Įkraunama...
Įkraunama...

Šąla kojytės

Sveikos,

mano sūnui 1,9 m., yra pakankamai judrus ir nemažai vaikšto kieme, bet parėjus iš kiemo jo kojytės būna visada šaltos. Jau uždėjau žieminius batukus, jie yra šiek tiek laisvi, su kailiu, taigi kaip ir neturėtų šalti kojytės, bet ... šala.

auklė sako, kad reiktų į batukus įdėti popieriaus tada kojos nešals. Nu esu girdėjusi tokią teoriją, bet ar aš nepadarysiu vaikui meškos paslaugos, pripratinsiu jį prie idealių sąlygų, o po to visą gyvenimą su popieriu reiks vaikščioti. Be to man tas popierius batuose kazkaip nevilioja.

gal žinot kokių kitokių būdų, kad neišlepinti labai šiltai vaiko ir kad kojytės labai nešaltų.
Atsakyti
Nuėjusi į bet kurią avalynės parduotuvę gali įsigyti įvairiausių vidpadžių. Siūlyčiau veltinius (iš vilnos), iš apačios dengtus aliuminio folija. Sakoma, ji "atspindi" šaltį.
Jei sakys, kad tokių mažučių nėra, galima pirkti mažiausius ir paskui apkarpyti pagal batuose esančių vidpadžių formą.
Apskritai, siūlyčiau pasikonsultuoti su pardavėjomis.
Kita vertus, mano kojos šaltuoju sezonu irgi dažniausiai šaltos, nepriklausomai nuo mano judrumo. Tiesiog tokia kraujo apytaka. smile.gif
Atsakyti
Galbūt jau į batukus įlipa šaltom kojytėm? Tada jos tokios ir išlieka ilgai.
Atsakyti
Kaip pastebėjau, būtent Bartek batukuose šala kojytė. Nežinau, gal taip todėl, kad padas guminis... Nes maniškiui irgi šala kojytės. Ir jau taip antri metai. Nors batukus šiemet tikrai laisbesnius pirkom, ir net kojines vilninines pradėjau dėt. Vis tiek šala
Atsakyti
as tai dedu laisvesnius batus ir vilnonines kojines, tada tai buna visada siltos smile.gif galima ir siltus vidpacius ideti...
Atsakyti
Geras pastebejimas del barteku smile.gif Pas mane merginos ir turi tuos batukus, uzmaunu dar vilnones kojnes, bet kojos vis tiek buna vesios.
Atsakyti
QUOTE(Venta @ 2005 12 28, 11:54)
Kaip pastebėjau, būtent Bartek batukuose šala kojytė. Nežinau, gal taip todėl, kad padas guminis... Nes maniškiui irgi šala kojytės. Ir jau taip antri metai. Nors batukus šiemet tikrai laisbesnius pirkom, ir net kojines vilninines pradėjau dėt. Vis tiek šala

blink.gif , manosios taip pat kojytės šaltos būna, nešiojam bartek avalynę blink.gif blink.gif blink.gif , tai ką vaikui bepirkt g.gif
Atsakyti
Aš sūnui turguje pirkau batukus. Mokėjau tik 60 Lt. Odiniai, su natūraliu kailiu. Nors jų padas kaip ir Bartekų guminis, kojytės nebūna šaltos. Nemaunu net vilnonės kojinės, nes netilptų (nupirkau mažesnius nei reikėjo). Turbūt kartais žinomas gamintojų vardas dar negarantuoja puikios kokybės. Mums labai geri nefirminiai batukai. biggrin.gif
Atsakyti
pas mus nefirminiai batukai, bet odiniai, su kailiu. Kadangi didoki (o jis pats dar mažai vaikšto), užmaunu 2 nestoras vilnones kojines. Ir vis tiek šąla verysad.gif Beje, rankytės irgi būna šaltos, nors su 2 pirštinėm. O šiaip visas kūnelis būna visiškai šiltas. Lauke būnam iki 1 val.. Neįsivaizduoju kame problema g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga @ 2006 01 05, 14:03)
pas mus nefirminiai batukai, bet odiniai, su kailiu. Kadangi  didoki (o jis pats dar mažai vaikšto), užmaunu 2 nestoras vilnones kojines. Ir vis tiek šąla  verysad.gif  Beje, rankytės irgi būna šaltos, nors su 2 pirštinėm. O šiaip visas kūnelis būna visiškai šiltas. Lauke būnam iki 1 val.. Neįsivaizduoju kame problema  g.gif


Mes pernai nešiojom Bartekus, šiemet nusipirkom Šaluniškas. Tai su Bartekais mums pernai tikrai kojos šąlo g.gif Na vaikščiojom pernai mažai, bet vistiek, juk dėjau vilnonę kojinę g.gif Prasidėjus šiai žiemai dar nupirkau turguje tokius neperšlampamus lengvus batukus su natūralia vilna. Tai, žinokit, tikrai neapsipirkau thumbup.gif Kojos visad šiltos thumbup.gif , vaikščiotų ar ne. Nors vilnonę kojinę vistiek užmaunu. O tie Šaluniška odiniai, su natūraliu kailiu, bet daug sunkesni, tai mes jų kažkaip nebenešiojam. Bet man kilo dabar įtarimas, kad gal visgi natūrali oda tą šaltį pritraukia? Kaip manot, ar negali taip būti? g.gif
Atsakyti
Taigi padėjom bartek'o batukus į spintą, nusispirkom iš bazių kažkokius žieminius batukus už 30 Lt, užmovėm vilnones kojines ir dabar vaiko kojos būna šiltos.
Taigi, firmos vardas dar negarantuoja šilumos.
Atsakyti
Mums buvo ta pati problema su BARTEK firmos batais. Nors ir su kailiuku - shalo kojytes. Eina vaikas ir po pusvalandzio shaukia: aijai kojytes ajai! Namie numaunu batus - pirshtai lediniai... Tada nusipirkom ECCO.
O nenaturalios odos batuose kojos dregsta, taigi veliau gali ir sushalti, tai labai nesiulyciau tokiu pirkt.
Atsakyti