu blink.gif vos i tokia nepapuoliau, bet dar nesu tokia durna ir moku atpazint zmones tongue.gif
Atsakyti
tikrai gera tema užvesta,nes aš irgi žinau vieną panašią istoriją apie tokius 'tėvelius'.Atrodo tėvai iš pažiūros labai rūpestingi ir mylintis,bet kai įsigilini pamatai,kad tai toli gražu netaip.Mano pažystama dirba pas vienus tokius šeimininkus.Atrodo piniguose maudosi,o šaldytuvas pastoviai tuščias,auklytė vaikui valgyt daro iš atliekų.Pvz;jei mergaitė pietų su aukle išmiega 3val,o su tėvais tik 1val,tai jai liepė mergaite žadinti po valandos,nes atseit ji persimiega.Neleidžia maisto gaminti su jokiais prieskoniais,taip pat ir druskos naudot neleidžia doh.gif,net kompota verdant cukraus negalima duoti,nes pasak mamos turi būti viskas natūralu.Mergaitė prieš pradedant dirbti auklytei išvis nieko nevalgydavo,o kai ji padarė maista su druska viska valgė ka tik padarydavo..žinoma mamai apie tai pasakė,bet ji iki šiol sako,kad nesupranta kodėl vaikas kai būna per išeigines su tėvais nieko nevalgo ir blogai miega.Mergaitė turi problemėlių su inkstukais tai dažnai šlapimo tyrimai yra daromi,kai auklytė juos nuneša ir daktarai pasako,kad tyrimai geri,tai mama netiki ir liepia pakartotinai juos daryti ir daro iki tol kol nepasako,kad jie blogi.Tokiu pvz galėčiau daugybe išvardinti,bet jums skaityt atsibostų
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 03 08, 10:44)
tikrai gera tema užvesta,nes aš irgi žinau vieną panašią istoriją apie tokius 'tėvelius'.Atrodo tėvai iš pažiūros labai rūpestingi ir mylintis,bet kai įsigilini pamatai,kad tai toli gražu netaip.Mano pažystama dirba pas vienus tokius šeimininkus.Atrodo piniguose maudosi,o šaldytuvas pastoviai tuščias,auklytė vaikui valgyt daro iš atliekų.Pvz;jei mergaitė pietų su aukle išmiega 3val,o su tėvais tik 1val,tai jai liepė mergaite žadinti po valandos,nes atseit ji persimiega.Neleidžia maisto gaminti su jokiais prieskoniais,taip pat ir druskos naudot neleidžia doh.gif,net kompota verdant cukraus negalima duoti,nes pasak mamos turi būti viskas natūralu.Mergaitė prieš pradedant dirbti auklytei išvis nieko nevalgydavo,o kai ji padarė maista su druska viska valgė ka tik padarydavo..žinoma mamai apie tai pasakė,bet ji iki šiol sako,kad nesupranta kodėl vaikas kai būna per išeigines su tėvais nieko nevalgo ir blogai miega.Mergaitė turi problemėlių su inkstukais tai dažnai šlapimo tyrimai yra daromi,kai auklytė juos nuneša ir daktarai pasako,kad tyrimai geri,tai mama netiki ir liepia pakartotinai juos daryti ir daro iki tol kol nepasako,kad jie blogi.Tokiu pvz galėčiau daugybe išvardinti,bet jums skaityt atsibostų


O gal mama ir nenori, kad maistas butu gaminamas su druska, jei vaikui buvo problemos us inkstais? Arba deti cukraus jei mazyle dar pakankamai maza g.gif As irgi nenorejau maziui mazam deti cukraus ar naudoti daug druskos. Simboliskai dedavau, vos vos blush2.gif O ir saldainiu stengiuos duoti kuo reciau, nes nelaikau juos labai reikalingais, o ir taip mazasis ju atsivalgo pas senelius doh.gif
Atsakyti
Man keista ir visai atrodo neetiska plepeti apie tai kokie blogi ir ka kur ir kaip padare seimininkai. Juk visi esam zmones, tad as tikrai nepagirciau savo aukles jei rasciau jos smaikstu pasipasakojima ar jos drauges parasyta pasakojima kas ne taip pas mane seimoje. Juk buna, kad nebespeji ir palieki lekste kriaukleje ar puodeli. Pareikalauji, kad aukle pusryciams vaikui neduotu kotletu, o kasyte smile.gif Pasakai, kad su vaiku neitu i parduotuve vien tam, kad paspoksutu i prekes, o laika leistu lauke 4u.gif
O ir pati ne vienoje darbovieteje esu pasirasiusi, kad neskleisiu informacijos apie imone: joje egzistuojancia tvarka, atlyginimus, darbuotojus ir atliekamus darbus. Tai manyciau butu teisinga jei sioje temoje butu ivardinami ne seimininku keisti paprociai ar kartais ne vietoje padeti daiktai, ju turtu perteklius, bei (tariamai ar net tikrai) tuscias saldytuvas, o tokie seimininkai kurie kazkaip "nuskriaude" aukles: nesumokejo atlyginimo, neteisetai apkaltino ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 09 kovo 2006 - 19:57
Aha, va kalbeti apie tėvelius, kad yra ner8pestingi ar blogai su aukle elgiasi, yra neeti6ka. O tėveliams kalbėti apie aukles blogai ar net apšmeižti, yra etiška ir normalu. Tokia logika? g.gif
Atsakyti