Įkraunama...
Įkraunama...

Valymo priemonės

QUOTE(barbora666 @ 2012 11 26, 20:34)
Kažkas iš mergaičių buvo rašiusi, kad vonią valo su actu, tai noriu paklausti, ar čia tuo paprastu maistiniu actu ar acto rūgštim, nes kiek žinau actas ima kalkes tis susijungęs su verdančiu vandeniu. Tad jei nesunku, gal atsakys ta, kuri taip valo, labai sudomino toks valymo būdas.

Actu esu meginusi, bet jis nubega, labiau citrinos rugstis man patiko 4u.gif
apibarstau ant slapios vonios ir palieku keletai minuciu kol istirps, nueda - nuputoja visas apnasas. Mano vonia labai sena, emaliuota - ir emalis jau sugriauztas gerokai, tai kitokiais valikliais net neina isimti nuosedu doh.gif kvapelis buna tai fe doh.gif bet baltute lieka thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Prasau patarkite kuo butu galima isvalyti klijus nuo linoleumo. Issinuomojom buta, o koridoriuje matyt buta kilimines dangos. Dabar likes linoleumas, bet limpa kojos (nuo kliju turbut). doh.gif Kuo butu galima isvalyti tuos klijus ir nepakenkti linoleumo spalvai? g.gif Aciu uz patarimus.
Atsakyti
Patarčiau taip daryt: imate nagų lako valiklį (bet patį pigiausią, be jokių priedų), vatos gabaliuką ir pradžiai pabandote kur nors mažai matomoje vietoje. Jeigu nepakenkia lonoleumo spalvai, darbuojatės toliau. Aš tai nuo visokių klijų vien nagų lako valikliu ir gelbėjuosi. Superinis dalykas, taip pat nuvalo įvairius paviršius, kur vaikai su markeriu ar tušinuku papaišo. Svarbiausia kiekvieną paviršių išbandyti atsargiai, įsitikinant, ar nekenkia. Kai kuriems paviršiams kenkia (dažniausiai lakuotiems), bet šiaip esu valiusi daug ką, dažniausiai be problemų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvitute: 07 gruodžio 2012 - 14:44
QUOTE(evute8605 @ 2012 11 19, 14:39)
http://prekes.bevardis.lt/WC Aš valau su šituo, pirmam atšveitimui tai neskiedžiau. Bet dabar kai ne taip užtukę tai gerokai praskiedžiu, nereikia vargti.
http://prekes.bevardis.lt/Inta šito bandžius nesu, bet kiti tos įmonės produktai tai verti profesionalų vardo. O kaina mažesnė nei WC gelio.



o jus esat bandziusi sios firmeles skalbimo miltukus?
Atsakyti