Įkraunama...
Įkraunama...

Ką studijuojate? Kodėl?

Nauja temelė 4u.gif
Atsakyti
Šiuo metu anglų filologiją baiginėju, bet nepatinka man schmoll.gif Tik dėl darbo mokausi. Mielai stidijuočiau tarptautinius santykius pvz. thumbup.gif
Atsakyti
Studjuoju VPU Fizika ir taikomoji kompiuterija,o norejau studjuoti vadyba ar kazka panasaus ax.gif
Atsakyti
As KTU fizika studijuoju, magistranturoj. Man dalykas patinka, jau nuo 7 klasės žinojau kur stosiu, bet dėl perspektyvų Lietuvoje cry.gif Jau geriau kokią buhalteriją būčiau studijavus
Atsakyti
Studijuoju KTU Ekonomiką. Kažkodėl manau kad tai gali būti visai perspektyvi specialybė, nors daug kas sako kad klystu. Na pagyvensim, pamatysim. g.gif
Atsakyti
Aš irgi studijuoju KTU ekonomiką,
bet kartais jaučiuosi, kad nesavo rogėse sedžiu. Kartais atrodo skaitau skaitau, kalu kalu, o kaip nieko nemoku, taip nemoku. Kartais pagalvoju galėjau eit į kokią profkę tai bent žinočiau , kad kažka moku. Pvz. būčiu dažytoja -mokėčiau dažyti, siuvėja - siūti, o dabar esu ekonomistė ir moku ....................... KĄ?
Nieko memoku cry.gif
Atsakyti
o aš tai būsima politologė doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
esu tikrai ne savo rogėse, bet... teko mokėt už moxlą, tai nemečiau. ir jau 4kurse.. biggrin.gif
bet nepatinka schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
MRU informatikos teisė (magistrantūra). Mokausi čia ne todėl, kad labai svajojau apie tokią specialybę, o todėl kad čia įstojau į valstybės finansuojamą. Svajoju kada nors paragaut ir tos savo svajonės - tarptautinė žmogaus teisių apsauga. Labai gailiuosi, kad nestojau į bausmių vykdymo teisę (baigiau bakalaurą) - labai patiko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(populi @ 2005 11 26, 09:39)
Aš irgi studijuoju KTU ekonomiką,
bet kartais jaučiuosi, kad nesavo rogėse sedžiu. Kartais atrodo skaitau skaitau, kalu kalu, o kaip nieko nemoku, taip nemoku. Kartais pagalvoju galėjau eit į kokią profkę tai bent žinočiau , kad kažka moku. Pvz. būčiu dažytoja -mokėčiau dažyti, siuvėja - siūti, o dabar esu ekonomistė ir moku ....................... KĄ?
Nieko memoku cry.gif

Man irgi tas pats, skaitau skaitau po kelis kartus ir tik tada dašunta apie ką kalba eina, bet kai taip dažniau paskaitinėju tai visai suprantama man ta "ekonominė kalba". Manau paprasčiausiai įsidirbti reikia g.gif
Atsakyti
O aš norėjau mediciną,o studijuoju VGTU verslo vadybą ax.gif Na kai kurie dalykai įdomūs, bet kai kurie tai ne man schmoll.gif
Atsakyti
o as studijuoju organizacine psichologija, magistre smile.gif dalykas patinka, tik vienas minusas kad paskaitos privalomos ir negaliu dirbti cry.gif
Atsakyti
QUOTE(motce @ 2005 11 27, 17:17)
o as studijuoju organizacine psichologija, magistre smile.gif dalykas patinka, tik vienas minusas kad paskaitos privalomos ir negaliu dirbti  cry.gif

gali papasakoti plačiau, kas per sritis? labai įdomiai skamba ax.gif
Atsakyti